Tim Kerkhof wint 3e rit in Essor Breton

De drie leider bleven over van een kopgroep van 12. Tim wordt tevens de nieuwe leider in het klassement.

Piotr Zielinski en Antoine Loreau (VCP Lorient), Tim Kerkhof (EFC Omega-Pharma Quick Step), Guillaume Martin (Sojasun espoir-ACNC), Pierre Gouault  en Anthony Saux (Team U Nantes Atlantique), Fabien Le Coguic (VC Pays de Loudéac), Sam Allen (Hennebont Cyclisme), Maxime Cam (BIC 2000), Germain Laubé (VC Quintin), Fabien Le Coguic (VCP Loudéac), Willy Artus (VS Vallet) zijn de 12 die ontsnappen uit het peleton en meer dan 2′ voorsprong nemen.

Tim Kerkhof (EFC Omega-Pharma Quick Step), Guillaume Martin (Sojasun Espoir-ACNC), Pierre Gouault  et Anthony Saux (Team U Nantes Atlantique) en Yann Botrel (Côtes d’Armor-Marie Morin) kleuren de finale.

Tim Kerkhof (EFC Omega-Pharma Quick Step) haalt het voor Pierre Gouault (UC Nantes Atlantique),  Guillaume Martin (Sojasun Espoir ACNC) en Anthony Saux (UC Nantes Atlantique).

Uitslagen en klassementen op http://essorbreton2013.blogspot.be/  

Uitslag rit 3 :

1 KERKHOF Tim EFC les 98.6 km en 2h22’51” (moy. 41,414 Km/h)
2 GOUAULT Pierre UNA 0 mn:00 s
3 MARTIN Guillaume SOJ 0 mn:00 s
4 SAUX Anthony UNA 0 mn:00 s
5 LE COGUIC Fabien VCL 0 mn:05 s
6 BOTREL Yann CAM 0 mn:05 s
7 ALLEN Sam HEN 0 mn:11 s
8 CAM Maxime BIC 0 mn:18 s
9 LAUBE Germain VCQ 0 mn:20 s
10 VAN BEUSICHEM Thijs CCT 0 mn:20 s
11 LOREAU Antoine VCP 0 mn:22 s
12 CHOPIN David HEN 1 mn:10 s
13 POILVET Ludovic VCT 1 mn:10 s
14 VERRIER Joseph SOJ 1 mn:12 s
15 DEVRIENDT Tom EFC 1 mn:45 s
…..
27 WALLAYS Jens EFC 1 mn:45 s
33 MYNGHEER Daan EFC 1 mn:45 s
35 GEERINCK Jens EFC 1 mn:45 s
58 DESMECHT David EFC 1 mn:45 s

Klassement na rit 3 :

1 KERKHOF Tim EFC les 285.9 km en 6h39’13” (moy. 42,969 Km/h)
2 GOUAULT Pierre UNA 0 mn:14 s
3 SAUX Anthony UNA 0 mn:23 s
4 LE COGUIC Fabien VCL 0 mn:39 s
5 MARTIN Guillaume SOJ 0 mn:47 s
6 VAN BEUSICHEM Thijs CCT 0 mn:59 s
7 CAM Maxime BIC 1 mn:02 s
8 LAUBE Germain VCQ 1 mn:19 s
9 ALLEN Sam HEN 1 mn:20 s
10 BOTREL Yann CAM 1 mn:26 s
11 LOREAU Antoine VCP 1 mn:41 s
12 MYNGHEER Daan EFC 1 mn:52 s
13 DEVRIENDT Tom EFC 1 mn:54 s
14 WALLAYS Jens EFC 1 mn:54 s
15 GEERINCK Jens EFC 1 mn:54 s
16 DESMECHT David EFC 1 mn:54 s

By | 2017-01-02T13:26:14+00:00 mei 6th, 2013|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment