Top 10 plaatsen 2014 2016-05-30T02:38:45+00:00

OVERWINNINGEN 43

  1. Ingelmunster (clubk.) 23 februari : VANREYTEN Joachim
  2. Villers-Le-Temple (ind.) 01 maart : DESMECHT David
  3. Gooik (ind.) 05 maart : GUNST Davy
  4. Brussel -Zepperen (1.12) 9 maart : BOUVRY Dieter
  5. Bissegem (ind.) 15 maart : DECLERCQ Benjamin
  6. Ichtegem (ind.) 23 maart: WALLAYS Jens
  7. Merelbeke Kwenenbos (ind.) 23 maart: DE TIER Floris
  8. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 2 (FR.) (2.12) 30 maart: DECLERCQ Benjamin
  9. Kampioenschap van West-Vlaanderen Tijdrijden: 8 april: WALLAYS Jens
  10. Kampioenschap van Antwerpen Tijdrijden: 8 april: LUYCKX Brent
  11. Kampioenschap van Limburg Tijdrijden: 12 april: VANREYTEN Joachim
  12. La Cote Picarde (Nations Cup U23) 16 april: WALLAYS Jens
  13. Dikkebus  (ind.) 19 april: FARAZIJN Maxime
  14. Stasegem 2-daagse vd Gaverstreek rit 1 (2.12) 19-20 april: DE GENDT Aimé
  15. Zutendaal (ind.) 19 april: LUYCKX Brent
  16. 2-daagse van de Gaverstreek (2.12) eindklassement 19-20 april: DE GENDT Aimé
  17. Circuit du Saone-et-Loire Rit 2 (2.12) (FR.) 26 april: FARAZIJN Maxime
  18. Tour du Piemont Vosgien eindklassement (2.12) 26-27 april: WALLAYS Jens
  19. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Ruddervoorde 4 mei: BOUVRY Dieter
  20. Essor Breton (Fr.) rit 3 ploegentijdrit (2.12) 10 mei : ALLEGAERT Piet, FARAZIJN Maxime ,MYNGHEER Daan, VANREYTEN Joachim, VAN LERBERGHE BERT, VERSCHUERE Seppe
  21. Merelbeke (ind.) 25 mei : VERSCHUERE Seppe
  22. Kontich (ind) 30 mei : LUYCKX Brent
  23. Strombeek -Bever (dernycrit.) 15 juni: LUYCKX BRENT
  24. Bavegem (ind.) 15 juni: DESMECHT DAVID
  25. Londerzeel (ind) 21 juni: GEERINCK JENS
  26. Bachte Maria Leerne (ind.) 22 juni: VAN LERBERGHE Bert
  27. Aspelare (ind.) 23 juni: DESMECHT DAVID
  28. Bury (ind.) 28 juni: DESMECHT DAVID
  29. Sinaai (ind.) 12 juli : DECLERCQ Benjamin
  30. Lille (Dernycrit.) 01 augustus: LUYCKX BRENT
  31. Oostnieuwkerke (ind.) 03 augustus: FARAZIJN Maxime
  32. Ronde van Namen rit 4(2.12) 9 augustus : DE GENDT Aimé
  33. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 3 (2.12 U23) 15 augustus: FARAZIJN Maxime
  34. GP La Magne (1.12) 31 augustus: DE GENDT Aime
  35. Trois jours de Cherbourg Fr. rit 4 (2.12) 7 september: DECLERCQ Benjamin
  36. Staden (crit.) 9 september: FARAZIJN Maxime
  37. Kemmel (1.12) 13 september: DESMECHT David
  38. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 13 september : BOUVRY Dieter
  39. Houthulst (ind.) 25 september: VAN LERBERGHE Bert
  40. Hoogstraten (dernycrit.) 28 september: LUYCKX BRENT
  41. Hooglede (ind.) 4 oktober: VANREYTEN Joachim
  42. Kuurne (crit.) 6 oktober : WALLAYS Jens
  43. Heist op den Berg (ind.) 14 oktober: VANREYTEN Joachim

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. Gent-Staden (1.12 BVB) 02 maart
  2. GP De La Ville Lillers (Fr.) (UCI1.2): 9 maart
  3. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 2 (Fr.) (2.12) 30 maart
  4. Circuit du Saone-et-Loire  Rit 1 (FR.) (2.12) 25 april
  5. Essor Breton Rit 2 (Fr.)(2.12) 9 mei
  6. Essor Breton Rit 3 (Fr.)(2.12) 10 mei
  7. Ronde van Namen Rit 4 (2.12) 9 augustus
  8. Ronde van Namen Rit 5 (2.12) 10 augustus
  9. Liedekerkse Pijl (BVB 1.12) 17 augustus
  10. Omloop v/d Grensstreek Wervik (1.12) 19 augustus
  11. Wingene Koerse (1.12): 10 september
  12. Tour de Moselle rit 1 (2.12): 12 september
  13. Tour de Moselle rit 3 (2.12): 13 september
  14. Kemmel (1.12): 13 september
  15. Tour de Moselle eindklassement (2.12): 12-14 september

TWEEDE PLAATSEN 42

  1. Ingelmunster (clubk.) 23 februari : DEGREVE Martijn
  2. GP Lillers (UCI 1.2) 9 maart: DEGREVE Martijn
  3. Bissegem (ind.) 15 maart : DESMECHT David
  4. Polleur (ind.) 22 maart: DE GENDT Aimé
  5. Anvaing (ind.) 29 maart: MYNGHEER Daan
  6. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 2 (FR.) (2.12) 30 maart: BOUVRY Dieter
  7. Meéus Race (Topc. Nl.1.12) 30 maart: NOPPE Christophe
  8. Nationale Testtijdrit Opoeteren 05 april: LUYCKX Brent
  9. Kampioenschap van West-Vlaanderen Tijdrijden: 8 april: VAN LERBERGHE Bert
  10. Dilsem -Stokkem (ind.) 13 april: VANREYTEN Joachim
  11. Circuit du Saone-et-Loire  FR. (2.12) 25 april : DE TIER Floris
  12. Tour du Piemont Vosgien Rit 2 ind.tijdit (2.12) 26 april: WALLAYS Jens
  13. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Ruddervoorde 4 mei: VAN LERBERGHE Bert
  14. Kampioenschap van Antwerpen U23 Pulle 4 mei: LONCIN Gilles
  15. Hooglede (Ind.) 6 mei : DESMECHT David
  16. Essor Breton rit 2 (2.12) 9 mei: VANREYTEN Joachim
  17. GP Criquielion Topcompetitie 17 mei (1.2): VAN LERBERGHE Bert
  18. Ardooie Kortekeer (Ind.) 18 mei : DECLERCQ Benjamin
  19. Merkem (ind.) 24 mei : FARAZIJN Maxime
  20. Tour du Franche Comte rit 5 (2.12) 25 mei: DE TIER Floris
  21. Kampioenschap Van het Waasland Belsele (1.12) 10 juni: FARAZIJN Maxime
  22. Oosterzele (ind.) 11 juni: DESMECHT David
  23. Kester (ind.) 16 juni: DESMECHT David
  24. Kortemark (ind.) 28 juni: NOPPE Christophe
  25. Ardooie (ind.) 30 juni: NOPPE Christophe
  26. Tour du Pays Ronnais rit 1 (2.12) 04 juli: BOUVRY Dieter
  27. Izegem Bosmolens (Ind.) 27 juli : DECLERCQ Benjamin
  28. Flobecq (ind.) 29 juli: GUNST Davy
  29. Kreiz Breiz Elites Fr. ( UCI 2.2) rit 2: VAN LERBERGHE Bert
  30. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2 (2.12 U23) 14 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  31. Waasmunster (ind.) 21 augustus :GEERINCK Jens
  32. Vossem -Tervuren Kampioenschap Van Belgie U23 24 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  33. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 13 september: VAN LERBERGHE Bert
  34. Oostduinkerke (ind.)18 september: LONCIN Gilles
  35. Kluisbergen Ruien (ind.) 21 september: VERSCHUERE Seppe
  36. Passendale (ind.)21 september: MYNGHEER Daan
  37. Haaltert (ind.) 21 september: DE GENDT Aimé
  38. Viane (Elite ind.) 22 september: VANREYTEN Joachim
  39. Gullegem (ind.) 23 september: BOUVRY Dieter
  40. Langemark (crit.) 1 oktober: FARAZIJN Maxime
  41. Hooglede (ind.) 4 oktober: FARAZIJN Maxime
  42. Ichtegem (ind.) 8 oktober: DECLERCQ Benjamin

DERDE PLAATSEN 37

  1. Ingelmunster (clubk.) 23 februari : FARAZIJN Maxime
  2. Brussel-Opwijk (1.12.) 02 maart: BOUVRY Dieter
  3. Gent – Staden(1.12 BVB) 02 maart: VAN LERBERGHE Bert
  4. Handzame Challenge (1.12) 21 maart : DECLERCQ Benjamin
  5. Kruiseke Wervik (ind.) 22 maart: NOPPE Christophe
  6. GP Peeters Mol (1.12) 23 maart:  VAN LERBERGHE Bert
  7. Torhout -Wijnendale (ind.) 30 maart: DEGREVE Martijn
  8. Nationale Testtijdrit Opoeteren 05 april: DE GENDT Aimé
  9. Evergem -Belzele (ind.) 10 april: DECLERCQ Benjamin
  10. Tour du Piemont Vosgien Rit 1 (2.12) 26 april: WALLAYS Jens
  11. Tour du Piemont Vosgien Rit 2 ind.tijdrit (2.12) 27 april: VAN LERBERGHE BERT
  12. Circuit de Wallonie (Topc. 1.2) 11 mei: DE TIER Floris
  13. Merkem (ind.) 24 mei: VERSCHUERE Seppe
  14. Ghoy (ind.) 07 juni: DESMECHT David
  15. Moen (ind.) 21 juni: VAN LERBERGHE Bert
  16. Kruishoutem (ind.) 01 juli: DESMECHT David
  17. Westrozebeke (ind.) 23 juli: SEYNAEVE Lander
  18. Flobecq (ind.) 29 juli: VERSCHUERE Seppe
  19. Oostnieuwkerke (ind.) 03 augustus: NOPPE Christophe
  20. Antwerpse Havenpijl (Topc. UCI1.2) 10 augustus: GEERINCK Jens
  21. Lessen (ind.) 12 augustus: GUNST Davy
  22. Neerpelt Nationale testtijdrit 15 augustus: LUYCKX Brent
  23. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 4 (2.12 U23) 16 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  24. Liedekerkse Pijl (BVB 1.12) 17 augustus: BOUVRY Dieter
  25. Ronde van Oost-Vlaanderen eindklassement (2.12 U23) 13-17 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  26. Keiem (ind.) 28 augustus: DEGREVE Martijn
  27. Bulskamp GP Michel Pollentier (ind.) 7 september : SEYNAEVE Lander
  28. Wakken (crit.) 8 september: BOUVRY Dieter
  29. Wingene koerse (1.12) 10 september: BOUVRY Dieter
  30. Tour de Moselle rit 1(2.12)  12 september: DECLERCQ Benjamin
  31. Kemmel (1.12) 13 september: VANREYTEN Joachim
  32. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 14 september: DECLERCQ Benjamin
  33. Tour de Moselle eindklassement (2.12) 12-14 september: DECLERCQ Benjamin
  34. Passendale (ind.) 21 september: FARAZIJN Maxime
  35. Houthulst (ind.) 25 september: FARAZIJN Maxime
  36. Hooglede (ind.) 4 oktober: VAN LERBERGHE Bert
  37. Deerlijk -Belgiek (ind.) 12 oktober: NOPPE Christophe

VIERDE PLAATSEN

  1. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 1 (FR.) (2.12) 29 maart: FARAZIJN Maxime
  2. Triptyque Des Monts et Chateau Rit 3 (2.2) 5 april: DE TIER Floris
  3. Tour du Piemont Vosgien Rit 1 (2.12) 26 april: DECLERCQ Benjamin
  4. Nationale Testtijdrit Montenaken 26 april: DE GENDT Aimé
  5. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Ruddervoorde 4 mei: FARAZIJN Maxime
  6. Tour du Franche Comté rit 3 (2.12) 24 mei: DE TIER Floris
  7. Tour du Franche Comté eindkassement(2.12) 22-25 mei: DE TIER Floris
  8. Zillebeke (1.12) 6 augustus: FARAZIJN Maxime
  9. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 10 augustus: BOUVRY Dieter
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12 U23) 13 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  11. Omloop v/d Grensstreek Wervik (1.12) 19 augustus: VAN LERBERGHE Bert 
  12. Vossem -Tervuren Kampioenschap Van Belgie U23 24 augustus: FARAZIJN Maxime
  13. Trois jours de Cherbourg Fr. rit 1 (2.12) 5 september: DECLERCQ Benjamin
  14. Adinkerke (BVB 1.12) 6 september: DE GENDT Aimé
  15. Trois jours de Cherbourg Fr. eindklassement (2.12) 5-7 september: DECLERCQ Benjamin
  16. Kemmel (1.12) 13 september: SEYNAEVE Lander
  17. Paris-Tours Espoirs (1.2) 12 oktober: DECLERCQ Benjamin

VIJFDE PLAATSEN

  1. Kattekoers Ieper (UCI 1.2 TOPC.) 16 maart : MYNGHEER Daan
  2. Tour du Piemont Vosgien Rit 1 (2.12) 26 april: VAN LERBERGHE Bert
  3. Circuit du Saone-et-Loire eindklassement (FR.) (2.12) 25-27 april: DE TIER Floris
  4. GP Affligem (1.12) 27 april: NOPPE Christophe
  5. GP Criquielion Topcompetitie 17 mei (1.2): Maxime Farazijn
  6. Triptyque Ardennais (2.12) 24 mei: NOPPE Christophe
  7. Memorial Noel Soetaer Moorsele (1.12) 14 juni: SEYNAEVE Lander
  8. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 5 (2.12 U23) 17 augustus: VAN LERBERGHE BERT
  9. Vossem -Tervuren Kampioenschap Van Belgie U23 24 augustus: DECLERCQ BENJAMIN
  10. Trois jours de Cherbourg Fr. rit 1 (2.12) 5 september: BOUVRY Dieter

ZESDE PLAATSEN

  1. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 2 (FR.) (2.12) 30 maart: DESMECHT David
  2. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Eindklassement (FR.) (2.12) 29-30 maart: FARAZIJN Maxime
  3. Circuit du Saone-et-Loire Rit 2 (2.12) (FR.) 26 april: BOUVRY Dieter
  4. PK Oost-Vlaanderen Pollare 4 mei: DESMECHT David
  5. Tour du Franche Comté rit 2 (2.12) 23 mei: DE TIER Floris
  6. Zwevezele (1.12): 31 mei: DESMECHT David
  7. Giro Ciclista Valle d’Aosta rit 1 (UCI 2.2 U23) 17juli: DE TIER Floris
  8. GP Perenchies (UCI1.2) 27 juli: GEERINCK Jens
  9. Ronde van Namen rit 3(2.12) 8 augustus: NOPPE Christophe
  10. Ronde van Namen eindklassement (2.12) 6-10 augustus: BOUVRY Dieter
  11. Liedekerkse Pijl (BVB 1.12) 17 augustus: DECLERCQ Benjamin
  12. Vossem -Tervuren Kampioenschap Van Belgie U23 24 augustus: VERSCHUERE SEPPE
  13. Templeuve (Topc. 1.2) 30 augustus: FARAZIJN Maxime
  14. Trois jours de Cherbourg Fr. rit 2 (2.12) 6 september: NOPPE Christophe
  15. Tour de la Porte Oceane rit 1(2.12)  12 september: FARAZIJN Maxime
  16. Kemmel (1.12) 13 september: PLANCKAERT Edward
  17. Tour de la Porte Oceane rit 2(2.12)  13 september: FARAZIJN Maxime

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Gent – Staden (1.12 BVB ) 02 maart : WALLAYS Jens
  2. Handzame Challenge (1.12) 21 maart : WALLAYS Jens
  3. Deerlijk 2-daagse Gaverstreek (2.12) rit 2 20 april : ALLEGAERT Piet
  4. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Ruddervoorde 4 mei: VERSCHUERE Seppe
  5. Tour du Pays Ronnais rit 3 (2.12) 06 juli: NOPPE Christophe
  6. Kreiz Breiz Elites Fr. (UCI 2.2) eindklassement 2-4 augustus: DE TIER Floris
  7. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 6 augustus: BOUVRY Dieter
  8. Oudenburg Mem. Danny Jonckheere (1.12) 27 augustus : BOUVRY Dieter
  9. Trois jours de Cherbourg Fr. eindklassement (2.12) 5-7 september: BOUVRY Dieter

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Gent – Staden (1.12 BVB ) 02 maart : MYNGHEER Daan
  2. Bruusel -Opwijk (1.12) 02 maart : VANREYTEN Joachim
  3. GP Lillers (UCI 1.2) 9 maart: DE TIER Floris
  4. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Eindklassement (FR.) (2.12) 29-30 maart: DECLERCQ Benjamin
  5. Omloop van de Braakman (NL.) (1.12) 12 april: NOPPE Christophe
  6. Luik Bastenaken Luik U23 (1.2) 19 april: DE TIER Floris
  7. Essor Breton rit 2 (2.12) 9 mei: VAN LERBERGHE Bert
  8. Tour du Franche Comte rit 1 (2.12) 22 mei: DECLERCQ Benjamin
  9. Triptyque Ardennais (2.12) 24 mei: BOUVRY Dieter
  10. GP Perenchies (UCI1.2) 27 juli: VAN LERBERGHE Bert
  11. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 10 augustus: DE GENDT Aimé
  12. Ronde van Namen eindklassement(2.12) 6-10 augustus: DE GENDT Aimé
  13. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 4 (2.12 U23) 16 augustus: FARAZIJN Maxime
  14. Tour de la Porte Oceane rit 4(2.12) 14 september: FARAZIJN Maxime

NEGENDE PLAATSEN

  1. GP Lillers (UCI 1.2) 9 maart: WALLAYS Jens
  2. Omloop van het Waasland (UCI 1.2) 16 maart: NOPPE Christophe
  3. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 1 (FR.) (2.12) 29 maart: DECLERCQ Benjamin
  4. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Eindklassement (FR.) (2.12) 29-30 maart: BOUVRY Dieter
  5. Triptyque Des Monts et Chateau Rit 1 (2.2) 4 april: VAN LERBERGHE Bert
  6. Triptyque Des Monts et Chateau Rit 4 (2.2) 6 april: DECLERCQ Benjamin
  7. Triptyque Des Monts et Chateau Eindklassement (2.2) 4-6 april: VAN LERBERGHE Bert
  8. Ronde van Vlaanderen (Nation Cup) 12 april: DE TIER Floris
  9. Stasegem 2d vd Gaverstreek (2.12) rit 1 19 april: ALLEGAERT Piet
  10. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Ruddervoorde 4 mei: MYNGHEER Daan
  11. PK Oost-Vlaanderen Pollare 4 mei: DE TIER Floris
  12. Tour du Franche Comté rit 3 (2.12) 24 mei: DECLERCQ Benjamin
  13. GP Hauts Des France (1.12) 29 mei: NOPPE Christophe
  14. Ardense Pijl (1.2) Topcompetitie 22 juni: VANREYTEN Joachim
  15. Tour du Pays Ronnais rit 1 (2.12) 04 juli: NOPPE Christophe
  16. Omloop het Nieuwsblad (1.2)Topcompetitie 05 juli: VANREYTEN Joachim
  17. Ronde van Luik rit 4(2.12)17 juli: VAN LERBERGHE Bert
  18. Kreiz Breiz Elites  rit 3 (UCI 2.2) 3 augustus: DE TIER Floris
  19. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 6 augustus: NOPPE Christophe
  20. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 7 augustus: BOUVRY Dieter
  21. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12 U23) 13 augustus: MYNGHEER Daan

TIENDE PLAATSEN

  1. Handzame Challenge (1.12) 21 maart : MYNGHEER Daan
  2. Tour du Canton St Ciers Sur Gironde Rit 1 (FR.) (2.12) 29 maart: BOUVRY Dieter
  3. Meéus Race (Topc. Nl.1.12) 30 maart: DE TIER Floris
  4. Triptyque Des Monts et Chateau Rit 2 (2.2) 5 april: VAN LERBERGHE Bert
  5. Tweedaagse van de Gaverstreek eindklassement (2.12) 19-20april: ALLEGAERT Piet
  6. Tour du Piemont Vosgien eindklassement (2.12) 26-27april: VAN LERBERGHE Bert
  7. Essor Breton rit 2 (2.12) 9 mei: FARAZIJN Maxime
  8. Essor Breton rit 4 (2.12) 10 mei: VAN LERBERGHE Bert
  9. Circuit de Wallonie (Topc. 1.2) 11 mei: DECLERCQ Benjamin
  10. GP Geluwe (1.12) 24 juni: DESMECHT David
  11. Dwars door Vlaamse Ardennen Erpe -Mere (1.12) 29 juni: GEERINCK Jens
  12. Giro Ciclista Valle d’Aosta It.(UCI 2.2 U23) 16-20 juli: DE TIER Floris
  13. Internatie Reningelst (1.12) 31 juli: BOUVRY Dieter
  14. Omloop v/d Grensstreek Wervik (1.12) 19 augustus: NOPPE Christophe
  15. Wingene koerse (1.12) 10 september: VAN LERBERGHE Bert
  16. Tour de la Porte Oceane eindklassement (2.12) 12-14 september: FARAZIJN Maxime