Sterke Mauri Vansevenant in slotrit Giro Ciclistica Valle d’Aosta

In de laatste rit in Aosta met start te Valtournenche en aankomst in het 2000m hoog gelegen Breuil-Cervinia eindigde Mauri na een zeer knappe finale, met zelfs nog een valpartij op 20km van de finish, op de 8ste plaats .
In het eindklassement eindigt hij 10de en daarmee mocht hij als beste jongere mee het podium op.
Jacob Relaes kwam nog de top 20 binnen op de 18de plaats. Celestin Leyman eindigt na een zeer aanvallende ronde op de 34é. Jordy Bouts werd 54ste. Gilles Borra gaf op in de slotrit na een valpartij.
De zege in de slotrit was voor Vadim Pronskiy (Astana City). De Kazak zet daarmee ook het eindklassement op zijn palmares.

Uitslag 4e étape :
1 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ les 109,8 km en 3h23’28” (moy. 32,379 km/h)
2 FEDELI Alessandro Trevigiani Phonix – Hemus 189 ITA 01’31”
3 WELDU Hafetab Dimension Data For Qhubeka ETH 01’33”
4 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 01’53”
5 RUBIO REYES Einer Augusto Team Vejus COL ‘
6 BOTTA Davide Team Colpack ITA ‘
7 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA ‘
8 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL 01’56”
9 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN ‘
10 COLONNA Yuri Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 02’26”
……
35 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 12’46”           
54 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 19’37”                   
DNF BORRA Gilles EFC-L&R-Vulsteke        

Eindklassement :
1 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ  585,8 km in 17h53’40” (moy. 32,88 km/h)
2 INKELAAR Kevin Polartec Kometa NED 01’24”
3 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN 01’44”
4 RUBIO REYES Einer Augusto Team Vejus COL 02’53”
5 WELDU Hafetab Dimension Data For Qhubeka Conti ETH 03’15”
6 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Maserati ITA 03’30”
7 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Polartec Kometa ESP 03’56”
8 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Maserati ITA 05’00”
9 BOTTA Davide Team Colpack ITA 05’30”
10 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘     
……   
18 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 27’35”          
34 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 44’06”         
48 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 01h03’32”      

Jongerenklassement:
1 VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke  585,8 km in 17h59’10”  
2 LEKNESSUND Andreas Norway National Team 04’26”
3 DONOVAN Mark Team Wiggins 28’21”

Ploegenklassement:
1 Polartec Kometa en 54h18’42”
2 Petroli Firenze Hoppla` Maserati 08’04”
3 Equipo Lizarte 25’14”
……
5 EFC-L&R-Vulsteke 35’29”

By | 2018-07-16T15:51:18+00:00 juli 16th, 2018|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment