GP Canton du Beaumetz les Loges. Winst voor Dieter Bouvry. Tom Devriendt 2de en Niels Godderis 4de maken succes van EFC -Quick Step compleet.

Al vroeg in de wedstrijd ontstond een kopgroep van 19 man met 5 renners van ons team. 7 renners maakten nog de sprong en kregen op 35km van de meet aansluiting. Zo kregen we een kopgroep van 26 man waarin alle EFC -Quick steppers vertegenwoordigd waren.
Op 30km van de meet opende Sam Spokes de finale. Hij reed 10km op kop en kreeg dan het gezelschap van de Fransman Christopher Piry en Dieter Bouvry. Ook een viertal met Tom Devriendt en Niels Godderis konden nog aansluiten bij het koptrio. Sam, die zowel het berg -als rushesklassement won, moest afhaken zodat we met 6 de laatste ronde ingingen. De sterke tweedejaarsjunior Florian Senechal ging nog in de tegenaanval maar kon niet op tegen de 6 leiders.
Met 3 man van ons team kon het moeilijk misgaan. Dieter Bouvry opende de debatten en bij zijn 2de poging kreeg hij vrijgeleide. Tom en Niels stopten perfect af en zo reed Dieter naar zijn 2de seizoenszege. Hij had ruim 50" voorsprong op Tom die de spurt voor de 2de plaats naar zich toe trok. Niels werd mooi 4de.  Matthias Legley en Frederik Vandewiele plaatsten zich na een knappe wedstrijd op de 8ste en 9de plaats.  Ook Jens Wallays en Simon Lapeire eindigden in de top 25.

Uitslag:
1 Bouvry Dieter Quick Step EFC 126Km in 2h55’51"
2 Devriendt Tom Quick Step EFC
3 Tielemans Pierre CL Barlin
4 Godderis Niels Quick Step EFC
5 Piry Christopher Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95
6 Guerrin Frédéric Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95
7 Sénéchal Florian Team Wasquehal Juniors
8 Legley Matthias Quick Step EFC
9 Vandewiele Frederik Quick Step EFC
10 Meilleur Steeve Argenteuil Val de Seine Cyclisme 95
16 Wallays Jens Quick Step EFC à 2.53
22 Spokes Samuel Quick Step EFC à 4.09
23 Lapeire Simon Quick Step EFC

By |2011-07-31T22:18:00+02:00juli 31st, 2011|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment