OVERWINNINGEN 2012

  1. Clubkampioenschap 19 februari : Florian Sénéchal 
  2. Brussel – Opwijk (1.12) 26 februari : Florian Sénéchal
  3. Ichtegem – Memorial Stive Vermaut (ind.) 4 maart : Jens Wallays
  4. Zwijnaarde (ind.) 18 maart : Paco Ghistelinck
  5. E3 Prijs Harelbeke criterium (ind.) 23 maart : Christophe Van Cauwenberghe
  6. Pittem (1.13) (ind.) 1 april : Christophe Van Cauwenberghe
  7. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden U23 3 april: Yves Lampaert
  8. Kampioenschap van Antwerpen tijdrijden Elite z/c. 3 april: Stijn Steels
  9. Tweedaagse van de Gaverstreek  rit 1 (2.12)  7 april: Yves Lampaert 
  10. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 1 (2.12) 7 april: Jeroen hoorne
  11. Wevelgem – Wijnberg ( ind.) 7 april : Kjell Van Driessche
  12. Berlare (ind.) 9 april : Kjell Van Driessche
  13. Aspelare (ind.) 14 april : Christophe Van Cauwenberghe
  14. Beselare (ind.) 15 april : Daan Myngheer
  15. Outer (ind.) 16 april : Jeroen Hoorne
  16. Ardennes Challenge rit 1 19 april: Stijn Steels
  17. GP Stad Roeselare ( BVB 1.12) 22 april : Florian Sénéchal
  18. Kampioenschap van Antwerpen elite z/c. 28 april : Stijn Steels
  19. Kampioenschap van West -Vlaanderen U23  28 april : Yves Lampaert
  20. Veldegem (ind.) 1 mei: Jens Wallays
  21. Essor Breton rit 1 (2.12) 5 mei: Louis Verhelst
  22. Essor Breton rit 3 (2.12) 7 mei: Louis Verhelst – Paco Ghistelinck – Yves Lampaert – Alphonse Vermote – Jens Wallays – Christophe Van Cauwenberghe
  23. Essor Breton rit 4 (2.12) 7 mei : Yves Lampaert
  24. Tour de Franche-Comté rit 2 (2.12) 18 mei : Stijn Steels 
  25. Boucles de l’Austreberthe Barentin ( 1.12) 27 mei : Stijn Steels
  26. Tour d’Eure et Loir  rit 1 (U23 2.12) 8 juni: Sam Spokes
  27. Tour d’Eure et Loir  rit 3 (U23 2.12) 9 juni: Louis Verhelst – Gerry Druyts – Sam Spokes – Alphonse Vermote – Jens Wallays – Jens Geerinck
  28. Tour d’Eure et Loir eindklassement (U23 2.12) 10 juni: Sam Spokes
  29. Bachte-Maria-Leerne (ind) 23 juni: Christophe Van Cauwenberghe
  30. Ingelmunster (ind.) 13 juli: Yves Lampaert
  31. GP Patrick Lefevre Rumbeke (ind.) 16 juli : Alphonse Vermote
  32. Zillebeke -Westouter -Zillebeke ( 1.12) 1 augustus: Sam Spokes
  33. Overijse (ind.) 04 augustus: Stijn Steels
  34. Zingem (ind.) 05 augustus: Christophe Van Cauwenberghe
  35. Lokeren (ind.) 10 augustus: Kjell Van Driessche
  36. Klerken (ind.) 11 augustus: Sam Spokes
  37. BK tijdrijden U23 Lacs de l’Eau d’Heure 15 augustus: Yves Lampaert
  38. S’Gravenswezel Dernycrit. (ind.) 20 augustus: Gerry Druyts
  39. Evergem (ind.) 23 augustus: Christophe Van Cauwenberghe
  40. Liedekerkse Pijl (1.12) Beker van België 26 augustus: Louis Verhelst
  41. Oudenburg (1.12) Memorial Danny Jonckheere 29 augustus: Louis Verhelst
  42. Lochristi (crit.) 31 augutus: Christophe Van Cauwenberghe
  43. Bulskamp GP Michel Pollentier  (ind.) 02 september: Christophe Van Cauwenberghe
  44. Westerlo (ind.) 02 september: Stijn Steels
  45. 3 Jours de Cherbourg rit 4 (2.12) 9 september: Louis Verhelst
  46. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 14 september : Stijn Steels
  47. Lissewege(ind.) 16 september: Christophe Van Cauwenberghe
  48. Bissegem (ind.) 29 september: Dieter Bouvry
  49. Duo Normand (koppeltijdrit) 30 september: Stijn Steels en Yves Lampaert
  50. Tielt (ind.) 04 oktober: Stijn Steels
By |2012-11-19T14:07:00+02:00november 19th, 2012|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment