Tom Devriendt nationaal zegekoning bij de beloften

BELOFTEN
10 OVERWINNINGEN
DEVRIENDT Tom (Veurne)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Hooglede (13/04) – Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05) – Pittem (12/05) – Handzame (24/05) – Gullegem (31/05) – Gits (02/06) – G.P. van Geluwe (25/06) – Bekegem (11/08) – Haasdonk (17/08) – Marke (31/08)
 
8 OVERWINNINGEN
WALLAYS Jens  (Staden)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Tournai (24/02) – Ichtegem (03/03) – Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05) – Wijtschate (18/07) – BK Weg Lommel (25/08) – Staden (03/09) – Oostduinkerke (12/09) – Lichtervelde (25/09)
 
7 OVERWINNINGEN
DESMECHT David (Geraardsbergen)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
PK Weg Oost-Vlaanderen Oosterzele (28/04) – Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05) – Sint-Maria-Lierde (29/07) – 4de rit 66è Tour de la Province de Namur Alle/Semois-Bièvre (03/08) – Denderhoutem (02/09) – Houthulst (19/09) – Audregnies (28/09)
MYNGHEER Daan (Hooglede)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Brussel-Zepperen (03/03) – PK Weg West-Vlaanderen Oostnieuwkerke (28/04) – Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05) – Oosterzele (22/05) – 2de rit 1ste Ventura-Ronde van Oost-Vlaanderen Sinaai (16/08) – Eindzege 1ste Ventura-Ronde van Oost-Vlaanderen (18/08) – Kemmel (07/09)
 
5 OVERWINNINGEN
KERKHOF Tim(Nederland)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Rit 3 Circuit Du Saône-et-Loire (FRA) –   Rit 3 Essor Breton (FRA)(06/05) –  Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05)  – Essor Breton eindklassement (FRA) (05-08/05)
 – Stein Districtkampioenschap Zuid-Oost Nederland (20/05) 
 
4 OVERWINNINGEN
SEYNAEVE Lander (Kuurne)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Ledegem (24/04) – Menen-Moorsele (08/06) – Westrozebeke (25/07) – Kluisbergen Ruien (22/09)
 

3 OVERWINNINGEN
DE TIER Floris (Gavere) (EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
  Strijpen (22/07) – Ronde van Namen Eindklassement (31/04 -04/08))- Oudegem (14/07)


2 OVERWINNINGEN
DRUYTS Gerry (Wilrijk) (EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Overijse (10/08) – ‘s Gravenwezel (17/08)
GEERINCK Jens (Grembergen)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Essor Breton (FRA)(Ploegentijdrit)(06/05) – Memorial Danny Jonckheere Oudenburg (28/08)
GHISTELINCK Paco (Heestert)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Ardooie (10/06) – Aarsele (03/08)
 
1 OVERWINNING
DE GENDT Aimé (Denderhoutem)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
Rit 4 Tour du Pays Roannis (01/07)
DECLERCQ Benjamin (Izegem)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Schuiferskapelle (11/08)
FARAZIJN Maxime (Diksmuide)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Pittem (07/04)
LONCIN Gilles (Antwerpen)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Grobbendonk (07/08)
HAVIK Piotr (Nederland)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step): Rapertingen (04/08)

ELITES Z/C.
6 OVERWINNINGEN
BACKAERT Frederik(Brakel)(EFC-Omega Pharma-Quick.Step):
PK el. z/c. Weg Oost-Vlaanderen Oosterzele (28/04) – Harchies (01/05) –  Rit 2 Ronde van Luik (16/08) – Rit 5 Ronde van Luik (19/07) –  rit 1 3 jours de Cherbourg (FRA) (06/09)– Eindklassement 3 jours de Cherbourg (FRA) (06-08/09)

By |2013-10-16T21:51:00+01:00oktober 16th, 2013|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment