Derde top tien plaats voor Maxime Farazijn in TMC

Hij haalde het in een massaspurt van Daniel McLay (Lotto-Belisol U23) en Asbjorn Kragh Andersen (Denemarken). Maxime Farazijn kon zich opnieuw binnen de top tien klasseren en werd 9e. Maxime behaalde zo drie top tien plaatsen in de drie ritten in lijn.

Fabio Silvestre (Leopard-Trek CT) wint het eindklassement in deze 18 uitgave.  De Portugees volgt zijn ploegmakker Bob Jungels op.

Uitslag rit 3 :

1 MOTTET Florent CCB les 160,5 Km en 3h55’16” (moy. 40,932 Km/h)
2 Mc LAY Daniël LOB 00:00
3 ANDERSEN Asbjorn Kragh DEN 00:00
4 BENFATTO Marco AS2 00:00 
5 GROENEWEGEN Dylan RIJ 00:00 
6 THEUNS Edward VLT 00:00 
7 ZABEL Rick RB3 00:00 
8 ALAFACI Eugenio LET 00:00 
9 FARAZIJN Maxime * EFC 00:00
10 VERGAERDE Otto * OVY 00:00
…..
32 HAVIK Piotr * EFC 00:00
77 GHISTELINCK Paco EFC 00:00 
79 BACKAERT Frederik EFC 00:00 
93 DESMECHT David EFC 01:46 
 
Klassement :

1 SILVESTRE Fabio LET les 451,5 Km en 10h52’21” (moy. 41,527 Km/h)
2 CRADDOCK Lawson USA 00:01    
3 LEPLA Jeroen JVC 00:02    
4 DECLERCQ Tim TVS 00:06    
5 ALAFACI Eugenio LET 00:16    
6 VAN DER LIJKE Nicky RB3 00:21  
7 BROECKX Stig LOB 00:23    
8 VAN BAARLE Dylan RB3 00:24   
9 ZEPUNTKE Ruben RB3 00:26    
10 VAN LERBERGHE Bert JVC 00:26   
…..
24 GHISTELINCK Paco EFC 00:44    
31 FARAZIJN Maxime * EFC 00:53   
36 HAVIK Piotr * EFC 00:58   
51 BACKAERT Frederik EFC 01:22
    

Jongeren klassement :
     
1 SCHMIDT Mads Würtz * DEN 
2 ANDERSEN Soren Kragh * DEN 00:00
3 BENOOT Tiesj * LOB 00:07 
4 FARAZIJN Maxime * EFC 00:11 
5 HAVIK Piotr * EFC 00:16 
 
Ploegenklassment :
      
1 LEOPARD-TREK (LUX) en 32h37’39”
2 RABOBANK DEVELOPMENT TEAM (NED) 32:38:00
3 TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE (BEL) 32:38:29
4 DENMARKS NATIONAL TEAM (DEN) 32:38:57
5 LOTTO-BELISOL U23 (BEL) 32:39:00
6 CYCLING TEAM DERIJKE-SHANKS (NED) 32:39:10
7 VENTILAIR-STERIA (BEL) 32:39:19
8 EFC-OMEGA PHARMA-QUICK STEP (BEL) 32:39:24

By |2013-04-02T08:48:00+01:00april 2nd, 2013|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment