Top 10 plaatsen 2017 – 2016 2017-08-16T20:30:21+00:00

OVERWINNINGEN 2017: 8

  1. PK Tijdrijden Vlaams Brabant  6-04-2017: Tom Vandermosten
  2. PK weg West -Vlaanderen 30-04-2017: Jordi Warlop
  3. Essor Breton (Fr.) (3de rit) 6-05-2017: Maxime De Poorter
  4. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Bjarne Vanacker
  5. Oostnieuwkerke 9-07-2017: Sasha Weemaes
  6. Emelgem 14-07-207: Julien Van Den Brande
  7. Westrozebeke 19-07-2017: Cedric Defreyne
  8. Hill 60 Zillebeke 02-08-2017: Maxime De Poorter

TWEEDE PLAATSEN:

  1. Beerzel, 25-03-2017: Thimo Willems
  2. Florennes, 26-03-2017: Thimo Willems
  3. Boucles de l’Artois (1ste rit), 01-04-2017: Thimo Willems
  4. Boucles de l’Artois (2de rit), 01-04-2017: Thimo Willems
  5. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Guillaume Seye
  6. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Bjarne Vanacker
  7. Hakendover, 18-04-2017: Jorden De Haes
  8. PK weg West -Vlaanderen 30-04-2017: Bjarne Vanacker
  9. PK weg Vlaams Brabant  30-04-2017:  Thimo Willems
  10. Merelbeke, 28-05-2017: Guillaume Seye
  11. Zwijndrecht, 04-06-2017: Viktor Verschaeve
  12. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Gilles Borra
  13. BK ploegentijdrit 02-07-2017: EFC-LR-Vulsteke
  14. Westkapelle 18-07-2017: Cedric Defreyne
  15. Internatie Reningelst, 27-07-2017: Bjarne Vanacker
  16. Ronde van Namen (1ste rit) , 02-08-2017: Jorden De Haes

DERDE PLAATSEN:

  1. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Gilles Borra
  2. Hakendover, 18-04-2017: Tom Vandermosten
  3. PK weg Antwerpen  30-04-2017:  Jacob Relaes
  4. ICL Pollare 13-05-2017: Bjarne Vanacker
  5. Oordegem, 25-05-2017: Guillaume Seye
  6. Paris-Roubaix Espoirs , 28-05-2017: Jordi Warlop
  7. Roeselare, 23-06-2017: Julien Van den Brande
  8. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Jacob Relaes
  9. Keiem 16-07-2017: Julien Van Den Brande
  10. Testtijdrit Igor Decraene Waregem 16-07-2017: Guillaume Seye
  11. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Jordi Warlop

VIERDE PLAATSEN:

  1. Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017: Maxime De Poorter
  2. Triptyque Mont Chateau (1ste rit) 31-03-2017: Cedric Beullens
  3. PK Tijdrijden Vlaams Brabant  6-04-2017: Jorden De Haes
  4. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Jordi Warlop
  5. Menen Classic, 16-04-2017: Thimo Willems
  6. ICL Pollare, 13-05-2017: Jacob Relaes
  7. Triptyque Ardennais (2de rit) 20-05-2017: Thimo Willems
  8. Ronde van Namen (3de rit) , 04-08-2017: Nico Houtteman

VIJFDE PLAATSEN:

  1. Handzame Classic, 17-03-2017: Jordi Warlop
  2. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Sasha Weemaes
  3. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Vincent Cavey
  4. Tour de la Mirabelle (3de rit), 23-04:2017: Maxime De Poorter
  5. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 1ste rit) 19-05-2017: Jordi Warlop
  6. GP Des Hauts de France 25-05-2017: Verschaeve Viktor
  7. Hill 60 Zillebeke 02-08-2017: Sasha Weemaes
  8. Ronde van Namen Ploegentijdrit, 02-08-2017: EFC – L&R -Vulsteke
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Cedric Beullens

ZESDE PLAATSEN:

  1. Testtijdrit Montenaken, 25-03-2017: Cedric Beullens
  2. Kampioenschap van Antwerpen  U23 Tijdrijden 06-04-2017: Cedric Beullens
  3. GP Affligem, 23-04-2017: Cedric Beullens
  4. Triptyque Ardennais Eindklassement 19 – 21-05-2017: Thimo Willems
  5. An Post Ras (1ste rit)22-05-2017: Sasha Weemaes
  6. GP Des Hauts de France 25-05-2017: Celestin Leyman
  7. Internatie Reningelst, 27-07-2017: Maxime De Poorter
  8. Ronde van Vlaams Brabant (ind.tijdrit), 27-07-2017: Cedric Beullens
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Cedric Defreyne

ZEVENDE PLAATSEN:

  1. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 3de rit) 21-05-2017: Jordi Warlop
  2. Triptyque Ardennais (1ste rit) 19-05-2017: Thimo Willems
  3. GP Stad St. Niklaas (Topc.), 07-07-2017: Jordi Warlop
  4. BK U23 Stabroek , 13-08-2017: Cedric Beullens

ACHTSTE PLAATSEN:

  1. Paris-Troyes (FRA), 12-03-2017: Maxime De Poorter
  2. Triptyque Mont Chateau (2de rit) 1-04-2017: Jordi Warlop
  3. Triptyque Mont Chateau (3de rit b) 2-04-2017: Jordi Warlop
  4. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Nico Houtteman
  5. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 3de rit) 21-05-2017: Cedric Beullens
  6. Triptyque Ardennais (3de rit) 21-05-2017: Thimo Willems
  7. Testtijdrit Igor Decraene Waregem 16-07-2017: Jordi Warlop
  8. GP De la Ville Perenchies 1.2, 23-07-2017: Cedric Beullens
  9. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement, 26 – 30-08-2017: Cedric Beullens
  10. Ronde van Namen (5de rit), 06-08-2017: Viktor Verschaeve

NEGENDE PLAATSEN:

  1. Brussel-Zepperen, 05-03-207: Jordi Warlop
  2. Omloop van het Waasland, 12-03-2017: Sasha Weemaes
  3. Menen Classic, 16-04-2017: Guillaume Seye
  4. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 2de rit) 20-05-2017: Jordi Warlop
  5. Tour d’Auvergne (2é rit), 23-07-2017: Jacob Relaes
  6. Ronde van Vlaams Brabant (1ste rit) 26-07-2017: Cedric Beullens

TIENDE PLAATSEN:

  1. Gent-Staden, 26-02-2017: Jordi Warlop
  2. Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017: Cedric Defreyne
  3. Boucles de l’Artois (eindklassement), 02-04-2017: Viktor Verschaeve
  4. Triptique Mont Chateau (1ste rit) 31-03-2017: Maxime De Poorter
  5. GP Affligem, 23-04-2017: Sasha Weemaes
  6. Tour de la Mirabelle (3de rit), 23-04:2017: Thimo Willems
  7. PK weg West -Vlaanderen, 30-04-2017: Cedric Defreyne
  8. BK Tijdrijden, 01-05-2017: Bjarne Vanacker
  9. Omloop het Nieuwsblad (Topc.) , 01-07:2017: Jordi Warlop
  10. GP Stad St. Niklaas (Topc.), 07-07-2017: Sasha Weemaes
  11. Ronde van Vlaams Brabant (ind.tijdrit), 27-07-2017: Sasha Weemaes

 

RESULTATEN PLOEGENKLASSEMENT 2017

Brussel -Opwijk , 26-02-2017: 10é
Gent – Staden, 26-02-2017:
Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017:
Brussel – Zepperen, 05-03-2017:
Handzame Challenge, 17-04-2017:
GP Peeters, 19-04-2017:
Triptyque des Monts et Chateau, 31-03   –  02-04-2017: rit 1:  – rit 2: – rit 3:– rit 4: 4é   – eindkl.:
Boucles l’Artois, 01 –  02-04-2017: rit 1:   – rit 2:   – rit 3: 5é – eindkl.: 5é
Stasegem  Driebergenprijs, 15-04-2017: 13é
Menen Classic, 16-04-2017:
GP Affligem, 23-04-2017:
Tour de la Mirabelle, 21 – 23-04-2017: rit 1:   – rit 2: 6é  – rit 3:  – eindkl.: 4é
Essor Breton, 05 – 08-05-2017: rit 1: rit 1: 13é  – rit 2: 9é – rit 3:  –  rit4: – rit 5: 10é – eindkl.: 11é
Ardense Pijl Topc., 8-05-2017:
Pollare 13-05-2017:
Bavegem, 14-05-2017:
GP Criquelion Topc., 14-05-2017: 11é
Triptyque Ardennais, 19-21-05-2017: rit 1: 8é  – rit 2: 5é  – rit 3: 7é – eindkl.: 5é
Trophée Paris -Arras, 19 – 21-05-2017: rit 1: 11é  – rit 2:   – rit 3: 4é – eindkl.: 5é
GP Des Hauts de France: 25-05-2017: ?
Paris -Roubaix U23, 28-05-2017:
Waver -Rijmenam Topc. ,04-06-2017: 19é
Geluwe, 20-06-2017:
Oetingen, 28-06-2017:
Omloop het Nieuwsblad (Topc.) 01-07-2017:
BK Ploegentijdrit Borlo, 2-07-2017:
GP Stad St. Niklaas , 09-07-2017:
Giro Ciclista Valle d’Aosta, 12 – 16-07-2017: proloog: 20é – rit 2: 10é  – rit 3: 8é  – rit 4: 11é – rit 5: 15é – eindkl.: 11é
GP De la Ville Perenchies 23-07-2017:
Tour d’Auvergne 22 – 23-07-2017: rit 1: 19é  – rit 2: /  – eindkl.: /

Internatie Reningelst , 27-07-2017:
Ronde van Vlaams Brabant, 26 – 30-07-2017: rit 1: 7é  – rit 2:   – rit 3: 6é –  rit 4: 10é –  rit 5: 14é  – eindkl.: 7é
GP Color Code, 30-07-2017:
Hill 60 Zillebeke, 02-08-2017:
Ronde van Namen, 02 – 06-08-2017: Ploegentijdrit: 5é  – rit 1: –  rit 2:  8é  –  rit 3: –  rit 4 : 12é  – rit 5: –   eindkl.:
Antwerpse Havenpijl (topc.), 06-08-2017: 13é
Eindstand Topcompetitie:
Ronde van Oost -Vlaanderen, 16 – 20-08-2017:  rit 1: –  rit 2:


 

Seizoen 2016:

OVERWINNINGEN 2016: 18

  1. Kampioenschap van Vlaams Brabant tijdrijden 5 april: DE HAES Jorden
  2. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden 5 april: SEYE Guilaume
  3. Tour Piemont Vosgien rit 1  2.12 (Fr.) 23 april: DE POORTER Maxime
  4. Tour Piemont Vosgien eindklassement  2.12 (Fr.) 23-24 april: DE POORTER Maxime
  5. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: DE VYLDER Lindsay
  6. Pittem (ind.) 8 mei: VANACKER Bjarne
  7. Westouter (ind.) 29 mei: DECLERCQ Benjamin
  8. Ronde van Vlaams Brabant (2.12) eindklassement 27 -31 juli: SEYE Guillaume
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 2 (2.12) 18 augustus: DE VYLDER Lindsay
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: NOPPE Christophe
  11. Liedekerkse Pijl (1.12) 28 augustus: NOPPE Christophe
  12. Trois Jours de Cherbourg rit 3 (2.12) 3 september: NOPPE Christophe
  13. Bulskamp GP M. Pollentier (ind.) 4 september: DEFREYNE Cedric
  14. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 9 september: WARLOP Jordi
  15. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 10 september: ALLEGAERT Piet
  16. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 11 september: NOPPE Christophe
  17. Oostduinkerke (ind.) 15 september: SEYE Guillaume
  18. Rekkem (ind.) 8 oktober: DE POORTER Maxime

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. 28/02 Brussel -Opwijk
  2. 18/03 Handzame Challenge
  3. 01/04 Triptyque des Monts et Chateau rit 1
  4. 03/04 Triptyque des Monts et Chateau rit 4
  5. 01/05 Rund Um den Finanzplatz Frankfurt
  6. 05/05 Essor Breton rit 1
  7. 05/05 Essor Breton rit 4
  8. 15/05 GP Criquelion
  9. 27-31/07 eindklassement Ronde van Vlaams Brabant
  10. 17/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1
  11. 18/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2
  12. 19/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 3
  13. 27/08 Liedekerkse Pijl
  14. 09-11/09 Tour de Moselle
  15. 10/09 Kemmel

TWEEDE PLAATSEN 18

  1. Handzame Challenge (1.12) 18 maart : NOPPE Christophe
  2. Moorslede (ind.) 28 maart : DE POORTER MAXIME
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: VANDEWALLE Matthias
  4. Kampioenschap van Vlaams Brabant U23 Galmaarden 10 april: DE HAES Jorden
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: ALLEGAERT Piet
  6. Ardooie (ind.) 24 april: VANDEWALLE Matthias
  7. Zelzate (ind.) 24 april: SEYE Guillaume
  8. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: DECLERCQ Benjamin
  9. Essor Breton (Fr.) rit 1 (2.12) 5 mei: WARLOP Jordi
  10. Triptyque Ardennais rit 3 (2.12) 21 mei: ALLEGAERT Piet
  11. Wakken (ind.) 22 mei:DECLERCQ Benjamin
  12. Keiem (ind.) 17 juli: DEFREYNE Cedric
  13. Ronde van Namen  rit 5 (2.12) 7 augustus :DECLERCQ Benjamin
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) 17 augustus: NOPPE Christophe
  15. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Trois Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 3 september: NOPPE Christophe
  17. Wingene Koers (1.12) 7 september :DECLERCQ Benjamin
  18. Oostduinkerke (ind.)  15 september: WARLOP Jordi

DERDE PLAATSEN 26

  1. Brussel -Opwijk (1.12)  28 februari: ALLEGAERT Piet
  2. Torhout (ind.) 26 maart: COOLS Michael
  3. Tour Piemont Vosgien rit 1  2.12 (Fr.) 23 april: DECLERCQ Benjamin
  4. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: DE VYLDER Lindsay
  5. Tour Piemont Vosgien rit 2  2.12 (Fr.) 24 april: DECLERCQ Benjamin
  6. Tour Piemont Vosgien eindklassement  2.12 (Fr.) 23-24 april: DECLERCQ Benjamin
  7. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: NOPPE Christophe
  8. Essor Breton (Fr.) rit 1 (2.12) 5 mei: DE VYLDER Lindsay
  9. Boucles l’Austreberthe Barentin (Fr.) (1.12) 15 mei: COOLS Michael
  10. Tour de Pays Roannais (Fr.) rit 3 (2.12): 3 juli: COOLS Michael
  11. Wetteren Ter Ede (ind.) 14 juni : SEYE Guilaume
  12. Wachtebeke (ind.) 16 juni: SEYE Guilaume
  13. GP Color Code Bassenge: 10 juli: COOLS Michael
  14. Westkapelle (ind.) 19 juli: DEFREYNE Cedric
  15. Ronde van Vlaams Brabant rit 1 (2.12) 27 juli: SEYE Guillaume
  16. Ronde van Vlaams Brabant  rit 3 Ind. Tijdrit (2.12) 29 juli: SEYE Guillaume
  17. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 5 augustus: NOPPE Christophe
  18. Beernem (ind.) 10 augustus: DELMOTTE Dennis
  19. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: DE VYLDER Lindsay
  20. Ronde van Oost Vlaanderen rit 5 (2.12) 21 augustus: SEYE Guillaume
  21. Sint Jan Ieper (ind.) 26 augustus: DELMOTTE Dennis
  22. Tour de Moselle rit 2 Ind. Tijdrit (2.12) 10 september: SEYE Guillaume
  23. Oostduinkerke (ind.) 15 september: ALLEGAERT Piet
  24. Bachte Maria Leerne (Ind.)18 september: SEYE Guillaume
  25. Eernegem (Ind.) 24 september : DELMOTTE Dennis
  26. Harelbeke Zandbergclassic (1.12) 25 september : VANACKER Bjarne

VIERDE PLAATSEN

  1. Brussel -Opwijk (1.12) 28 februari: NOPPE Christophe
  2. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart: SEYE Guilaume
  3. GP Wilfried Peeters (1.12) 20 maart : ALLEGAERT Piet
  4. Triptyque des monts et Chateau rit 1 (2.2) 1 april: NOPPE Christophe
  5. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen U23 Gijzenzele 10 april: SEYE Guilaume
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: DEFREYNE Cedric
  7. Paris-Arras (Fr.) rit 3 (2.2) 22mei: NOPPE Christophe
  8. GP Igor Decraene ( testtijdrit) 17 juli: VANACKER Bjarne
  9. Testtijdrit Montenaken 15 augustus: SEYE Guillaume
  10. Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12) 23 augustus: DEFREYNE Cedric
  11. Kemmel (1.13) 9 september: COOLS Michael

VIJFDE PLAATSEN

  1. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: NOPPE Christophe
  2. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 4 (2.12) 24 april: NOPPE Christophe
  3. BK Tijdrijden Borlo 1mei: SEYE Guillaume
  4. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: DEFREYNE Cedric
  5. Tour de la Manche (Fr.) rit 3  (2.12) 27 mei:DE VYLDER Lindsay
  6. Tour de Pays Roannais (FR.) eindklassement: 3 juli: COOLS Michael
  7. GP Igor Decraene ( testtijdrit) 17 juli: SEYE Guillaume
  8. GP Geluwe (1.12) 21 juni: DECLERCQ Benjamin
  9. ICL Reningelst (1.12) 28 juli : DECLERCQ Benjamin
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 2 (2.12) 18 augustus: DEFREYNE Cedric
  11. Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12) 23 augustus: DELMOTTE Dennis
  12. Liedekerkse Pijl (1.12) 28 augustus: DEFREYNE Cedric
  13. Trois Jours de Cherbourg rit 4 (2.12) 4 september: NOPPE Christophe

ZESDE PLAATSEN

  1. Gent-Staden(1.12) 28 februari: WARLOP Jordi 
  2. Handzame Challenge (1.12) 18 maart: DEPOORTER MAXIME
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: VANDEWALLE Matthias
  4. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: DEFREYNE Cedric
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 1 (2.12) 22 april: ALLEGAERT Piet
  6. Menen Cassic (1.12) 30 april: DEFREYNE Cedric
  7. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: WARLOP Jordi
  8. Tour de la Manche (Fr.) rit 2  (2.12) 27 mei: VANACKER Bjarne
  9. Tour de la Manche (Fr.) rit 5 (2.12) 29 mei: COOLS Michael
  10. Course de la Paix rit 1 (nation Cup) 3 juni: DECLERCQ Benjamin
  11. Ronde van Vlaams Brabant rit 2 (2.12) 30 juli: DE HAES Jorden
  12. Ronde van Vlaams Brabant rit 4  (2.12) 30 juli: DEFREYNE Cedric
  13. Testtijdrit Montenaken 14 augustus: VANACKER Bjarne
  14. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 9 september: DECLERCQ Benjamin

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Paris -Troyes (UCI 1.2) 13 maart: NOPPE Christophe
  2. Tour du Canton de l’Estuaire (2.12) rit 2 27 maart: BEULLENS Cedric
  3. Tour du Canton de l’Estuaire (2.12) eindklassement 26-27 maart: BEULLENS Cedric
  4. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden 5 april: DE VYLDER Lindsay
  5. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: VANACKER Bjarne
  6. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: WARLOP Jordi
  7. Stasegem Driebergenprijs (1.12) 16 april: DEFREYNE Cedric
  8. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: DEFREYNE Cedric
  9. Circuit du Saone et Loire (Fr.) eindklassement (2.12) 22-24 april: ALLEGAERT Piet
  10. Menen Cassic (1.12) 30 april: DE VYLDER Lindsay
  11. GP Criquelion (1.2 topc.) 15 mei: DECLERCQ Benjamin
  12. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit: DEFREYNE Cedric
  13. Ronde van Namen rit 4 (tijdrit) (2.12) 6 augustus: NOPPE Christophe
  14. Belgisch kampioenschap Stabroek 14 augustus: DECLERCQ Benjamin
  15. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) 17 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) eindklassement: SEYE Guillaume
  17. Tour Du Piemont Pyrenéen rit 2 (2.12) 27 augustus: RELAES Jacob
  18. Tour Du Piemont Pyrenéen eindklassement (2.12) 26-28 augustus: RELAES Jacob
  19. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 10 september: SEYE Guillaume
  20. GP Jules Van Hevel Ichtegem (1.12) 5 oktober: VANACKER Bjarne

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Brussel -Zepperen (1.12) 6 maart: NOPPE Christophe
  2. Triptyque des Monts et Chateau rit 1 (2.2) 1 april: WARLOP Jordi
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: DECLERCQ Benjamin
  4. Tour Piemont Vosgien rit 2  2.12 (Fr.) 24 april: COOLS Michael
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 1 (2.12) 22 april: WARLOP Jordi
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) eindklassement (2.12) 22-24 april: NOPPE Christophe
  7. Essor Breton rit 5 (2.12) (Fr.) 8 mei: BEULLENS Cedric
  8. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement (2.12) 27-31 juli: DEFREYNE Cedric
  9. GP Perenchies (Fr.) ( UCI 1.2) 24 juli: NOPPE Christophe
  10. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 3 augustus : ALLEGAERT Piet
  11. Tour Du Piemont Pyrenéen rit 1 (2.12) 26 augustus: RELAES Jacob
  12. Tour Du Piemont Pyrenéen eindklassement (2.12) 26-28 augustus: HOUTTEMAN Nico
  13. Trois Jours de Cherbourg rit 2, 03-09-2016: DEVYLDER Lindsay
  14. Wingene Koers (1.12) 7 september :DEFREYNE Cedric
  15. Kemmel (1.13) 9 september: HOUTTEMAN Nico
  16. GP Jules Van Hevel Ichtegem (1.12) 5 oktober: WARLOP Jordi

NEGENDE PLAATSEN

  1. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart : DE POORTER MAXIME
  2. Triptyque des monts et Chateau rit 3b (2.2) 3 april: WARLOP Jordi
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: DECLERCQ Benjamin
  4. ZLM Tour ( Nation Cup U23) 16 april: BEULLENS Cedric
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: WARLOP Jordi
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 4 (2.12) 24 april: ALLEGAERT Piet
  7. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: WARLOP Jordi
  8. Essor Breton rit 2 (2.12) (Fr.) 6 mei: DEFREYNE Cedric
  9. Boucles l’Austreberthe Barentin (Fr.) (1.12) 15 mei: VANACKER Bjarne
  10. Paris-Arras (Fr.) rit 3 (2.2) 22mei: WARLOP Jordi
  11. ICL Reningelst (1.12)28 juli: ALLEGAERT Piet
  12. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 4 augustus: DECLERCQ Benjamin
  13. Belgisch kampioenschap Stabroek 14 augustus: NOPPE Christophe
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) eindklassement: NOPPE Christophe
  15. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg ( 1.12)31 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Trois Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 3 september: WARLOP Jordi

TIENDE PLAATSEN

  1. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: WARLOP Jordi
  2. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 24 april: ALLEGAERT Piet
  3. BK Tijdrijden Borlo 1mei: BEULLENS Cedric
  4. GP Criquelion (1.2 topc.) 15 mei: WARLOP Jordi
  5. Tour de la Manche (Fr.) rit 1  (2.12) 26 mei: VANACKER Bjarne
  6. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 4 (2.12) 20 augustus: DEFREYNE Cedric