Sterke De Vylder en Relaes in Tour du Pays Roannais

De zege is in de slotrit is voor Julien Bernard (SCO Dijon) die het Tour die het na 112 km tussen Mably et Nandax (Loire) haalt in een spurt met 2 van Nick Schultz (CR4C Roanne).

Guillaume Bonnet (Team Probikeshop Saint-Etienne Loire) wint de 27ste editie van Tour du Pays Roannais. Lindsay De Vylder wordt 15de en Jacob Relaes 17de.  Piet Allegaert, die zijn eerste wedstrijd betwist na zijn val in Paris-Roubaix, doet het meer dan behoorlijk op de 30ste plaats. Gill Meheus eindigt 44ste

Uitslag 4de rit :
1 BERNARD Julien S.C.O. Dijon Bou 1 112 km in 2h59’21” (moy. moy. 37,47 km/h) 
2 SCHULTZ Nicholas C.R.4.C. Roanne Rha 1 E3 00:03 
3 ROBERT Maxime C.C. Etupes Le Doubs Frc 1 00:20 
4 DULIN Alexis VCCA Team Pro Immo N. Roux Auv 1 00:23
5 FOURNET FAYARD Sébastien VCCA Team Pro Immo N. Roux Auv 1 01:03
6 GIRARD Thomas Creuse Oxygène Lim 1 3:01:04 01:43 
7 DE VYLDER Lindsay EFC – Etixx Bel 1 E2 01:52 
8 GAGLIARDI Axel C.R.4.C. Roanne Rha 1 01:52 
9 GAOUA Cédric S.C.O. Dijon Bou 1 01:52 
10 CARLIER Alexis Martigues Sport C. Pro 1 E3 01:52 
….
14 RELAES Jacob EFC – Etixx Bel 1 E1 01:52  
30 ALLEGAERT Piet EFC – Etixx Bel 1 E2 03:43 
42 MEHEUS Gill EFC – Etixx Bel 1 E2 07:57
  
  
Eindklassement :
1 BONNET Guillaume Team Probikeshop St Etienne Loire Rha 1 in 8h44’12”
2 DULIN Alexis VCCA Team Pro Immo N. Roux Auv 1 00:44
3 GAGLIARDI Axel C.R.4.C. Roanne Rha 1 01:19 
4 MAISON Jérémy C.C. Etupes Le Doubs Frc 1 E4 01:26
5 VERMEER Tom Profel United Cycling Team Bel 1 01:26
6 BECKERINGH Derk Abel Croford WGPA Cycling Ned 1 01:32
7 CARLIER Alexis Martigues Sport C. Pro 1 E3 02:14
8 AIT EL ABDIA Anass Centre Mondial du Cyclisme Sui 1 E4 02:41
9 BALLION Julien Creuse Oxygène Lim 1 02:54 
10 POT Sébastiaan Croford WGPA Cycling Ned 1 E4 05:17

15 DE VYLDER Lindsay EFC – Etixx Bel 1 E2 08:33
17 RELAES Jacob EFC – Etixx Bel 1 E1 09:16
30 ALLEGAERT Piet EFC – Etixx Bel 1 E2 13:20
44 MEHEUS Gill EFC – Etixx Bel 1 E2 44:25

Puntenklassement :
1 DE VYLDER Lindsay EFC – Etixx Bel 1 E2 50 pts
2 BERNARD Julien S.C.O. Dijon Bou 1 41
3 DULIN Alexis VCCA Team Pro Immo N. Roux Auv 1 39
….
23 RELAES Jacob EFC – Etixx Bel 1 E1 14

Jongerenklassement:   
1 MAISON Jérémy C.C. Etupes Le Doubs Frc 1 E4 en 8h45’38”
2 CARLIER Alexis Martigues Sport C. Pro 1 E3 00:48
3 AIT EL ABDIA Anass Centre Mondial du Cyclisme Sui 1 E4 01:15
….
6 DE VYLDER Lindsay EFC – Etixx Bel 1 E2 07:07
7 RELAES Jacob EFC – Etixx Bel 1 E1 07:50
15 ALLEGAERT Piet EFC – Etixx Bel 1 E2 11:54
21 MEHEUS Gill EFC – Etixx Bel 1 E2 42:59

Ploegenklassement :
1 C.C. Etupes Le Doubs Frc in 26h25’19”
2 Croford WGPA Cycling Ned 06:14
3 C.R.4.C. Roanne Rha 08:54

7 EFC – Etixx Bel 18:24

By |2015-07-06T08:46:00+02:00juli 6th, 2015|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment