Top 10 plaatsen 2013 2016-05-30T02:38:27+00:00

OVERWINNINGEN 56

  1. Doornik (ind.) 24 februari : WALLAYS Jens
  2. Ichtegem (Omloop van de Westhoek) 03 maart : WALLAYS Jens
  3. Brussel -Zepperen (1.12) 03 maart: MYNGHEER Daan
  4. Pittem (ind.) 7 april : FARAZIJN Maxime
  5. Hooglede (ind.) 13 april : DEVRIENDT Tom
  6. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 3  20 april: KERKHOF Tim
  7. Ledegem (ind.) 24 april : SEYNAEVE Lander
  8. PK W. Vl. U23 Oostnieuwkerke 28 april : MYNGHEER Daan
  9. PK O. Vl. U23 Oosterzele 28 april : DESMECHT David
  10. PK O. Vl. El. z/c. Overmere 28 april : BACKAERT Frederik
  11. Harchies (ind.) 1 mei : BACKAERT Frederik
  12. Essor Breton (Fr.) rit 2 ploegentijdrit (2.12) 6 mei : DEVRIENDT Tom, MYNGHEER Daan, WALLAYS Jens, DESMECHT David, GEERINCK Jens, KERKHOF Tim
  13. Essor Breton rit 3 (Fr.) (2.12) 06 mei : KERKHOF Tim
  14. Essor Breton eindklassement (Fr.) (2.12) 5 – 8 mei : KERKHOF Tim
  15. Pittem (ind.) 12 mei: DEVRIENDT Tom
  16. Stein Districtkampioenschap Zuid-Oost Nederland 20 mei: KERKHOF Tim
  17. Oosterzele (ind.) 22 mei: MYNGHEER Daan
  18. Handzame (ind.) 24 mei: DEVRIENDT Tom
  19. Gullegem (ind.) 31 mei: DEVRIENDT Tom
  20. Gits (ind.) 2 juni: DEVRIENDT Tom
  21. Memorial Noël Soetaert (1.12) 8 juni: SEYNAEVE Lander
  22. Ardooie (ind.) 10 juni: GHISTELINCK Paco
  23. GP van Geluwe (1.12) 25 juni: DEVRIENDT Tom
  24. Tour du Pays Roannais  rit 4 (Fr.) (2.12) 30 juni: DE GENDT Aimé
  25. Ronde van Luik rit 2 (2.12) 16 juli: BACKAERT Frederik
  26. Wijtschate (ind.) 18 juli : WALLAYS Jens
  27. Ronde van Luik rit 5 (2.12) 19 juli: BACKAERT Frederik
  28. Strijpen (ind.) 22 juli: DE TIER Floris
  29. Westrozebeke(ind.) 25 juli: SEYNAEVE Lander
  30. Lierde (ind.) 29 juli: DESMECHT David
  31. Ronde van Namen rit 4 (2.12) 3 augustus: DESMECHT David
  32. Aarsele (ind.) 3 augustus: GHISTELINCK Paco
  33. Ronde van Namen Eindklassement (2.12) 1-4 augustus: DE TIER Floris
  34. Hasselt (ind.) 4 augustus: HAVIK Piotr
  35. Grobbendonk (ind.) 7 augustus: LONCIN Gilles
  36. Overijse (ind.) 10 augustus: DRUYTS Gerry
  37. Schuiferskapelle (ind.) 11 augustus: DECLERCQ Benjamin
  38. Bekegem (ind.) 11 augustus: DEVRIENDT Tom
  39. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2 (2.13)  16 augustus: MYNGHEER Daan
  40. Haasdonk (ind.) 17 augustus: DEVRIENDT Tom
  41. s’ Gravenwezel (ind.) 17 augustus: DRUYTS Gerry
  42. Ronde van Oost-Vlaanderen Eindklassement (2.13) 14 – 18 augustus: MYNGHEER Daan
  43. Kampioenschap van België te Lommel U23 (1.12) 25 augustus: WALLAYS Jens
  44. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg (1.12) 28 augustus: GEERINCK Jens
  45. Marke (ind.) 31 augustus: DEVRIENDT Tom
  46. Denderhoutem (ind.) 2 september: DESMECHT David
  47. Staden (ind.) 3 september: WALLAYS JENS
  48. 3 jours de Cherbourg rit 1 (2.12) 6 september: BACKAERT Frederik
  49. Kemmel (ind.) 7 september: MYNGHEER Daan
  50. 3 jours de Cherbourg Eindklassement (2.12) 6-8 september: BACKAERT Frederik
  51. Oostduinkerke (ind.) 12 september: WALLAYS Jens
  52. Oudegem (ind.) 14 september: DE TIER Floris
  53. Houthulst (ind.) 19 september: DESMECHT David
  54. Kluisbergen-Ruien (ind.) 22 september: SEYNAEVE Lander
  55. Lichtervelde (ind. –  crit.)25 september: WALLAYS Jens
  56. Audregnies (ind.) 28 september: DESMECHT David

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. Circuit du Saône-et-Loire RIT 3 (2.12) 20 april
  2. GP Affligem (1.12) 21 april
  3. Essor Breton RIT 1 (2.12) 5 mei
  4. Essor Breton RIT 2 (2.12) 6 mei
  5. Tour du Franche Comte RIT 1 (2.12) 16 mei
  6. Tour du Franche Comte RIT 5 (2.12) 20 mei
  7. Memorial Noël Soetaert (Menen – Moorsele) (1.12) 8 juni
  8. Tour d’Eure et Loir RIT 3 (2.13) 8 juni
  9. Tour d’Eure et Loir RIT 4 (2.13) 9 juni
  10. Tour du Pays Roannais RIT 2 (2.12) 28 juni
  11. Giro Ciclista Valle d’Aosta – Mont Blanc RIT 5 ( 2.2 U23) 14 juli
  12. Ronde van Oost-Vlaanderen RIT 2 (2.13) 16 augustus
  13. GP Marbriers Bellignies (UCI1.2): 20 augustus
  14. Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12): 20 augustus
  15. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg(1.12) : 28 augustus
  16. Moeren classic Adinkerke (BVB1.12): 31 augustus
  17. GP Guerville (1.12): 2 september
  18. 3 Jours de Cherbourg rit 1 (2.12): 6 september
  19. Tour de Moselle rit 1 (2.12): 13 september

TWEEDE PLAATSEN 47

  1. Zuidkempense Pijl – GP Wilfried Peeters (1.12) 17 maart : GHISTELINCK Paco
  2. Anvaing (ind.) 23 maart: DESMECHT David
  3. Boucles l’Artois rit 1(2.2)  30 maart: DRUYTS Gerry
  4. Moorslede -Vierkaven (ind.) 1 april : MYNGHEER Daan
  5. Herzele (ind.) 3 april : DESMECHT David
  6. Bredene (ind.): 3 april : SEYNAEVE Lander
  7. Pittem (ind.) 7 april : SEYNAEVE Lander
  8. PK Oost-Vlaanderen tijdrijden: 10 april : DESMECHT David
  9. Hooglede (ind.) 13 april :SEYNAEVE Lander
  10. Merelbeke (ind.) 14 april : BACKAERT Frederik
  11. Hierden (NL.) (ind.) 27 april : HAVIK Piotr
  12. Vlamertinge (ind.) 10 mei: DESMECHT David
  13. Triptyque Ardennais rit 2 (2.12) 11 mei: BACKAERT Frederik
  14. Sint-Martens-Lierde ( ind.) 11 mei: DESMECHT David
  15. Oostnieuwkerke ( ind.) 12 mei: KERKHOF Tim
  16. Geluwe ( ind.) 12 mei : GHISTELINCK Paco
  17. Triptyque Ardennais eindklassement (2.12) 12 mei: BACKAERT Frederik
  18. Puivelde (ind.) 13 mei: GEERINCK Jens
  19. Tour du Franche Comte rit 1(1.12) 16 mei : BACKAERT Frederik
  20. GP Etienne Dewilde Laarne (1.12) 26 mei : WALLAYS Jens
  21. Kester (ind.) 27 mei: DESMECHT David
  22. Zwevezele (ind.) 1 juni: DESMECHT David
  23. Geluwe (ind.) 21 juni: WALLAYS Jens
  24. Oostrozebeke (ind.) 23 juni : WALLAYS Jens
  25. Tour du Pays Roannais rit 2 (2.12) 28 juni: DESMECHT David
  26. Tour du Pays Roannais eindklassement (2.12) 30 juni: DESMECHT David
  27. Waardamme (ind.) 13 juli : FARAZIJN Maxime
  28. GP P. Lefevere Rumbeke (ind.) 15 juli : FARAZIJN Maxime
  29. Ronde van Luik Eindklassement (2.12): BACKAERT Frederik
  30. Ingelmunster (ind.) 19 juli: DENOLF Ritchie
  31. Kerksken (ind.) 24 juli: DRUYTS Gerry
  32. Westrozebeke(ind.) 25 juli: WALLAYS Jens
  33. Moorsele (ind.) 26 juli: VERMEULEN EMIEL
  34. St.Maria Lierde (ind.) 28 juli: DESMECHT David
  35. Overijse (ind.) 10 augustus: HAVIK Piotr
  36. Lessen (ind.) 13 augustus: DESMECHT David
  37. Kruishoutem (ind.) 15 augustus: DESMECHT David
  38. Grembergen (ind.) 16 augustus: DEVRIENDT Tom
  39. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 2 (2.13) 16 augustus: GHISTELINCK Paco
  40. Ooigem (ind.) 26 augustus : DEGREVE Martijn
  41. Rollegem (ind.) 30 augustus: DESMECHT David
  42. Zonnebeke (ind.) 2 september: MYNGHEER Daan
  43. Langemark (ind.)  25 september: FARAZIJN Maxime
  44. Tielt – Omloop van het Hoogserlei (ind.) 3 oktober: DE TIER Floris
  45. Petegem (ind.) 7 oktober : DESMECHT David
  46. Ichtegem (ind.) 9 oktober : DESMECHT David
  47. Rekkem (ind.) 13 oktober: VERMEULEN Emiel

DERDE PLAATSEN 38

  1. Doornik (ind.) 24 februari : KERKHOF Tim
  2. Valkenswaard (ind.) 14 april: KERKHOF Tim
  3. Ledegem (ind.) 24 april : MYNGHEER Daan
  4. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei : DEVRIENDT Tom
  5. Triptyque Ardennais rit 1 (2.12) 10 mei: BACKAERT Frederik
  6. Geluwe (ind.) 12 mei: MYNGHEER Daan
  7. Merkem (ind.) 25 mei: FARAZIJN Maxime
  8. Silly (ind.) 26 mei : DESMECHT DAVID
  9. Schellebelle (ind.) 4 juni:  DESMECHT David
  10. Tour d’Eure et Loir rit 3 (2.12) (Fr.) 8 juni: DRUYTS Gerry
  11. Tour d’Eure et Loir rit 4 (2.12) (Fr.) 9 juni: MYNGHEER Daan
  12. Grandglise (ind.) 15 juni:  DESMECHT David
  13. Belsele (ind.) 15 juni: GEERINCK JENS
  14. Kermisronde van Riethoven (ind.) 17 juni: KERKHOF Tim
  15. Tour du Pays Roannais eindklassement (2.12) 30 juni: DE TIER Floris
  16. GP Stad Geel (Topc. 1.2) 11 juli: DEVRIENDT Tom
  17. Waardamme (ind.) 13 juli: DENOLF Ritchie
  18. Ronde van Luik rit 3 (2.12) 17 juli: KERKHOF Tim
  19. Wijtschate (ind.) 18 juli : MYNGHEER Daan
  20. Lichtervelde (ind.) 20 juli: VERMEULEN Emiel
  21. Dadizele (ind.) 6 auustus: MYNGHEER Daan
  22. Merelebeke Station (ind.) 9 augustus: BACKAERT Frederik
  23. Overijse (ind.) 10 augustus: LONCIN Gilles
  24. Lennik (ind.) 10 augustus: DESMECHT David
  25. Schuiferskapelle (ind.) 11 augustus: FARAZIJN Maxime
  26. Tielt-Winge (ind.) 15 augustus: HAVIK Piotr
  27. Omloop van de Grensstreek Wervik(1.12) 20 augustus: DEVRIENDT Tom
  28. De Klinge (ind.) 21 augustus: LONCIN Gilles
  29. Torhout (ind.) 21 augustus: DEGREVE Martijn
  30. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg (1.12) 28 augustus: KERKHOF Tim
  31. Rummen (ind.) 29 augustus: HAVIK Piotr
  32. De Moeren Classic (1.12) 31 augustus: GHISTELINCK Paco
  33. Kemmel (ind.) 7 september: KERKHOF Tim
  34. Oostduinkerke (ind.) 12 september: MYNGHEER Daan
  35. Passendale (ind.) 15 september: VERMEULEN Emiel
  36. Houthulst (ind.) 19 september: DECLERCQ Benjamin
  37. St Lievens Houtem (ind.) 1 oktober : DESMECHT David
  38. Hooglede (ind. 5 oktober : WALLAYS Jens

VIERDE PLAATSEN

  1. Omloop vh Waasland (1.2) 10 maart : GEERINCK Jens
  2. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) Rit 1 20 april: LONCIN Gilles
  3. GP Affligem (1.12) 21 april: DEVRIENDT Tom
  4. PK W. Vl. U23 Oostnieuwkerke 28 april : DECLERCQ Benjamin
  5. Essor Breton rit 1 (Fr.) (2.12) 5 mei : WALLAYS Jens
  6. Tour du Franche Comte rit 5 (Fr.) (2.12) 19 mei: BACKAERT FREDERIK
  7. Tour du Pays Roannais rit 2 (Fr.) (2.12) 28 juni: DE TIER Floris
  8. Tour du Pays Roannais rit 3 (Fr.) (2.12) 29 juni : DEVRIENDT Tom
  9. GP Pont a Marcq (Fr.) (UCI 1.2) 7 juli: DRUYTS Gerry
  10. GP Perenchies (Fr.) (UCI 1.2) 28 juli: WALLAYS JENS
  11. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 4 augustus: DE TIER Floris
  12. Kampioenschap van België te Lommel U23 (1.13) 25 augustus: DECLERCQ Benjamin
  13. 3 jours de Cherbourg rit 1 (2.12) 6 september: DE TIER Floris
  14. GP De la Magne (1.12) 29 september : DE TIER Floris 

VIJFDE PLAATSEN

  1. Tweedaagse van de Gaverstreek (2.12)rit 1  6 april : GHISTELINCK Paco
  2. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 3  20 april: FARAZIJN Maxime
  3. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) eindklassement 21 april: LONCIN Gilles
  4. Gullegem Koerse (Elite Ind.) 28 mei: DEVRIENDT Tom
  5. Tour d’Eure et Loir rit 2 (2.12) (Fr.) 8 juni: GEERINCK Jens
  6. Ronde van Luik rit 1 (2.12) 15 juli: DEVRIENDT Tom
  7. Ronde van Luik rit 2 (2.12) 16 juli: DEVRIENDT Tom
  8. Ronde van Luik rit 5 (2.12) 19 juli: DESMECHT David
  9. Kreiz Breiz Elite (Fr.) rit 3 (UCI 2.2) 28 juli: DRUYTS Gerry
  10. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 1 augustus: DE TIER Floris
  11. Ronde van Oost-Vlaanderen Proloog (2.13 ) 14 augustus: GEERINCK Jens
  12. De Moeren Classic (1.12) 31 augustus: DEGREVE Martijn
  13. Tour de Seine-Maritime-Trophée de la Porte Océane rit 4 (2.12) (Fr.) 15 september: DRUYTS Gerry
  14. Parijs – Tours U23 (1.2) 13 oktober: DE TIER Floris

ZESDE PLAATSEN

  1. Triptyque des Monts et Chateau (2.2) rit 2a  30 maart: FARAZIJN Maxime
  2. Tweedaagse van de Gaverstreek (2.12) eindklassement : GHISTELINCK Paco
  3. PK West-Vlaanderen tijdrijden 9 april : GHISTELINCK Paco
  4. ZLM Tour (Nations Cup U23) 13 april : GHISTELINCK Paco
  5. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) rit 3 21 april: BACKAERT Frederik
  6. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) eindklassement 21 april: BACKAERT Frederik
  7. Tour du Franche Comte Fr. (2.12) rit 2 17 mei: GHISTELINCK Paco
  8. Tour d’Eure et Loir rit 1 (2.12) (Fr.) 7 juni: WALLAYS Jens
  9. Ronde van Namen rit 3 (2.12) 2 augustus: DE TIER Floris
  10. Antwerpse Havenpijl (1.2 Topc.) 4 augustus: GEERINCK Jens
  11. Liedekerkse Pijl (BV 1.12) 18 augustus: WALLAYS Jens
  12. Omloop van de Grensstreek Wervik(1.12) 20 augustus: KERKHOF Tim
  13. De Moeren Classic (1.12) 31 augustus: MYNGHEER Daan
  14. GP Guerville (1.12) (Fr.) 2 september: DEGREVE Martijn
  15. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 13 september: DECLERCQ Benjamin
  16. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 15 september: DECLERCQ Benjamin

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Omloop vh Waasland (1.2) 10 maart : DEGREVE Martijn
  2. Tour de Normandie (2.2) rit 6  24 maart: DRUYTS Gerry
  3. Triptyque des Monts et Chateau (2.2) rit 1  29 maart: FARAZIJN Maxime
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek (2.12) eindklassement : MYNGHEER Daan
  5. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 2 20 april: HAVIK Piotr
  6. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) ind.tijdrit 21 april: BACKAERT Frederik
  7. Circuit de Wallonie (1.2) Topcompetitie 5 mei: LONCIN Gilles
  8. Tour du Franche Comte Fr. (2.12) rit 2 17 mei: BACKAERT Frederik
  9. Tour d’Eure et Loir eindklassement (2.12) (Fr.) : MYNGHEER Daan
  10. Tour du Pays Roannais rit 1(2.12) (Fr.) 27 juni : DEVRIENDT Tom
  11. Omloop het Nieuwsblad (1.2) topcompetitie 29 juni: KERKHOF TIM
  12. Ronde van Luik rit 1 (2.12) 15 juli: DRUYTS GERRY
  13. Ronde van Luik rit 4 (2.12) 18 juli: BACKAERT Frederik
  14. GP Marbriers Bellignies (UCI1.2) (Fr.) 20 augustus: DRUYTS Gerry
  15. Kampioenschap van België te Lommel U23 (1.13) 25 augustus: DEVRIENDT Tom
  16. Wingene Koerse (1.12) 4 september: DENOLF Ritchie
  17. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 13 september: HAVIK Piotr
  18. Tour de Moselle rit 2 Ind. tijdrit (2.12) 14 september: BACKAERT Frederik

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Ichtegem (Omloop van de Westhoek) 03 maart : VERMEULEN Emiel
  2. PK West-Vlaanderen tijdrijden 9 april :DEVRIENDT TOM
  3. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 1 19 april: FARAZIJN Maxime
  4. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) Rit 1 20 april: DECLERCQ Benjamin
  5. Essor Breton rit 1 (Fr.) (2.12) 5 mei : DEVRIENDT Tom
  6. Tour de Seine Maritime – Trophée de la Porte Océane rit 2 (Fr.) (2.12) 14 september: DRUYTS Gerry

NEGENDE PLAATSEN

  1. Triptyque des Monts et Chateau (2.2) rit 3  31 maart: FARAZIJN Maxime
  2. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 2 20 april: SEYNAEVE Lander
  3. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) Rit 1 20 april: DESMECHT David
  4. Circuit de Wallonie (1.2) Topcompetitie 5 mei: BACKAERT Frederik
  5. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei : KERKHOF Tim
  6. Essor Breton rit 5 (2.12) (Fr.) 8 mei : DEVRIENDT Tom
  7. Tour du Franche Comte (Fr) rit 3 (2.12) 18 mei: BACKAERT Frederik
  8. Tour du Franche Comte (Fr) eindklassement (2.12) 19 mei: BACKAERT Frederik
  9. Gullegem Koerse (Elite Ind.) 28 mei: DECLERCQ Benjamin
  10. Memorial Noël Soetaert (1.12) 8 juni: DE GENDT Aimé
  11. Ardense Pijl ( Topc. 1.2) 16 juni : WALLAYS Jens
  12. GP van Geluwe (1.12) 25 juni: DESMECHT David
  13. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 31 juli: BACKAERT Frederik
  14. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 4 augustus: BACKAERT Fredrik
  15. Omloop van de Grensstreek Wervik(1.12) 20 augustus: GHISTELINCK Paco
  16. GP Marbriers Bellignies (UCI1.2) (Fr.) 20 augustus: DE Tier Floris
  17. De Moeren Classic (1.12) 31 augustus: FARAZIJN Maxime
  18. GP Guerville (1.12) (Fr.) 2 september: BACKAERT Frederik
  19. Tour de Seine Maritime – Trophée de la Porte Océane rit 2 (Fr.) (2.12) 14 september: FARAZIJN Maxime

TIENDE PLAATSEN

  1. PK West-Vlaanderen tijdrijden 9 april : SEYNAEVE Lander
  2. Luik-Bastenaken-Luik U23  1.2  13april: DRUYTS Gerry
  3. Circuit Du Saône-et-Loire (Fr.) (2.12) rit 1 19 april: GHISTELINCK Paco
  4. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) ind.tijdrit 21 april: WALLAYS Jens
  5. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12)rit 3 21 april: LONCIN Gilles
  6. Tour Du Piemont Vosgien Fr. (2.12) eindklassement 21 april: DESMECHT David
  7. Rund Um Den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt U23 1.2  1 mei: MYNGHEER Daan
  8. Circuit de Wallonie (1.2) Topcompetitie 5 mei: HAVIK Piotr
  9. Triptyque Ardennais rit 2 (2.12) 11 mei: DECLERCQ Benjamin
  10. Triptyque Ardennais rit 3 (2.12) 12 mei: DECLERCQ Benjamin
  11. Giro Ciclista Valle d’Aosta – Mont Blanc RIT 5 (2.2 U23) 14 juli: LONCIN Gilles
  12. GP Perenchies (Fr.) (UCI 1.2) 28 juli: GEERINCK JENS
  13. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.13) 15 augustus: GHISTELINCK Paco
  14. Omloop van de Grensstreek Wervik(1.12) 20 augustus: FARAZIJN Maxime
  15. GP Marbriers Bellignies (UCI1.2) (Fr.) 20 augustus: BACKAERT Frederik
  16. GP Guerville (1.12) (Fr.) 2 september: DRUYTS Gerry
  17. Tour de Seine-Maritime-Trophée de la Porte Océane eindklassement (2.12) (Fr.) 13-15 september: FARAZIJN Maxime