Top 10 plaatsen 2015 2016-05-30T02:39:03+00:00

OVERWINNINGEN 21

  1. Ingelmunster (clubk.) 22 februari : FARAZIJN Maxime
  2. Brussel-Opwijk (1.12) 01 maart : FARAZIJN Maxime
  3. Triptyque Monts et Chateau Rit 4 (UCI 2.2) 6 april: FARAZIJN Maxime
  4. Aspelare (Ind. 1.13): 11 april: DE GENDT AIME
  5. Tour du Piemont Vosgien  Rit 1 (2.12) 25 april: DE GENDT Aimé
  6. Tour du Piemont Vosgien Eindklassement (2.12) 25 -26april: DE GENDT Aimé
  7. Kortessem(ind.) 1 mei: LONCIN Gilles
  8. Maarkedal PK Oost-Vlaanderen U23 3 mei: DE GENDT Aimé
  9. Triptyque Ardennais  Rit 3 (2.12) 24 mei: DE GENDT Aimé
  10. Triptyque Ardennais Eindklassement (2.12) 22 -24mei: DE GENDT Aimé
  11. Waregem (ind.) 25 mei: MEHEUS Gill
  12. Poperinge (crit.) 9 juli : FARAZIJN Maxime
  13. Meulebeke (ind) 14 augustus: NOPPE Christophe
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 2(2.13) 20 augustus: DELMOTTE Dennis
  15. Kortemark (ind.) 31 augustus: WARLOP Jordi 
  16. 3 jours de Cherbourg Rit 3 (2.12) 5 september: WARLOP Jordi
  17. 3 jours de Cherbourg Rit 4 (2.12) 6 september: NOPPE Christophe
  18. Heuvelland Classic Kemmel 1.13) 12 september: FARAZIJN Maxime
  19. Lissewege (ind.) 16 september: NOPPE Christophe
  20. Tour de Moselle Eindklassement (2.12) 11-13 september: DE GENDT Aimé
  21. Bachte Maria Leerne  (ind.) 20 september: MEHEUS Gill

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. Tour du Piémont Vosgien rit 1 (25mei)
  2. Tour du Piémont Vosgien rit 2 tijdrit (25mei)
  3. Tour du Piémont Vosgien eindklassement (25-26mei)
  4. Essor Breton rit 1 (7mei)
  5. Essor Breton rit 5 (10mei)
  6. Tour de Berlin rit 3 (15mei)
  7. Ronde van Vlaams Brabant rit 5 (26juli)
  8. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement (22-26juli)
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 4 (22 augustus)
  10. Moeren Classic Adinkerke (BVB) 5 eptember)
  11. Trois Jours de Cherbourg rit 3 (5 september)
  12. Trois Jours de Cherbourg rit 4 (6 september)
  13. Heuvelland Classic Kemmel (12 september)

TWEEDE PLAATSEN

  1. Brussel-Zepperen (1.12) 08 maart : NOPPE Christophe
  2. Meulebeke (ind.) 14 maart: WARLOP Jordi
  3. Ichtegem (ind.) 22 maart: DECLERCQ Benjamin
  4. Mol Zuidkempense Pijl (1.12) 22 maart: FARAZIJN Maxime
  5. Aspelare (Ind. 1.13): 11 april: DE VYLDER LINDSAY
  6. Tour du Piemont Vosgien Rit 2 Ind.tijdrit (2.12) 26 april: DE GENDT Aimé
  7. Tour du Piemont Vosgien Eindklassement (2.12) 25 -26april: MEHEUS Gill
  8. Essor Breton ploegentijdrit (2.12) 8 mei: ALLEGAERT P. – DE VYLDER L. – FARAZIJN M – MEHEUS G. -VANDEWALLE M. -WARLOP J.
  9. Tielt (ind.) 23 mei: WARLOP Jordi
  10. GP Geluwe (1.12) 23 juni: DECLERCQ Benjamin
  11. Nieuwpoort (crit.) 30 juni: FARAZIJN Maxime
  12. Tour Du Pays Roannais rit 1 (2.12) 3 juli: DE VYLDER Lindsay
  13. Pittem (ind.) 11 juli: VANDEWALLE Matthias
  14. Gistel (crit.) 13 juli: DELMOTTE Dennis
  15. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 2 (2.13) 20 augustus: NOPPE Christophe
  16. 3 jours de Cherbourg Rit 3 (2.12) 5 september: FARAZIJN Maxime
  17. Adinkerke Dwars door de Moeren (BVB 1.12) 5 september: VANDEWALLE Matthias
  18. Zonnebeke (crit.)7 september: ALLEGAERT Piet
  19. Staden(crit.) 08 september: FARAZIJN Maxime
  20. Tour de Moselle  rit 1(2.12) 11 september: DE GENDT Aimé
  21. Tour de Moselle  rit 2 Ind. tijdrit (2.12) 12 september: DE GENDT Aimé
  22. Oostduinkerke (ind.) 17 september: WARLOP Jordi
  23. Oekene (crit.) 18 september: DELMOTTE Dennis
  24. Viane Geraardsbergen (Elite) 21 september: DE GENDT Aimé
  25. Ichtegem GP Jules Van Hevel (1.12) 7 oktober: FARAZIJN Maxime

DERDE PLAATSEN

  1. Gent – Staden (1.12) 01 maart : NOPPE Christophe
  2. Handzame Challenge (1.12) 20 maart: DECLERCQ Benjamin
  3. Nationale Testtijdrit Neerpelt 28 maart : DE GENDT Aimé 
  4. Wervik-Kruiseke (ind.) 28 maart : NOPPE Christophe
  5. Torhout Wijnendale (ind.) 28 maart : FARAZIJN Maxime 
  6. Triptyque Monts et Chateau Eindklassement (UCI 2.2) 3-6 april: FARAZIJN Maxime
  7. Aspelare (Ind. 1.13): 11 april: LONCIN Gilles
  8. Hooglede (Ind.): 11 april: NOPPE Christophe
  9. BK Tijdrijden U23 1 mei: DE GENDT Aimé
  10. Maarkedal PK Oost-Vlaanderen U23 3 mei: MEHEUS Gill
  11. Tour de Berlin (UCI 2.2 U23) eindklassement 14-17 mei: DE GENDT Aimé
  12. Handzame (ind.) 27mei: DELMOTTE Dennis
  13. Pittem (ind.) 11 juli: PYFFEROEN Miel
  14. Westrozebeke (ind.) 25 juli: DECLERCQ Benjamin
  15. Ronde van Vlaams Brabant rit 5 (2.12) 26 juli: DELMOTTE Dennis
  16. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement (2.12) 22-26 juli: DE GENDT Aimé
  17. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 6 augustus: DECLERCQ Benjamin
  18. Ronde van Namen eindklassement (2.12) 05-09 augustus: DECLERCQ Benjamin
  19. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 4 (2.13) 22 augustus: DELMOTTE Dennis
  20. Keiem (ind.) 27 augustus: NOPPE Christophe
  21. 3 jours de Cherbourg Rit 3 (2.12) 5 september: NOPPE Christophe
  22. Heuvelland Classic Kemmel 1.13) 12 september: MEHEUS Gill
  23. Harelbeke (ind) 26 september: DELMOTTE Dennis
  24. Paris-Tours Espoirs (1.2U23) 11 oktober: FARAZIJN Maxime

VIERDE PLAATSEN

  1. Triptyque Monts et Chateau Rit 2 ((UCI 2.2) 4 april:: FARAZIJN Maxime
  2. Tour du Piemont Vosgien Rit 1  (2.12) 25 april: MEHEUS GILL
  3. Tour du Piemont Vosgien Rit 2 Ind.tijdrit (2.12) 26 april: MEHEUS GILL
  4. Tour du Piemont Vosgien Rit 3 (2.12) 26 april: DECLERCQ Benjamin
  5. Essor Breton Rit 1 (2.12) 7 mei: FARAZIJN Maxime
  6. Essor Breton Rit 5 (2.12) 10 mei: FARAZIJN Maxime
  7. Tour de Berlin Rit 1 (UCI 2.2 U23) 14 mei: DE GENDT Aimé
  8. Ronde van Vlaams Brabant rit 3 Ind. tijdrit (2.12) 24 juli: DE GENDT Aimé
  9. Ronde van Vlaams Brabant rit 4 Ind. tijdrit (2.12) 25 juli: DE GENDT Aimé
  10. Internatie Reningelst (1.12) 28 juli: FARAZIJN Maxime
  11. Liedekerkse Pijl (BVB 1.12) 16 augustus: DE VYLDER Lindsay
  12. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 3 (2.13) 21 augustus: FARAZIJN Maxime
  13. Tour de Moselle  rit 1(2.12) 11 september: ALLEGAERT Piet
  14. Tour de Moselle  rit 3 (2.12) 12 september: DECLERCQ Benjamin

VIJFDE PLAATSEN

  1. Meulebeke (ind) 14 maart: MEHEUS Gill
  2. Nationale Testtijdrit Neerpelt 28 maart : WARLOP Jordi 
  3. Ruddervoorde PK West-Vlaanderen U23 3 mei: NOPPE Christophe
  4. Tour de Berlin Rit 4 (UCI 2.2 U23) 16 mei: DECLERCQ Benjamin
  5. Paris -Roubaix Espoirs (UCI 1.2) 31mei: FARAZIJN Maxime
  6. Tour Du Pays Roannais rit 3 ind. tijdrit (2.12) 5 juli: DE VYLDER Lindsay
  7. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 5 augustus: DECLERCQ Benjamin
  8. Ronde van Namen rit 5 (2.12) 9 augustus: DECLERCQ Benjamin

ZESDE PLAATSEN

  1. Nationale Testtijdrit Neerpelt 28 maart : VANDEWALLE Matthias
  2. Ruddervoorde PK West-Vlaanderen U23 3 mei: DECLERCQ Benjamin
  3. Essor Breton Rit 1 (2.12) 7 mei: ALLEGAERT Piet
  4. Essor Breton Eindklassement (2.12) 7-10 mei: FARAZIJN Maxime
  5. Tour de Berlin Rit 2 Ind. tijdrit(UCI 2.2 U23) 15 mei: DE GENDT Aimé
  6. GP Geluwe (1.12) 23 juni: DE VYLDER Lindsay
  7. Omloop het Nieuwsblad (topc. 1.2) 4 juli : FARAZIJN Maxime
  8. Ronde van Vlaams Brabant rit 5 (2.12) 26 juli: DELMOTTE Dennis
  9. Ronde van Namen  rit 4 ind.tijdrit (2.12) 8 augustus: DECLERCQ Benjamin
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 4 (2.13) 22 augustus: FARAZIJN Maxime
  11. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg (1.12) 27 augustus: MEHEUS Gill
  12. 3 jours de Cherbourg Rit 1 (2.12) 4 september: RELAES Jacob
  13. 3 jours de Cherbourg Rit 3 (2.12) 5 september: DE VYLDER Lindsay
  14. Adinkerke Dwars door de Moeren (BVB 1.12) 5 september: ALLEGAERT Piet
  15. 3 jours de Cherbourg eindklassement (2.12) 4-6 september: RELAES Jacob
  16. Tour de Moselle  rit 2 Ind. tijdrit (2.12) 12 september: ALLEGAERT Piet

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Clubkampioenschap Ingelmunster 22 februari : ALLEGAERT Piet
  2. Kattekoers (Topc. UCI1.2) 15 maart: NOPPE CHRISTOPHE
  3. PK Oost-Vlaanderen tijdrijden  15 april: DE VYLDER Lindsay
  4. Tweedaagse van de Gaverstreek rit 1 (2.12) 18 april: MEHEUS Gill
  5. Ruddervoorde PK West-Vlaanderen U23 3 mei: FARAZIJN Maxime
  6. Essor Breton Eindklassement (2.12) 7-10 mei: WARLOP Jordi
  7. Triptyque Ardennais  rit 1 (2.12) 22 mei: NOPPE Christophe
  8. Tour Du Pays Roannais rit 4 (2.12) 5 juli: DE VYLDER Lindsay
  9. 3 jours de Cherbourg Rit 4 (2.12) 6 september: FARAZIJN Maxime
  10. Heuvelland Classic Kemmel (1.13) 12 september: WARLOP Jordi
  11. Tour de Moselle Eindklassement (2.12) 11-13 september: ALLEGAERT Piet

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Brussel – Opwijk (1.12) 01 maart : ALLEGAERT Piet
  2. Tour du Piemont Vosgien Rit 1 (2.12) 25 april: LONCIN Gilles
  3. Tour de Berlin Rit 3 (UCI 2.2 U23) 15 mei: NOPPE Christophe
  4. Triptyque Ardennais  rit 1(2.12) 23 mei: DECLERCQ Benjamin
  5. Ronde van Namen  rit 3(2.12) 7 augustus: DECLERCQ Benjamin

NEGENDE PLAATSEN

  1. Kattekoers (Topc. UCI1.2) 15 maart: FARAZIJN Maxime
  2. Omloop van de Braakman (1.12) 4 april: MEHEUS Gill
  3. Triptyque Ardennais  rit 2 (2.12) 23 mei: FARAZIJN Maxime
  4. Menen Classic (1.12) 13 juni: WARLOP Jordi
  5. Piccolo Giro Di Lombardia (1.2 U23) 3 oktober: WARLOP Jordi

TIENDE PLAATSEN

  1. Clubkampioenschap Ingelmunster 22 februari : DECLERCQ Benjamin
  2. Triptyque Monts et Chateau Rit 1 (UCI 2.2) 3 april:: DECLERCQ Benjamin
  3. Tour du Piemont Vosgien Eindklassement (2.12) 25 -26april: DECLERCQ Benjamin
  4. GP Affligem (1.12) 26 april: NOPPE Christophe
  5. Ruddervoorde PK West-Vlaanderen U23 3 mei: VANDEWALLE Matthias
  6. Essor Breton Rit 3 (2.12) 8 mei: WARLOP Jordi
  7. Tour de Berlin Rit 3 (UCI 2.2 U23) 15 mei: DECLERCQ Benjamin
  8. Triptyque Ardennais  rit 2 (2.12) 23 mei: NOPPE Christophe
  9. Menen Classic (1.12) 13 juni: MEHEUS Gill
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen Rit 5 (2.13) 23 augustus: FARAZIJN Maxime