Stijn Steels en Yves Lampaert winnen Duo Normand

                    
Ze legden de 54,4km af in 1h08’59. Hun gemiddelde snelheid bedroeg maar liefst 47.2km/h. Met deze tijd zouden ze net de top 10 halen bij de profs.


1ère et 2e catégories   
               
1 Stijn STEELS-Yves LAMPAERT Efc Omega pharma Quickstep 01:08:59 47,23            
2 Basile GOGO-Cyril DELORY Côtes D’armor Cyclisme-Sablé-Sur-Sarthe 01:12:41 44,82          
3 David BOUTVILLE-Arnaud GIRARD VC Rouen 76 – VS Chartres 01:13:30 44,33         
4 Michal KESL-Jan SIMEK Vc Pribram 01:13:53 44,1             
5 Pierre LEBRETON-Aurélien CALLEWAERT Uc Vallée De La Risle-UV Neufbourg 01:14:26 43,77       
6 Benoit HAMEL-Benjamin PLANCHENAULT Team Pays De Dinan 01:14:55 43,49           
7 Thomas PETRUZELLA-Alexandre LE ROUX AS Corbeil-Essonne 01:15:02 43,42            
8 Benoit VIVIEN-Aurelien GUILLEMETTE Ac Octeville 01:15:47 42,99             
9 Theo LECARPENTIER-Benjamin MARTIN Uc Bricquebec 01:16:03 42,84
10 Emilien RAULLINE-Alexis AUMONT Côtes D’armor Cyclisme-VC Avranches 01:16:09 42,78         
11 Matt OSBORN-Leon OGIER Guernsey Velo Edmond De Rothschild 01:16:28 42,61          
12 Lee TUNNICLIFFE-Jon SURTEES Clay Cross Rt-Team Swift 01:16:59 42,32         
13 Christophe MAQUIN-Gaétan ANGER E.S.Torigni 01:18:39 41,42              
14 Adam SIMEK-David BLAZEJ Vc Pribram 01:18:54 41,29             
15 Julien BERTHELOT-Erwan FUSCO Vc Mevennais-Team Pays de Dinan 01:19:00 41,24        

Elites   
     
1 Luke DURBRIDGE-Sven TUFT ORICA GREENEDGE les 54,3 km en 01h05’19” (moy. 49,88 km/h)             
2 Alex DOWSETT-Luke ROWE SKY PROCYCLING 01:06:22 49,09             
3 Robert VRECER-Andréas HOFER TEAM VORARLBERG 01:07:04 48,58             
4 Arton VOROBYEV-Sergei CERNETCKII TEAM ITERA-KATUSHA 01:07:24 48,34           
5 Damien GAUDIN-Sébastien TURGOT EUROPCAR 01:07:32 48,24              
6 Reinard JANSE VAN RENSBURG-Jaco VENTER TEAM IG SIGMA SPORT 01:07:39 48,16         
7 Tom ZIRBEL-Scott ZWIZANSKI TEAM OPTUM 01:07:47 48,06             
8 Ilnur ZAKARIN-Alexander RYBAKOV TEAM ITERA-KATUSHA 01:07:52 48,01             
9 Alexandr PLIUSCHIN-Fabio SILVESTRE LEOPARD-TREK 01:08:11 47,78            
10 Pavel KOCHETKOV-Viacheslav KUZNETSOV TEAM ITERA-KATUSHA 01:09:01 47,21             
11 Sergy FIRSANOV-Nikolay TRUSOV Van KESSEL Egon 01:09:03 47,18            
12 Franck VERMEULEN-Gaylord CUMONT VERANDA RIDEAU-U 01:09:10 47,1             
13 Elmar REINDERS-Peter KONING METEC CONTINENTAL 01:09:59 46,55             
14 Alexander WETTERHALL-Jack ANDERSON ENDURA RACING 01:10:12 46,41             
15 Toms SKUJINS-Evaldas SISKEVICIUS TEAM LA POMME MARSEILLAISE 01:10:19 46,33 
16 Jeroen LEPLA-Jens VANDENBOGAERDE BOFROST-STERIA-LINQ 01:10:23 46,29          
17 Gaël MALACARNE-Sébastien DURET BRETAGNE SCHULLER 01:10:26 46,26             
18 David LE LAY-Paul POUX SAUR-SOJASUN 01:10:37 46,14           
19 Tom THILL-Johan COENEN TEAM DIFFERDANGE 01:11:26 45,61             
20 Klaas SYS-Rudy BARBIER BRIDGESTONE ANCHOR TEAM 01:11:51 45,34              

By |2012-10-01T09:48:00+01:00oktober 1st, 2012|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment