Podium in BK ploegentijdrit

bk-ploegtijdrijden-borlo-188_orig

Afgelopen zondag vond in Borlo het BK ploegentijdrijden plaats.
Piet Allegaert, Cedric Beullens, Christophe Noppe, Guillaume Seye, Bjarne Vanacker en Jordi Warlop waren de 6 geselecteerde EFC -Etixx renners en moesten 45km afleggen verdeeld over 3 ronden van 15km.
Na 1 ronde hield ons team goed stand met een 2de beste tussentijd. Tijdens de 2de ronde zat het weer niet mee voor ons team. Eerst werd  Cedric Beullens slachtoffer van een lekke band en ook Piet Allegaert moest zijn ploegmakkers laten rijden nadat hij slecht uit een bocht kwam. Tijdens de laatste ronde zat er met 4 dan ook te weinig snelheid in en kwamen we uit op de 3de plaats met een eindtijd van 57’15” .
De zege ging naar Lotto-Soudal die 1’15” sneller reed dan ons team. Vl Technics behaalde de 2de plaats op 40″.

By |2019-01-02T22:35:17+01:00juli 7th, 2016|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

EFC-LR Vulsteke op Twitter