Top 10 plaatsen 2012 2017-01-02T13:26:06+00:00

OVERWINNINGEN 50

  1. Clubkampioenschap 19 februari : Florian Sénéchal 
  2. Brussel – Opwijk (1.12) 26 februari : Florian Sénéchal
  3. Ichtegem – Memorial Stive Vermaut (ind.) 4 maart : Jens Wallays
  4. Zwijnaarde (ind.) 18 maart : Paco Ghistelinck
  5. E3 Prijs Harelbeke criterium (ind.) 23 maart : Christophe Van Cauwenberghe
  6. Pittem (1.13) (ind.) 1 april : Christophe Van Cauwenberghe
  7. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden U23 3 april: Yves Lampaert
  8. Kampioenschap van Antwerpen tijdrijden Elite z/c. 3 april: Stijn Steels
  9. Tweedaagse van de Gaverstreek  rit 1 (2.12)  7 april: Yves Lampaert 
  10. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 1 (2.12) 7 april: Jeroen hoorne
  11. Wevelgem – Wijnberg ( ind.) 7 april : Kjell Van Driessche
  12. Berlare (ind.) 9 april : Kjell Van Driessche
  13. Aspelare (ind.) 14 april : Christophe Van Cauwenberghe
  14. Beselare (ind.) 15 april : Daan Myngheer
  15. Outer (ind.) 16 april : Jeroen Hoorne
  16. Ardennes Challenge rit 1 19 april: Stijn Steels
  17. GP Stad Roeselare ( BVB 1.12) 22 april : Florian Sénéchal
  18. Kampioenschap van Antwerpen elite z/c. 28 april : Stijn Steels
  19. Kampioenschap van West -Vlaanderen U23  28 april : Yves Lampaert
  20. Veldegem (ind.) 1 mei: Jens Wallays
  21. Essor Breton rit 1 (2.12) 5 mei: Louis Verhelst
  22. Essor Breton rit 3 (2.12) 7 mei: Louis Verhelst – Paco Ghistelinck – Yves Lampaert – Alphonse Vermote – Jens Wallays – Christophe Van Cauwenberghe
  23. Essor Breton rit 4 (2.12) 7 mei : Yves Lampaert
  24. Tour de Franche-Comté rit 2 (2.12) 18 mei : Stijn Steels 
  25. Boucles de l’Austreberthe Barentin ( 1.12) 27 mei : Stijn Steels
  26. Tour d’Eure et Loir  rit 1 (U23 2.12) 8 juni: Sam Spokes
  27. Tour d’Eure et Loir  rit 3 (U23 2.12) 9 juni: Louis Verhelst – Gerry Druyts – Sam Spokes – Alphonse Vermote – Jens Wallays – Jens Geerinck
  28. Tour d’Eure et Loir eindklassement (U23 2.12) 10 juni: Sam Spokes
  29. Bachte-Maria-Leerne (ind) 23 juni: Christophe Van Cauwenberghe
  30. Ingelmunster (ind.) 13 juli: Yves Lampaert
  31. GP Patrick Lefevre Rumbeke (ind.) 16 juli : Alphonse Vermote
  32. Zillebeke -Westouter -Zillebeke ( 1.12) 1 augustus: Sam Spokes
  33. Overijse (ind.) 04 augustus: Stijn Steels
  34. Zingem (ind.) 05 augustus: Christophe Van Cauwenberghe
  35. Lokeren (ind.) 10 augustus: Kjell Van Driessche
  36. Klerken (ind.) 11 augustus: Sam Spokes
  37. BK tijdrijden U23 Lacs de l’Eau d’Heure 15 augustus: Yves Lampaert
  38. S’Gravenswezel Dernycrit. (ind.) 20 augustus: Gerry Druyts
  39. Evergem (ind.) 23 augustus: Christophe Van Cauwenberghe
  40. Liedekerkse Pijl (1.12) Beker van België 26 augustus: Louis Verhelst
  41. Oudenburg (1.12) Memorial Danny Jonckheere 29 augustus: Louis Verhelst
  42. Lochristi (crit.) 31 augutus: Christophe Van Cauwenberghe
  43. Bulskamp GP Michel Pollentier  (ind.) 02 september: Christophe Van Cauwenberghe
  44. Westerlo (ind.) 02 september: Stijn Steels
  45. 3 Jours de Cherbourg rit 4 (2.12) 9 september: Louis Verhelst
  46. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 14 september : Stijn Steels
  47. Lissewege(ind.) 16 september: Christophe Van Cauwenberghe
  48. Bissegem (ind.) 29 september: Dieter Bouvry
  49. Duo Normand (koppeltijdrit) 30 september: Stijn Steels en Yves Lampaert
  50. Tielt (ind.) 04 oktober: Stijn Steels

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. Brussel – Opwijk (1.12) 26 februari
  2. Tour du Piemont Vosgien rit 1 ( 2.12) 07 april
  3. Tour du Piemont Vosgien tijdrit ( 2.12) 08 april
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2 (2.12) 08 april
  5. Luik -Bastenaken -Luik ( 1.2 U23) 15 april
  6. Essor Breton rit 4 (2.12) 7 mei
  7. Circuit du Pévele Bersée (1.12) 12 mei
  8. Triptyque Ardennais eindklassement (2.12) 13 mei
  9. Boucles de l’Austreberthe Barentin ( 1.12) 27 mei
  10. Paris -Roubaix Espoirs (UCI 1.2) 27 mei
  11. Tour d’Eure et Loir (2.12) 8 – 10 juni
  12. Ardense Pijl (topc. UCI 1.2) 17 juni
  13. Ronde van Namen eindklassement (2.12) 1- 5 augustus
  14. Omloop van de Grensstreek (1.12) 21 augustus
  15. GP Guerville ( 1.12) 3 september
  16. Wingene (1.12) 5 september
  17. Momignies BVB (1.12) 16 september

TWEEDE PLAATSEN 33

  1. Clubkampioenschap Moorsele 19 februari : Louis Verhelst
  2. Brussel – Opwijk (1.12) 26 februari : Kjell Van Driessche
  3. Tweedaagse van de Gaverstreek eindklassement: Yves Lampaert
  4. Berlare (ind.) 9 april : Louis Verhelst
  5. Ardennes Challenge rit 2 20 april: Stijn Steels
  6. Zonnegem (Ind.) 21 april : Paco Ghistelinck
  7. Kruishoutem (ind.) 22 april : Jens Wallays
  8. GP Stad Roeselare (BVB 1.12) 22 april : Dieter Bouvry
  9. Dudzele (ind.) 7 mei : Daan Myngheer
  10. Tour de Franche-Comté eindklassement (2.12) : Jeroen Hoorne
  11. Boucles de l’Austreberthe Barentin (1.12) 27 mei : Dieter Bouvry
  12. Paris -Roubaix Espoirs (UCI 1.2 U23) 27 mei : Yves Lampaert
  13. Tour d’Eure et Loir  rit 2 (U23 2.12) 9 juni: Louis Verhelst
  14. Tour d’Eure et Loir  rit 4 (U23 2.12) 10 juni: Sam Spokes
  15. Hoksem-Hoegaarden (Ind.) 10 juni: Kjell Van Driessche
  16. GP van Geluwe (1.12) 19 juni: Kjell Van Driessche
  17. Bachte-Maria-Leerne (ind.) 23 juni: Dieter Bouvry
  18. Oetingen ( UCI 1.2) 27 juni: Kjell Van Driessche
  19. Ledegem (ind.) 14 juli: Emiel Vermeulen 
  20. Ploegentijdrit Borlo ( topc. 1.2 )15 juli : Yves Lampaert, Stijn Steels, Alphonse Vermote, Paco Ghistelinck, Martijn Degreve, Louis Verhelst
  21. GP Patrick Lefevere Rumbeke (ind.) 16 juli: Louis Verhelst
  22. Internatie Reningels (1.12) 26 juli : Yves Lampaert
  23. Bambrugge (ind.) 28 juli : Gerry Druyts
  24. Kreizh Breizh Elits rit 4 (2.2) 30 juli : Florian Senechal
  25. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 5 augustus: Yves Lampaert
  26. Rumbeke (ind.) 10 augustus : Daan Myngheer
  27. Schuiferskapelle (ind.) 12 augustus: Dieter Bouvry
  28. Putte Mechelen (ind.) 29 augustus : Stijn Steels
  29. Wondelgem (ind.) 5 september : Jens Geerinck
  30. Heule (ind.) 9 september : Sam Spokes
  31. Stekene (ind.) 26 septebmer : Stijn Steels
  32. Bissegem (ind.) 29 september: Louis Verhelst
  33. Tielt (ind.) 04 oktober: Yves Lampaert

DERDE PLAATSEN 33

  1. Anvaing (ind.) 24 maart : Dieter Bouvry
  2. Boucles de Picquinigny (Fr.) 25 maart : Niels Nachtergaele
  3. Hooglede ( ind.) 7 april : Jens Wallays
  4. Erpe (ind.) 8 april : Martijn Degreve
  5. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 2( 2.12) 8 april : Alphonse Vermote
  6. Tour Du Piemont Vosgien (2.12) Fr. Ind.tijdrit 8 april: Jeroen Hoorne
  7. Tour Du Piemont Vosgien (2.12) Fr. eindklassement: Jeroen Hoorne
  8. Moorslede -Vierkaven ( ind.) 9 april : Daan Myngheer
  9. Buggenhout (ind.) 15 april : Christophe Van Cauwenberghe
  10. Ingelmunster (ind.) 21 april : Yves Lampaert
  11. Opoeteren Nationale testtijdrit 21 april : Jens Wallays
  12. Veldegem (ind.) 1 mei: Yves Lampaert
  13. Essor Breton eindklassement (2.12) 5 – 8 mei : Louis Verhelst
  14. Menen – Moorsele (Mem. Noel soetaer) (1.12) 9 juni: Kjell Van Driessche
  15. Grandglise (ind.) 16 juni : Christophe Van Cauwenberghe
  16. Oostrozebeke (ind.) 24 juni : Niels Nachtergaele
  17. Tour du Pays de Roannais (2.12) 29 mei – 1 juli :  Jeroen Hoorne
  18. Poperinge (crit.) 5 juli : Yves Lampaert
  19. Wijtschate ( ind.) 12 juli: Dieter Bouvry
  20. Maarkedal (ind.) 22 juli: Paco Ghistelinck
  21. Ronde van Namen eindklassement (2.12) 5 augustus: Dieter Bouvry
  22. Angreau Nationale testtijdrit 9 augustus: Paco Ghistelinck
  23. Merelbeke (ind.) 9 augustus : Christophe Van Cauwenberghe
  24. Omloop van de Grensstreek (1.12) 21 augustus : Louis Verhelst
  25. Trophée de la Porte Oceane rit 1(2.12) 31 augustus: Yves Lampaert
  26. GP Guerville (1.12) 03 september: Dieter Bouvry
  27. 3 Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 8 september : Paco Ghistelinck
  28. Tour de Moselle eindklassement (2.12): Stijn Steels
  29. Hoboken (crit.) (ind.) 17 september: Gerry Druyts
  30. Houthulst (ind.) 20 september: Jens Wallays
  31. Stekene (ind.) 26 september : Yves Lampaert
  32. Lichtervelde (ind.) 30 september : Jens Wallays
  33. St.Lievens Houtem  (ind.) 2 oktober: Gerry Druyts

VIERDE PLAATSEN

  1. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 2 (2.12) 8 april (tijdrit) : Ethan Kimmince
  2. Luik – Bastenaken – Luik (1.2 U23) 14 april : Dieter Bouvry
  3. Essor Breton eindklassement (2.12) 5 – 8 mei : Yves Lampaert
  4. Circuit du Pévele Bersée (1.12) 12 mei : Louis Verhelst
  5. Tour de Franche-Comté ( 2.12) rit 4 19 mei: Jeroen Hoorne
  6. Ardense Pijl (1.2 Topc.) 17 juni : Stijn Steels
  7. Ronde van Namen rit 4 (2.12) 4 augustus: Yves Lampaert
  8. Trophée de la Porte Oceane  rit 3 ( 2.12) 01 september: Yves Lampaert – Gerry Druyts – Alphonse Vermote –  Jens Geerinck – Niels Nachtergaele
  9. Trophée de la Porte Oceane (2.12) eindstand 31/08 – 02/09 : Yves Lampaert
  10. Desselgem (Profs) 11 september : Florian Senechal

VIJFDE PLAATSEN

  1. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 2 (2.12) 8 april (tijdrit) : Sam Spokes
  2. Tweedaagse van de Gaverstreek  rit 2 (2.12)  8 april : Yves Lampaert
  3. Triptyque Ardennais rit 1 (2.12) 11 mei: Gerry Druyts
  4. Tour de Franche-Comté rit 5( 2.12)  20 mei: Jeroen Hoorne
  5. Paris -Roubaix Espoirs ( UCI 1.2 U23) 27 mei : Louis Verhelst
  6. Tour du Pays de Roannias rit 3 tijdrit (2.12) 29 juni – 1 juli : Sam Spokes
  7. Tour du Pays de Roannias rit 4 (2.12) 29 juni – 1 juli : Niels Nachtergaele
  8. GP Jean Pierre Monsére Roeselare ( Profs) 8 juli: Gerry Druyts
  9. Ronde van Namen rit 4 (2.12) 4 augustus: Louis Verhelst
  10. Circuit du Port de Dunkerque (1.12) 26 augustus: Christophe Van Cauwenberghe
  11. Oudenburg (1.12) Memorial Danny Jonckheere 29 augustus: Jens Wallays
  12. 3 Jours de Cherbourg rit 1 (2.12) 7 september : Dieter Bouvry
  13. Momignies (1.12) BVB 16 september : Dieter Bouvry

ZESDE PLAATSEN

  1. Ichtegem – Memorial Steve Vermaut (ind.) 4 maart : Ethan Kimmince
  2. Tour de Normandie (2.2) rit 7 : Tom Devriendt
  3. Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) eindklassement : Jeroen Hoorne
  4. Tour du piemont Vosgien(Fr.) rit 2 (2.12) 8 april (tijdrit) : Stijn Steels
  5. Luik – Bastenaken – Luik (1.2 U23) 14 april : Sam Spokes
  6. Essor Breton rit 1 (2.12) 5 mei : Yves Lampaert
  7. Circuit du Pévele Bersée (1.12) 12 mei : Yves Lampaert
  8. Tour de Franche -Comté rit 2 (2.12) 18 mei: Sam Spokes
  9. Tour de Franche -Comté rit 3 (2.12) 19 mei: Sam Spokes
  10. Ardense Pijl (1.2 Topc.) 17 juni: Jeroen Hoorne
  11. Tour du Pays de Roannais rit 3 tijdrit (2.12) 29 juni – 1 juli : Jeroen Hoorne
  12. Internatie – Reningelst (1.12) 26 juli : Daan Myngheer
  13. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 1 augustus : Louis Verhelst
  14. Ronde van Namen rit 3 (2.12) 3 augustus : Dieter Bouvry
  15. Heusden Koerse (profs) 14 augustus : Sam Spokes
  16. BK tijdrijden Lacs de l’Eau d’Heure U23 15 augustus : Dieter Bouvry
  17. BK tijdrijden Lacs de l’Eau d’Heure Elites z/c 15 augustus : Stijn Steels
  18. Trophée de la Porte Oceane rit 4 (2.12) 02 september : Yves Lampaert
  19. GP Guerville (1.12) 03 september: Jeroen Hoorne
  20. 3 Jours de Cherbourg eindklassement  (2.12) 9 september : Paco Ghistelinck
  21. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 16 september : Gerry Druyts

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Brussel – Zepperen (1.12) 4 maart : Gerry Druyts
  2. Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) rit 3 1 april : Jeroen Hoorne
  3. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 1 (2.12) 7 april : Stijn Steels
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek  rit 2 (2.12)  8 april : Gerry Druyts
  5. Luik – Bastenaken – Luik (1.2 U23) 14 april : Ethan Kimmince
  6. Kampioenschap van West -Vlaanderen U23  28 april : Jens Wallays
  7. Testtijdrit Borlo 1 mei : Paco Ghistelinck
  8. Essor Breton eindklassement (2.12) 5 – 8 mei : Jens Wallays
  9. Triptyque Ardennais rit 1 (2.12) 13 mei: Stijn Steels
  10. Tour de Franche -Comté rit 1 (2.12) 17 mei: Jeroen Hoorne
  11. Waver -Rijmenam ( UCI 1.2 Topc.) 3 juni: Gerry Druyts
  12. Tour d’Eure et Loir  rit 4 (U23 2.12) 10 juni: Gerry Druyts
  13. Tour du Pays de Roannais rit 2 (2.12) 29 juni – 1 juli : Jeroen Hoorne
  14. 3 Jours de Cherbourg rit 4 (2.12) 9 september : Paco Ghistelinck
  15. Zwevegem ( profs) 11 september: Gerry Druyts
  16. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 16 september : Sam Spokes

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) rit 2a : Florian Senechal
  2. Triptyque des Monts et Châteaux (2.2) rit 2b : Yves Lampaert
  3. Essor Breton eindklassement (2.12) 5 – 8 mei : Alphonse Vermote
  4. Triptyque Ardennais rit 3 (2.12) 13 mei: Gerry Druyts
  5. Circuit du Pévele Bersée (1.12) 12 mei : Christophe Van Cauwenberghe
  6. Tour de Franche -Comté rit 3 (2.12) 19 mei : Alphonse Vermote
  7. GP Criquielion ( Topc. 1.2) 19 mei : Louis Verhelst
  8. Boucles de l’Austreberthe Barentin (1.12) 27 mei : Jeroen Hoorne
  9. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 1 augustus : Dieter Bouvry
  10. Omloop van de Grensstreek (1.12) 21 augustus : Daan Myngheer
  11. Liedekerkse Pijl (1.12) Beker van België 26 augustus:Stijn Steels
  12. Trophée de la Porte Oceane rit 1(2.12) 31 augustus: Niels Nachtergaele
  13. Trophée de la Porte Oceane rit 2(2.12) 01 september : Gerry Druyts
  14. GP Guerville (1.12) 03 september: Louis Verhelst
  15. 3 Jours de Cherbourg eindklassement (2.12) 9 september : Stijn Steels
  16. Tour de Moselle eindklassement (2.12) 16 september : Sam Spokes
  17. Momignies (1.12) BVB 16 september : Niels Nachtergaele

NEGENDE PLAATSEN

  1. Tour de Normandie rit 5 (2.2) : Gerry Druyts
  2. Tour de Normandie rit 8 (2.2) : Louis Verhelst 
  3. Triptyque des Monts et Châteaux rit 1 (2.2) : Florian Senechal
  4. Tour du piemont Vosgien(Fr.) rit 2 (2.12) 8 april (tijdrit) : Dieter Bouvry
  5. Tour Du Piemont Vosgien (2.12) Fr. eindklassement : Sam Spokes
  6. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen 29 april : Louis Verhelst
  7. Triptyque Ardennais eindklassement (2.12) 13 mei: Stijn Steels
  8. Paris -Roubaix Espoirs ( UCI 1.2 U23) 27 mei : Florian Senechal
  9. Omloop het Nieuwsblad (UCI 1.2) Top. 30 juni : Kjell Van Driessche
  10. BK tijdrijden U23 Lacs de l’Eau d’Heure 15 augustus : Jens Wallays
  11. Kustpijl Knokke -Heist (UCI 1.2) 22 september 2012: Louis Verhelst

TIENDE PLAATSEN

  1. Triptyque des Monts et Châteaux rit 1 (2.2) : Yves Lampaert
  2. Tour du Piemont Vosgien(Fr.) rit 1 (2.12) 7 april : Dieter Bouvry
  3. Kampioenschap van West -Vlaanderen U23  28 april : Dieter Bouvry
  4. Tour de Bretagne (Fr.) (2.2) Eindklassement : Florian Sénéchal
  5. Essor Breton rit 1 (2.12) 5 mei : Jens Wallays
  6. Essor Breton rit 2 (2.12) 6 mei : Yves Lampaert
  7. Tour de Franche-Comté ( 2.12) eindklassement: Stijn Steels
  8. Tour d’Eure et Loir  rit 2 (U23 2.12) 9 juni: Gerry Druyts
  9. Tour du Pays de Roannais rit 3 tijdrit (2.12) 29 juni – 1 juli : Dieter Bouvry
  10. Pont a Marcq Ronde Péveloise (1.2) 8 juli: Louis Verhelst
  11. GP Marbriers Bellignies (1.2) 21 augustus: Dieter Bouvry
  12. 3 Jours de Cherbourg rit 3  tijdrit (2.12) 9 september : Stijn Steels