Team2020-01-04T19:28:17+01:00

EFC – L&R – Vulsteke U23 Cycling Team

Blouwe Louis
Blouwe Louis
Geboortedatum: 19/11/1999
Woonplaats: Izegem
GSM: +32 491 52 36 91
E-mail: louis.blouwe.1999@hotmail.com
Lengte:1m82cm
Gewicht: 71kg
Kwaliteiten: allrounder
Favoriete wedstrijd: Ronde van Vlaanderen
Borra Gilles
Borra Gilles
Geboortedatum: 26/07/1998
Woonplaats: Diksmuide
GSM: +32 492 17 28 58
E-mail: gilles.borra@gmail.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
Bouts Jens
Bouts Jens
Geboortedatum: 08/08/1998
Woonplaats: Hofstade
GSM: +32 477 90 22 65
E-mail: jens.bouts@gmail.com
Lengte: 1m 82
Gewicht: 71 kg
Kwaliteiten: allrounder
Favoriete wedstrijd: Parijs-Roubaix
Braet Vito
Braet Vito
Geboortedatum: 02/11/2000
Woonplaats: Zwevezele
GSM: +32 471 20 54 66
E-mail: Vito.braet@outlouk.com
Lengte: 1m 81cm
Gewicht: 71kg
Kwaliteiten: allrounder
Favoriete wedstrijd: Parijs Roubaix
Clynhens Toon
Clynhens Toon
Geboortedatum: 09-02-2000
Woonplaats: Hever
GSM: +32 476 27 23 13
E-mail: toon.clynhens@hotmail.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten: klimmer
Favoriete wedstrijd:
D'Heygere Gill
D'Heygere Gill
Geboortedatum: 30-03-1998
Woonplaats: Olsene
GSM: +32 492 93 18 33
E-mail: gil.dheygere@hotmail.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten: allround
Favoriete wedstrijd:
De Meester Luca
De Meester Luca
Geboortedatum: 22/01/2000
Woonplaats: Vlierzele
GSM: +32 472 09 66 61
E-mail: luca.de.meester@telenet.be
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
De Schrijver Dries
De Schrijver Dries
Geboortedatum: 10-05-1999
Woonplaats: Heusden
GSM: +32 471 06 95 63
E-mail: driesdeschrijver@outlook.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten: alrounder
Favoriete wedstrijd: Fleche Ardennaise
Desal Ceriel
Desal Ceriel
Geboortedatum: 20-10-1999
Woonplaats: Roeselare
GSM: +32 498 43 41 34
E-mail: desalceriel@icloud.com
Lengte: 1m 87
Gewicht: 71.5kg
Kwaliteiten: Allrounder
Favoriete wedstrijd: Paris-Tours
Fretin Milan
Fretin MilanAllrounder
Geboortedatum: 19-03-2001
Woonplaats: Genk
GSM: +32 468 20 21 03
E-mail: fretinmilan@gmail.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten: allrounder ,
Favoriete wedstrijd:
Hesters Jules
Hesters Jules
Geboortedatum: 11-11-1998
Woonplaats: Gent
GSM: +32 492 45 22 46
E-mail: Juleshesters@hotmail.be
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
Naudts Thomas
Naudts Thomas
Geboortedatum: 26/09/2000
Woonplaats: Zeveneken
GSM: +32 478 72 51 57
E-mail: thomas.naudts@gmail.com
Lengte: 1m 77
Gewicht: 60kg
Kwaliteiten: klimmen, lastige wedstrijden
Favoriete wedstrijd: LBL, Giro di Valle d’Aosta, Ronde van Lombardije
Nuytten Michiel
Nuytten Michiel
Geboortedatum: 19-07-2001
Woonplaats: Ardooie
GSM: +32 473 61 63 44
E-mail: nuyttenmichiel@icloud.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
Roesems Siebe
Roesems Siebe
Geboortedatum: 08-06-2001
Woonplaats: Halle
GSM: +32 476 57 58 32
E-mail: sieberoesems@msn.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten: klimmen – tijdrijden
Favoriete wedstrijd:
Saver Kasper
Saver Kasper
Geboortedatum: 26/11/2000
Woonplaats: Outrijve
GSM: +32 474294107
E-mail: Kasp.saver@gmail.com
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
Van Der Beken Aaron
Van Der Beken Aaron
Geboortedatum: 13/11/2000
Woonplaats: Horebeke
GSM: +32 478 75 36 81
E-mail: aaron.vanderbeken@hotmail.com
Lengte: 1m 82cm
Gewicht: 63kg
Kwaliteiten: zware lastige wedstrijden
Favoriete wedstrijd: bergop/offroad
Van Grieken Jarne
Van Grieken JarneAllrounder
Geboortedatum:11/12/2000
Woonplaats: Herentals
GSM: +32 492 57 69 11
E-mail: jarne1112@icloud.com
Lengte: 1m 82cm
Gewicht: 70.5kg
Kwaliteiten: allrounder/puncher
Favoriete wedstrijd: RVV/Parijs Roubaix/Amstel gold race
Vandenbulcke Alex
Vandenbulcke Alex
Geboortedatum: 25-11-2001
Woonplaats: Izegem
GSM: +32 479 11 02 03
E-mail: alex.vandenbulcke3@gmail.com
Lengte: 1m 74
Gewicht: 64kg
Kwaliteiten: allround
Favoriete wedstrijd: heuvelachtig met zware aankomst
Vanoverberghe Jens
Vanoverberghe Jens
Geboortedatum: 22/09/1999
Woonplaats: Moen
GSM: +32 479 08 30 25
E-mail: jensvanoverberghe99@gmail.com
Lengte: 1m 83
Gewicht: 74 kg
Kwaliteiten: allround, sprinter
Favoriete wedstrijd: Parijs-Roubaix, Parijs-Tours
Vansevenant Mauri
Vansevenant Mauri
Geboortedatum: 01/06/1999
Woonplaats: Eernegem
GSM: +32 478 68 89 56
E-mail: wim.vansevenant@live.be
Lengte:
Gewicht:
Kwaliteiten:
Favoriete wedstrijd:
Willems Jago
Willems Jago
Geboortedatum: 12-11-2001
Woonplaats: Zemst
GSM: +32 470 59 67 24
E-mail: jago.willems@hotmail.com
Lengte: 1m 74
Gewicht: 60.5 kg
Kwaliteiten: klimmen, pittige aankomsten
Favoriete wedstrijd: zwaardere wedstrijden