Uitslagen Ronde van Namen rit 2-3-4-5 en eindklassement.

In de Ronde van Namen werden door onze mannen weinig topresultaten behaald.
In de 2de rit misten onze mannen na een nochtans sterke aanvangsfase de beslissende ontsnapping van 16.
De 3de rit werd in regenachtige omstandigheden afgewerkt en daar zorgde een massale valpartij  ervoor dat Jordy Bouts en Celestin Leyman een goed eindklassement mochten vergeten.  Aaron Van der Beken presteerde hier sterk en behaalde een knappe 4de plaats.
In de tijdrit had Aaron jammer genoeg af te rekenen met stuurbreuk en verloor hij ook een mooie eindnotering in het klassement. Lothar Verhulst presteerde hierin niet onaardig met een 12de tijd.
Tijdens de laatste etappe reden Gilles, Jordy en Celestin met nog 10 anderen 90km in de aanval maar het peloton liet niet begaan.

2de rit Profondeville – Florennes :
1 VAN DEN BRANDE Julien TIS 155 km in 3h22’36” (moy. 45,903 Km/h)
2 SIEMONS Stijn VES 00:00
3 CLÉ Brent STA 00:00
4 DE VET Sander * CHE 00:01
5 VANDENBROECK Yarno * SOE 00:01
…..
26 LEYMAN Celestin EFC 00:16
34 VERHULST Lothar * EFC 00:16
54 BOUTS Jordy EFC 00:16
64 BLOUWE Louis * EFC 00:16
65 VAN DER BEKEN Aaron * EFC 00:16
67 SAVER Kasper * EFC 00:16
78 BORRA Gilles EFC 00:16

3de rit Couvin -Rochefort:
1 PATTYN Steven * LTS 152 km in 3h35’14” (moy. 42,373 km/h)
2 VEREECKEN Thomas LTS 00:18
3 VENNER Quentin WBD 00:18
4 VAN DER BEKEN Aaron * EFC 00:25
5 TURNER Ben * IKO 00:25
……
31 VERHULST Lothar * EFC 00:51
72 LEYMAN Celestin EFC 03:32
74 SAVER Kasper * EFC 03:32
80 BLOUWE Louis * EFC 06:15
88 BORRA Gilles EFC 08:20
121 BOUTS Jordy EFC 10:47

4de rit Ind; Tijdrit Doische :
1 DE PESTEL Sander * LTS  20.9 km in 26’15” (moy. 45,714 Km/h)
2 ELEN Sander BAL 00:09
3 VANHOOF Ward * LTS 00:10
4 DAEMEN Stijn * SOE 00:13
5 TURNER Ben * IKO 00:20
…..
12 VERHULST Lothar * EFC 00:56
22 BOUTS Jordy EFC 01:19
37 SAVER Kasper * EFC 01:44
42 BLOUWE Louis * EFC 01:51
56 VAN DER BEKEN Aaron * EFC 02:12
61 BORRA Gilles EFC 02:17
69 LEYMAN Celestin EFC 02:31

Uitslag 5de rit Spy – Citadel Namen:
1 HUYS Laurens * LTS 142 km in 3h14’40” (moy. 43,767 km/h)
2 COBBAERT Robby VDM 00:08
3 TURNER Ben * IKO 00:08
4 PATTYN Steven * LTS 00:08
5 BAELE Ben * VDM 00:08
……
14 VERHULST Lothar * EFC 00:08
18 VAN DER BEKEN Aaron * EFC 00:08
53 SAVER Kasper * EFC 00:44
68 BLOUWE Louis * EFC 01:23
82 BORRA Gilles EFC 02:19
92 BOUTS Jordy EFC 03:06
99 LEYMAN Celestin EFC 04:38

Eindklassement:
1 ELEN Sander BAL 600 km in 13h37’33” (moy. 44,034 Km/h)
2 DE PESTEL Sander * LTS 00:03
3 VANHOOF Ward * LTS 00:13
4 TURNER Ben * IKO 00:19
5 DAEMEN Stijn * SOE 00:19
…….
15 VERHULST Lothar * EFC 01:25
24 VAN DER BEKEN Aaron * EFC 02:15
40 SAVER Kasper * EFC 07:50
54 LEYMAN Celestin EFC 10:11
75 BLOUWE Louis * EFC 14:40
76 BOUTS Jordy EFC 14:42
80 BORRA Gilles EFC 15:25

By |2019-08-15T17:17:56+02:00augustus 12th, 2019|Algemeen nieuws|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment