Na het avonddiner werd met het ganse team naar Poperinge gereden voor een karting activiteit.
In de kwalificatiereeksen zette Jens Wallays de snelste ronde neer voor Gilles Loncin, Lander Seynaeve, Maxime Farazijn en Piet Allegaert.
De finale van de verliezers werd na een spannende GP gewonnen door verzorger Frederik Vandenbussche voor Steven Duthoo en Seppe Verschuere.
In de grote finale was Jens Wallays outstanding. Hij startte in pole position en reed ronde na ronde verder weg van de rest. Gilles Loncin eindigde 2de voor Aimé De Gendt, Christophe Noppe en Maxime Farazijn.
Zondagmorgen werd er om 8h30 verzamelen geblazen aan de ontbijttafel. Velen hadden er een lange en zware nacht opzitten en dat was er ook duidelijk aan te zien tijdens de door Karen Pollefeyt, professioneel, gegeven Core stability sessie van ruim 1 uur.
Na een kleine evaluatie waaruit bleek dat er met grote tevredenheid kan teruggekeken worden op het weekend werd de stage omstreeks 16h45 afgesloten. Iedereen vertrok met een goed gevoel huiswaarts. De toon is gezet voor 2014.
Meer foto’s zie rubriek media.
Leave A Comment