Relaes en Houtteman behouden top 10 in eindklassement Tour Du Piemont Pyrenéen

De 3de en laatste rit is gewonnen door Thomas Chassagne (Girondins de Bordeaux/Team Corrèze Elancia). Na  118,7 km rond Pau (Pyrénées-Atlantiques) kon hij samen met Alexis Dulin ( VC Aix en Provence) net uit de greep van het peloton blijven . Beiden waren de enige overblijvers van een vroeg vlucht van 12 renners.
Het peloton met daarbij alle klassementsrenners strandde op 9″. Jacob Relaes , Bjarne Vanacker en Nico Houtteman konden zich net als de eerste 2 dagen goed vooraan plaatsen en eindigden op de 11de, 13de en 18de plaats.
Adrien Guillonnet (SCO Dijon) wint het eindklassement van deze 10e uitgave. Jacob en Nico blijven op 7de en 8ste plaats. Bjarne eindigt 13de.
In het ploegenklassement eindigt EFC -Etixx op de 2de plaats en ook in het jongerenklassement nemen onze renners plaats 2, 3 en 4 voor hun rekening.

Uitslag 3e étape :
1 * CHASSAGNE Thomas GBOR S1 118,7 km in 2h48’19” (moy. 42,313 km/h)
2 DULIN Alexis AVCA S1 00:06
3 VERARDO Yoan GSC S1 00:09
4 * DOWNEY Mark VCT S1 00:09
5 GUILLONNET Adrien SCOD S1 00:09
……..
11 * RELAES Jacob ETIXX EL 00:09
13 * VANACKER Bjarme ETIXX EL 00:09
18 * HOUTTEMAN Nico ETIXX EL 00:09
33 * COOLS Michael ETIXX EL 00:09
86 * LEYMAN Celestin ETIXX EL 01:38
112 * DE POORTER Maxime ETIXX EL 07:23

Classement général final :
1 GUILLONNET Adrien SCOD S1 369 km en 9h01’50” (moy. 40,861 km/h)
2 VAN BROEKHOVEN Bram VLTEC EL
3 * SESSLER Nicolas VLTEC EL 00:03
4 CASTELLARNAU Florent AVCA S1 00:10
5 MEDEREL Maxime UVLIM S1 00:21
6 GUERIN alexis GSC S1 01:43
7 * RELAES Jacob ETIXX EL 01:45
8 * HOUTTEMAN Nico ETIXX EL 01:52
9 LIPONNE Julien AUBE S1 02:15
10 VAN ENGELEN Adne WFRI EL 02:25
……
13 * VANACKER Bjarme ETIXX EL 02:51
25 * COOLS Michael ETIXX EL 07:24
53 * LEYMAN Celestin ETIXX EL 16:30
107 * DE POORTER Maxime ETIXX EL 33:22

Classement du meilleur jeune :
1 SESSLER Nicolas VLTEC EL”
2 RELAES Jacob ETIXX EL 01:42
3 HOUTTEMAN Nico ETIXX EL 01:49
4 VANACKER Bjarne ETIXX EL 02:48

Classement par équipes :
1 VL TECHNICS-EXPERZA-ABUTRIEK CT BEL en 27h08’21”
2 EFC-ETIXX BEL 03:37
3 SCO DIJON TEAM MATERIEL-VELO FRA 14:16

By |2016-08-28T20:17:24+00:00augustus 28th, 2016|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment