Top 10 plaatsen 2011 2017-01-02T13:26:06+00:00

OVERWINNINGEN 30

  1. Gent – Staden (ind.) 27 februari : BOUVRY Dieter
  2. Esplechin (ind.) 16 maart : VAN DEN NOORTGATE Kevin
  3. GP Wilfried Peeters (1.12) 20 maart : AVERY Clinton
  4. Pittem (ind.) 3 april: LEGLEY Matthias
  5. Kampioenschap van West -Vlaanderen (U23) 1 mei: VERMOTE Alphonse
  6. Pittem (ind.) 15 mei: DEVRIENDT Tom
  7. Meigem (ind.) 15 mei: VAN DEN NOORTGATE Kevin
  8. Ploegentijdrit Tour d’Eure-et-Loir (Fr.) (2.12 U23) 11 juni : DESMET -DEVRIENDT-SPOKES-VAN DEN NOORTGATE-VAN DE WAETER-WALLAYS
  9. Serskamp (ind.) 28 juni: VERHELST Louis
  10. Tour du Pays Roannais (Fr.) rit 1 (2.12) 1 juli:  BULTYNCK Kenneth
  11. Gistel (ind.) 11 juli:VAN DE WAETER Sean
  12. Ledegem (ind.) 17 juli: AVERY Clinton
  13. Wortegem – Petegem (ind.) 17 juli: LEGLEY Matthias
  14. Roeselare – Zilverberg (ind.) 18 juli: VANDENBUSSCHE Jens
  15. Kreizh Breizh Elites (Fr.) rit 1 (2.2) 23 juli: AVERY Clinton
  16. Zwalm – Nederzwalm (ind.) 24 juli: VAN CAUWENBERGHE Christophe
  17. Deinze (ind.) 27 juli: VANDENBUSSCHE Jens
  18. Reningelst – Internatie (1.12) 28 juli: AVERY Clinton
  19. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12) 31 juli: BOUVRY Dieter
  20. Ronde van Namen Eindklassement(2.12) 10 augustus : LIETAER Eliot
  21. Dwars door de Antwerpse Kempen (1.2) 14 augustus: DEVRIENDT Tom
  22. Overmere (ind.) 27 augustus: VERHELST Louis
  23. Denderwindeke (ind. 1.18) 05 september: VAN DEN NOORTGATE Kevin
  24. Wingene Koerse (1.12) 07 september: AVERY Clinton
  25. 3 Jours de Cherbourg (Fr.) (2.12) 09 september: LIETAER Eliot
  26. 3 Jour de Cherbourg (Fr.) (2.12) eindklassement 11 september: LIETAER Eliot 
  27. Merelbeke -Schelderode (ind.) 25 september: VAN CAUWENBERGHE Christophe
  28. Sint-Laureins (ind.) 27 september: WALLAYS Jens
  29. Sint-Lievens Houtem (ind.) 04 oktober: WALLAYS Jens
  30. Tour of Southland (2.12) 31 oktober: AVERY Clinton

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. Brussel – Opwijk (1.12)
  2. GP Wilfried Peeters (1.12)
  3. Triptyque Monts & Chateau  rit 4 ( 2.2)
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2 (2.12)
  5. GP Stad Geel (Topc. 1.2)
  6. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12)
  7. Zillebeke-Boeschepe-Westouter-Zillebeke ( BVB 1.12)
  8. Circuit du Port Duinkerke (1.12)
  9. Wingene Koerse (1.12)
  10. 3 Jours de Cherbourg (2.12)

TWEEDE PLAATSEN 33

  1. Brussel – Opwijk (1.12) 27 maart : NACHTERGAELE Niels
  2. Meulebeke (ind.) 12 maart : LEGLEY Matthias
  3. Fayt le Franc (ind.) 20 maart : VAN DE WAETER Sean
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2 (2.12) 10 april : DEVRIENDT Tom
  5. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden( U23) 12 april: VAN DE WAETER Sean
  6. Moorslede – Vierkaven (ind.) 25 april: DEVRIENDT Tom
  7. St.Niklaas -Puivelde ( ind.) 16 mei : VANDENBUSSCHE Jens
  8. Gits (ind.) 5 juni: WALLAYS Jens
  9. Tour d’Eure et Loir rit 4 ( 2.12 U23) 12 juni: DEVRIENDT Tom
  10. Aalst ( crit.) 12 juni: VANCAUWENBERGHE Christophe
  11. Lotenhulle (ind.) 22 juni: NACHTERGAELE Niels
  12. Westouter ( ind.) 26 juni: AVERY Clinton
  13. Zwalm (ind.) 3 juli: VAN CAUWENBERGHE Christophe
  14. Ledegem (ind.) 16 juli: AVERY Clinton
  15. Roeselare – Zilverberg (ind.) 18 juli: VERMOTE Alphonse
  16. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12) 31 juli: DEVRIENDT Tom
  17. Ledegem (ind.) 02 augustus: LIETAER Eliot
  18. Zillebeke-Boeschepe-Westouter-Zillebeke ( BVB 1.12) 03 augustus: DEVRIENDT Tom
  19. Zandvoorde (ind.) 7 augustus: VANDEWIELE Frederik
  20. Oostnieuwkerke (ind.) 7 augustus: BOUVRY DieterR
  21. Zingem (Crit.) 7 augustus: SPOKES Sam
  22. Ronde van Namen rit 3 (2.12) 8 augustus: DEVRIENDT Tom
  23. Kemmel -Heuvelland (ind.) 3 september: BOUVRY Dieter
  24. Bulskamp Veurne (ind.) 4 september: NAUWYNCK Stijn
  25. Koekelare (ind.) 8 september: NACHTERGAELE Niels
  26. Kluisbergen – Berchem (ind.) 10 september: AVERY Clinton
  27. 3 Jours de Cherbourg (Fr.) (2.12) eindklassement 11 september: VAN DRIESSCHE Kjell
  28. Handzame (ind.) 11 september: NACHTERGAELE Niels
  29. Oostduinkerke (ind.) 15 september: BOUVRY Dieter
  30. Tour de Moselle ind. tijdrit (2.12) 17 september: LIETAER Eliot
  31. Tour de Moselle Eindklassement (2.12) : LIETAER Eliot
  32. Houthulst (ind.) 22 september: VERHAEGHE Sander
  33. Zaventem (ind. 1.18) 02 oktober: VAN DE WAETER Sean

DERDE PLAATSEN 33

  1. GP Samyn Fayt Le Franc (ind.) 2 maart: VAN DEN NOORTGATE Kevin
  2. Anzegem (ind.) 2 april: VERHELST Louis
  3. Pittem (ind.) 3 april: VANDEWIELE Frederik
  4. Hooglede (ind.) 9 april: BOUVRY Dieter
  5. GP Stad Roeselare ( Beker van Belgie 1.12) 24 april : BOUVRY Dieter
  6. Ledegem (ind.) 27 april : VERHELST Louis
  7. Kampioenschap van West -Vlaanderen (U23) 1 mei: DEVRIENDT Tom
  8. Kampioenschap van Oost -Vlaanderen (U23) 1 mei: DESMET Jeroen
  9. Dudzele Brugge (ind.) 7 mei: NAUWYNCK Stijn
  10. Ardooie (ind.) 8 mei: GODDERIS Niels
  11. Aalbeke (ind.) 10 mei : VERHAEGHE Sander
  12. Handzame (ind.) 18 mei : VERHAEGHE Sander
  13. Merelbeke -Molenhoek (ind.)22 mei : VAN DEN NOORTGATE Kevin
  14. Gits (ind.) 5 juni: NAUWYNCK Stijn
  15. Waver-Rijmenam ( Topcompetitie 1.2) 5 juni: VERMOTE Alphonse
  16. Tour d’Eure et Loir rit 2 ( 2.12 U23) 11 juni: VAN DEN NOORTGATE Kevin
  17. Lembeek (ind.) 12 juni: VAN GUYSE Jarno
  18. Oudenburg (ind.) 16 juni : NACHTERGAELE Niels
  19. Tienen (ind.) 22 juni: VAN GUYSE Jarno
  20. Oostrozebeke (ind.) 26 juni: VAN DEN NOORTGATE Kevin
  21. Zottegem (ind.) 2 juli: VAN GUYSE Jarno
  22. Poperinge (crit.) 7 juli: DEVRIENDT Tom
  23. Sinaai (ind.) 9 juli: BULTYNCK Kenneth
  24. Evergem – Belzele(crit.) 15 juli: VANCAUWENBERGHE Christophe
  25. Schuiferskapelle (ind.) 14 augustus: LIETAER Eliot
  26. BK Geel Beloften 21 augustus: LIETAER Eliot
  27. Circuit du Port (1.12) 28 augustus: NACHTERGAELE Niels
  28. Kemmel -Heuvelland (ind.) 3 september: VAN DRIESSCHE Kjell
  29. Torhout – Wijnendale (ind.) 10 september: NAUWYNCK Stijn
  30. Heule (ind.) 11 september: VERMOTE Alphonse
  31. Gits (crit.) 13 september: WALLAYS Jens
  32. Oostduinkerke (ind.) 15 september: BULTYNCK Kenneth 
  33. Eernegem (ind.) 17 september: NAUWYNCK Stijn

VIERDE PLAATSEN

  1. Brussel -Opwijk (1.12) 27 februari: BULTYNCK Kenneth
  2. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart: GODDERIS Niels 
  3. GP Wilfried Peeters (1.12) 20 maart : VAN DRIESSCHE Kjell
  4. GP Stad Waregem (1.13) 23 maart : BOUVRY Dieter
  5. Tour du Canton Saint Ciers (Fr.) rit 2 (2.12)  27 maart : AVERY Clinton
  6. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2 (2.12)  10 april: VERMOTE Alphonse
  7. Kampioenschap van West -Vlaanderen tijdrijden (elite z/c) 12 april: NACHTERAELE Niels
  8. Essor Breton rit 3 (2.12) 6 mei: DEVRIENDT Tom
  9. GP Van Geluwe (1.12) 21 juni : AVERY Clinton
  10. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12) 31 juli: GODDERIS Niels
  11. Omloop van de grensstreek (1.12) 23 augustug: DEVRIENDT Tom
  12. 3 Jours de Cherbourg (Fr.) rit 2 (2.12) 10 september: VAN DRIESSCHE Kjell

VIJFDE PLAATSEN

  1. Brussel -Zepperen (1.12) 6 maart : BOUVRY Dieter
  2. Tweedaagse van de Gaverstreek (2.12) Eindklassement: VERMOTE Alphonse
  3. ZLM Tour (Nations Cup U23) 16 april: BULTYNCK Kenneth
  4. Toscana -Terra Di Ciclismo Rit 4 ( Nations Cup U23) 23 april: LIETAER Eliot
  5. Kampioenschap van West -Vlaanderen (U23) 1 mei: LIETAER Eliot
  6. Essor Breton Ploegentijdrit (2.12) 6 mei: EFC-Quick Step CT
  7. Tour d’Eure et Loir rit 2 ( 2.12 U23) 11 juni: DESMET Jeroen
  8. Tour du Pays Roannais rit 3 (2.12) 2 juli: NACHTERGAELE Niels
  9. GP Stad Geel (Topc. 1.2): DEVRIENDT Tom
  10. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 7 augustus: LIETAER Eliot
  11. 3 Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 10 september: LIETAER Eliot
  12. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 16 september : VAN DRIESSCHE Kjell

ZESDE PLAATSEN

  1. Vlaamse Pijl ( Topc. 1.2) 5 maart: LIETAER Eliot 
  2. Kampioenschap van West -Vlaanderen tijdrijden (U23) 12 april: LEGLEY Matthias
  3. Essor Breton rit 4 (2.12) 7 mei: VERHELST Louis
  4. Paris – Roubaix Espoirs (UCI 1.2) 29 mei: VERHELST Louis
  5. Zillebeke-Boeschepe-Westouter-Zillebeke ( BVB 1.12) 03 augustus: BOUVRY Dieter
  6. Ronde van Namen rit 3 (2.12) 8 augustus: VERMOTE Alphonse
  7. Ronde van Namen rit 4 (2.12) 9 augustug: LIETAER Eliot
  8. 3 Jours de Cherbourg rit 3 tijdrit (Fr.) (2.12) 11 september: LIETAER Eliot
  9. Gooikse Pijl (1.12) 25 september : VERMOTE Alphonse

ZEVENDE PLAATSEN

  1. GP Stad Roeselare ( Beker van Belgie 1.12) 24 april: VERHELST Louis
  2. Essor Breton rit 1 (2.12) 5 mei: DEVRIENDT Tom
  3. Triptyque Ardennais rit 3 (2.12) 15 mei: VERHELST Louis
  4. Tour d’Eure et Loir eindklassement ( 2.12 U23): SPOKES Sam
  5. Tour du Pays Roannais rit 3 (2.12) 2 juli: DESMET Jeroen
  6. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 6 augustus: LIETAER Eliot

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Omloop het Waasland (1.2) 20 maart: DEVRIENDT Tom
  2. GP Stad Waregem (1.13) 23 maart : VAN DRIESSCHE Kjell
  3. Triptyque Monts & Chateaux rit 3 (2.2) 3 april : VAN DEN NOORGATE Kevin
  4. Triptyque Ardennais rit 1(2.12) 13 mei: VAN GUYSE Jarno
  5. Boucles l’Austreberthe Barentin (1.12) 29 mei: NACHTERGAELE Niels
  6. Tour d’Eure et Loir rit 1( 2.12 U23):SPOKES Sam
  7. Tour d’Eure et Loir eindklassement ( 2.12 U23): VAN DEN NOORTGATE Kevin
  8. GP Stad Geel (Topc. 1.2) 11 juli: VANDENBUSSCHE Jens
  9. Kreizh Breizh Elites rit 3 (2.2) 24 juli: DEVRIENDT Tom
  10. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12) 31 juli: LEGLEY Matthias

NEGENDE PLAATSEN

  1. Gent – Staden (ind.) 27 februari: NAUWYNCK Stijn
  2. Vlaamse Pijl ( topc.) 5 maart : BULTYNCK Kenneth
  3. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart : NAUWYNCK Stijn
  4. Triptyque Monts & Chateaux rit 3 (2.2) 3 april : BULTYNCK Kenneth
  5. Tweedaagse van de Gaverstreek  rit 1 (2.12)  9 april : VERMOTE Alphonse
  6. Toscana -Terra Di Ciclismo Rit 5 ( Nations Cup U23) 24 april: LIETAER Eliot
  7. Tour de Bretagne rit 6 ( 2.2) 30 april: BULTYNCK Kenneth
  8. Kampioenschap van West -Vlaanderen (U23) 1 mei:VERHELST Louis
  9. Belsele Kampioenschap van het Waasland (1.12) 14 juni: VERHAEGHE Sander
  10. GP Stad Geel (Topc. 1.2) 11 juli: VERHELST Louis
  11. GP Canton du Beaumetz Les Logés (Fr.) (1.12) 31 juli: VANDEWIELE FREDERIK
  12. Dwars door de Antwerpse Kempen (1.2) 14 augustus: VERHELST Louis
  13. BK Geel Beloften 21 augustus: DEVRIENDT Tom
  14. Omloop van de Grensstreek (1.12) 23 augustus: AVERY Clinton
  15. Circuit du Port (1.12) 28 augustus: NAUWYNCK Stijn
  16. Wingene Koers (1.12) 07 september: VANDENBUSSCHE Jens

TIENDE PLAATSEN

  1. Gent – Staden (ind.) 27 februari : VANDENBUSSCHE Jens
  2. Brussel -Opwijk ( 1.12) 27 februari : LIETAER Eliot
  3. Triptyque Monts & Chateaux rit 1 (2.2) 1 april : VAN DEN NOORTGATE Kevin
  4. Tour de Bretagne rit 4( 2.2) 28 april: BULTYNCK Kenneth
  5. Kampioenschap van West -Vlaanderen (U23) 1 mei: BULTYNCK Kenneth
  6. Tour d’Eure et Loir eindklassement ( 2.12 U23): DEVRIENDT Tom
  7. Reningelst – Internatie (1.12): VERHELST Louis
  8. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 7 augustus: NACHTERGAELE Niels
  9. Trophée de la Porte Oceane rit 2 (2.12) 3 september: VERMOTE Alphonse