ELIOT LIETAER wint 3 Jours de Cherbourg, ploegmakker KJELL VAN DRIESSCHE tweede

Alvast proficiat aan het ganse team voor deze schitterende prestatie !!!

Adrian Kurek (Equipe Mixte Tours Agglo/Océane Cycle Poitevin) heeft de 4de en laatste rit in 3 jours de Cherbourg gewonnen. De Pool haalde het voor Fabien Sidaner (BIC 2000) en Maxime Daniel (Sojasun espoir-ACNC).

Rit 4 :

1 KUREK Adrien 1ére MIXTE 2 TOURS /POITEVIN les 99.5 km en 2h18’26”
2 SIDANER Fabien 1ére BREST IROISE CYCLISME 6.
3 DANIEL Maxime 1ére Espoir SOJASUN ESPOIRS 6.
4 DRUJON Benoît 1ère CM AUBERVILLIERS 6.
5 DE SOUZA Christopher 1ére Espoir VC ROUEN 76 6.
6 FONDARD Romain 1ére SCO DIJON 6.
7 SCHMIDT Fabien 1ére Espoir UC NANTES ATLANTIQUES 6.
8 MALLEGOL Florent 1ére Espoir BREST IROISE CYCLISME 6.
9 GOGO Basile 1ére Espoir VC AVRANCHES 6.
10 FLAVIEN Marc 1ére Espoir SAINT ETIENNE 6.
…..
12 VERHELST Louis 1ére Espoir EFC QUICK STEP 6.
15 LIETAER Eliot 1ére Espoir EFC QUICK STEP 6.
20 VAN DRIESSCHE Kjell 1ére Espoir EFC QUICK STEP 6.
78 86 BEL19920731 BOUVRY Dieter 1ére Espoir EFC QUICK STEP 6:10.
79 85 BEL19911029 DEVRIENDT Tom 1ère Espoir EFC QUICK STEP 6:10.

Eindklassement :

1 82 BEL19900815 LIETAER Eliot 1ére Espoir EFC QUICK STEP 9h25’34”
2 84 BEL19890109 VAN DRIESSCHE Kjell 1ére Espoir EFC QUICK STEP 42.
3 52 FRA19890523 LOUYEST Edouard 1ére Espoir SOJASUN ESPOIRS 58.
4 47 FRA19890323 SCHMIDT Fabien 1ére Espoir UC NANTES ATLANTIQUES 59.
5 45 FRA19910121 TEGUEL Erwann 1ére Espoir UC NANTES ATLANTIQUES 1:00.
6 194 POL19800509 OLEJNIK Mickael 1ére USSA PAVILLY BARENTIN 1:02.
7 4 FRA19850828 MALLE Guillaume 1ére VERANDA RIDEAU 1:07.
8 15 BEL19861130 SYS Klaas 1ére VC ROUEN 76 1:23.
9 53 FRA19870626 LOUYEST Guillaume 1ére SOJASUN ESPOIRS 1:26.
10 135 EST19880106 SCHULTZ Silver 1ére SAINT ETIENNE 1:29.
…..
24 81 BEL19900828 VERHELST Louis 1ére Espoir EFC QUICK STEP 5:10.
45 85 BEL19911029 DEVRIENDT Tom 1ère Espoir EFC QUICK STEP 16:56.
58 86 BEL19920731 BOUVRY Dieter 1ére Espoir EFC QUICK STEP 22:11.

Ploegenklassement :

1 EFC QUICK STEP 28h20’58”
2 BREST IROISE CYCLISME 1:07.
3 SOJASUN ESPOIRS 1:34.
4 VC ROUEN 76 2:19.
5 UC NANTES ATLANTIQUES 8:21.

By | 2011-09-11T17:41:00+00:00 september 11th, 2011|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment