Top 10 plaatsen 2018 – 2017 – 2016 2018-05-23T22:39:13+00:00

OVERWINNINGEN 2018: 20

  1. Vollezele 04-03-2018: Julien Van Den Brande
  2. Handzame Challenge 16-03-2018: Sasha Weemaes
  3. Tour du Canton l’Estuaire 1ste rit 24-03-2018: Julien Van Den Brande
  4. Tour du Canton l’Estuaire Eindklassement 24-25 -03-2018: Julien Van Den Brande
  5. Bellegem 29-03-2018: Julien Van Den Brande
  6. Erpe 31-03-2018: Julien Van Den Brande
  7. Hakendover 03-04-2018: Julien Van Den Brande
  8. PK tijdrijden Ursel Oost-Vlaanderen 04-04-2018: Sasha Weemaes
  9. PK tijdrijden Antwerpen 05-04-2018: Cedric Beullens
  10. Evergem-Belzele 12-04-2018: Sasha Weemaes
  11. Chimay Testtijdrit 21-04-2018: Guillaume Seye
  12. PK EZC Oost-Vlaanderen (Mere) 28-04-2018: Kjell van Driessche
  13. PK beloften Vlaams Brabant (Galmaarden) 29-04-2018: Thimo Willems
  14. Merchtem 01-05-2018: Julien Van Den Brande
  15. Kampioenschap van Belgie Tijdrijden Vresse sur Semois 01-05-2018: Sasha Weemaes
  16. Essor Breton Individuele Tijdrit 04-05-2018: Sasha Weemaes
  17. Wijnendale 05-05-2018: Gilles Borra
  18. Isiéres GP Jose Dubois (profs) 10-05-2018: Julien Van Den Brande
  19. Trophee Paris-Arras A Travers de Hauts France 1ste rit 18-05-2018: Sasha Weemaes
  20. Oosterzele 23-05-2018: Julien Van Den Brande

TWEEDE PLAATSEN:

  1. Vlaamse Pijl Harelbeke 03-03-2018: Maxime De Poorter
  2. GP A.Gadenne Dottenijs 11-03-2018: Kjell Van Driessche
  3. GP W. Peeters Mol 18-03-2018: Sasha Weemaes
  4. Beerzel 24-03-2018: Thimo Willems
  5. Hannuit 02-04-2018: Jordy Bouts
  6. PK tijdrijden Ursel Oost-Vlaanderen 04-04-2018: Kjell Van Driessche
  7. La Gainsbarre (Fr.) 07-04-2018: Cériel Desal
  8. ZLM Tour  (Nl.) Nations Cup 14-04-2018: Sasha Weemaes
  9. Zele 14-04-2018: Kjell Van Driessche
  10. Tour de la Mirabelle 1ste rit 20-04-2018: Thimo Willems
  11. Tour de la Mirabelle 2de rit 21-04-2018: Viktor Verschaeve
  12. Tour de la Mirabelle eindklassement 20 – 22- 04-2018:: Viktor Verschaeve
  13. PK beloften West-Vlaanderen (Bredene) 29-04-2018: Gilles Borra
  14. Kampioenschap van Belgie Tijdrijden Vresse sur Semois 01-05-2018: Guillaume Seye
  15. Essor Breton 3de rit 05-05-2018: Guillaume Seye
  16. Triptyque Ardennais 1ste rit 18-05-2018: Thimo Willems
  17. Triptyque Ardennais eindklassement 18 – 20-05-2018: Thimo Willems

DERDE PLAATSEN:

  1. Brussel -Opwijk  25-02-2018: Jordy Bouts
  2. Gooik 28-02-2018: Thimo Willems
  3. Handzame Challenge 16-03-2018: Thimo Willems
  4. Torhout 31-04-2018: Thomas Vansteelandt
  5. PK tijdrijden Ursel Oost-Vlaanderen 04-04-2018: Julien Van Den Brande
  6. PK tijdrijden Ruddervoorde West-Vlaanderen 05-04-2018: Gilles Borra
  7. La Gislard (Fr.) 08-04-2018: Julien Van Den Brande
  8. Driebergenprijs E3 Harelbeke 21-04-2018: Kjell Van Driessche
  9. Ardooie 22-04-2018: Julien Van Den Brande
  10. GP Des Hauts de France 10-05-2018: Thimo Willems
  11. Trophee Paris-Arras A Travers de Hauts France 3de rit 20-05-2018: Sasha Weemaes

VIERDE PLAATSEN:

  1. Brussel -Opwijk  25-02-2018: Thimo Willems
  2. Tour du Canton l’Estuaire 1ste rit 24-03-2018: Jordy Bouts
  3. Triptique de Monts et Chateau 2de rit 01-04-2018: Sasha Weemaes
  4. La Gainsbarre (Fr.) 07-04-2018: Jacob Relaes
  5. Essor Breton Individuele Tijdrit 04-05-2018: Guillaume Seye
  6. Essor Breton 4de rit 06-05-2018: Lothar Verhulst
  7. Pollare 12-05-2018: Jacob Relaes

VIJFDE PLAATSEN:

  1. Brussel-Zepperen: 04-03-2018: Cedric Beullens
  2. Tour du Canton l’Estuaire 1ste rit 24-03-2018: Kjell Van Driessche
  3. PK EZC Oost-Vlaanderen (Mere) 28-04-2018: Julien Van Den Brande
  4. Kampioenschap van Belgie Tijdrijden Vresse sur Semois 01-05-2018: Viktor Verschaeve
  5. Essor Breton 5de rit 07-05-2018: Kjell Van Driessche

ZESDE PLAATSEN:

  1. Brussel -Opwijk  25-02-2018: Antoine Loy
  2. GP W. Peeters Mol 18-03-2018: Maxime De Poorter
  3. Triptique de Monts et Chateau Ind. tijdrit 01-04-2018: Sasha Weemaes
  4. PK tijdrijden Antwerpen 05-04-2018: Viktor Verschaeve
  5. PK beloften Oost-Vlaanderen (Mere) 28-04-2018: Celestin Leyman
  6. GP Criquielion 13-05-2018: Sasha Weemaes

ZEVENDE PLAATSEN:

  1. Brussel-Zepperen: 04-03-2018: Thimo Willems
  2. GP A.Gadenne Dottenijs 11-03-2018: Lothar Verhulst
  3. GP W. Peeters Mol 18-03-2018: Thimo Willems
  4. PK tijdrijden Ruddervoorde West-Vlaanderen 05-04-2018: Cériel Desal
  5. Tour de la Mirabelle 2de rit 21-04-2018: Mauri Vansevenant
  6. PK beloften Vlaams Brabant (Galmaarden) 29-04-2018: Jordy Bouts
  7. Triptyque Ardennais 2de rit 19-05-2018: Viktor Verschaeve
  8. Triptyque Ardennais eindklassement 18 – 20-05-2018: Viktor Verschaeve

ACHTSTE PLAATSEN:

  1. Brussel -Opwijk  25-02-2018: Cedric Beullens
  2. Testtijdrit Chimey 21-04-2018: Cedric Beullens
  3. Essor Breton Individuele Tijdrit 04-05-2018: Kjell Van Driessche
  4. Essor Breton 2de rit 05-05-2018: Maxime De Poorter
  5. Pollare 12-05-2018: Thomas Vansteelandt

NEGENDE PLAATSEN:

  1. Tour du Canton l’Estuaire Eindklassement 24-25 – 03-2018: : Jordy Bouts
  2. Tour de la Mirabelle 1ste rit 20-04-2018: Viktor Verschaeve
  3. PK beloften Oost-Vlaanderen (Mere) 28-04-2018: Guillaume Seye
  4. PK beloften West-Vlaanderen (Bredene) 29-04-2018: Thomas Vansteelandt
  5. Kampioenschap van Belgie Tijdrijden Vresse sur Semois 01-05-2018: Gilles Borra
  6. Triptyque Ardennais 2de rit 19-05-2018: Thimo Willems

TIENDE PLAATSEN:

  1. Brussel-Zepperen: 04-03-2018: Sasha Weemaes
  2. GP A.Gadenne Dottenijs 11-03-2018: Celestin Leyman
  3. Paris -Troyes 11-03-2018: Maxime De Poorter
  4. Tour du Canton l’Estuaire 2é rit 25-03-2018: Julien Van Den Brande
  5. Tour de la Mirabelle 1ste rit 20-04-2018: Mauri Vansevenant
  6. Tour de la Mirabelle eindklassement 20 – 22- 04-2018: Mauri Vansevenant
  7. Driebergenprijs E3 Harelbeke 21-04-2018: Julien Van Den Brande
  8. PK beloften Oost-Vlaanderen (Mere) 28-04-2018: Sasha Weemaes
  9. PK beloften West-Vlaanderen (Bredene) 29-04-2018: Lothar Verhulst
  10. Triptyque Ardennais 3de rit 20-05-2018: Viktor Verschaeve

RESULTATEN PLOEGENKLASSEMENT 2018

Brussel -Opwijk , 25-02-2018: 2é
Gent – Staden, 25-02-2018: 9é
Vlaamse Pijl, 03-03:201: 4é
Brussel-Zepperen, 03-03-2018: 1é
GP A.Gadenne Dottenijs 11-03-2018: 2é
Handzame Challenge 16-03-2018: 2é
GP W. Peeters 18-03-2018: 1é
Tour du Canton l’Estuaire 24-25/03 : rit 1: 1é – rit2: 4é  – Eindkl.:1é
Triptyque des Monts et Chateau 31/04 – 02/04 : rit 1:  – rit2:   – rit 3a:   – rit 3b:  – Eindkl.:
La Gainsbarre 07-04-2018 : 1é
La Gislard 08-04-2018:
Luik -Bastenaken -Luik U23 14-04-2018:
Ledegem classic 15-04-2018:
Tour de la Mirabelle 20-22 – 04 – 2018: rit1: 1é – rit2: 1é – rit3: 6é – Eindkl.: 1é 

 

 

OVERWINNINGEN 2017: 16

  1. PK Tijdrijden Vlaams Brabant  6-04-2017: Tom Vandermosten
  2. PK weg West -Vlaanderen 30-04-2017: Jordi Warlop
  3. Essor Breton (Fr.) (3de rit) 6-05-2017: Maxime De Poorter
  4. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Bjarne Vanacker
  5. Oostnieuwkerke 9-07-2017: Sasha Weemaes
  6. Emelgem 14-07-207: Julien Van Den Brande
  7. Westrozebeke 19-07-2017: Cedric Defreyne
  8. Hill 60 Zillebeke 02-08-2017: Maxime De Poorter
  9. Ronde van Oost Vlaanderen (5de rit) 20-08-2017: Sasha Weemaes
  10. Oordegem (crit.) 26-08-2017: Herman Vanhoucke
  11. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg, 30-08-2017: Thimo Willems
  12. Trois Jours de Cherbourg (2de rit) 02-09-2017: Jordi Warlop
  13. Trois Jours de Cherbourg, ( eindklassement) 01 – 03-09-2017: Maxime De Poorter
  14. Heuvelland Classic Kemmel 09-09-2017: Jordi Warlop
  15. Tour de Moselle (3de rit) 09-09-2017: Sasha Weemaes
  16. Oostduinkerke GP Robert Legein 13-09-2017: Lothar Verhulst

TWEEDE PLAATSEN:

  1. Beerzel, 25-03-2017: Thimo Willems
  2. Florennes, 26-03-2017: Thimo Willems
  3. Boucles de l’Artois (1ste rit), 01-04-2017: Thimo Willems
  4. Boucles de l’Artois (2de rit), 01-04-2017: Thimo Willems
  5. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Guillaume Seye
  6. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Bjarne Vanacker
  7. Hakendover, 18-04-2017: Jorden De Haes
  8. PK weg West -Vlaanderen 30-04-2017: Bjarne Vanacker
  9. PK weg Vlaams Brabant  30-04-2017:  Thimo Willems
  10. Merelbeke, 28-05-2017: Guillaume Seye
  11. Zwijndrecht, 04-06-2017: Viktor Verschaeve
  12. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Gilles Borra
  13. BK ploegentijdrit 02-07-2017: EFC-LR-Vulsteke
  14. Westkapelle 18-07-2017: Cedric Defreyne
  15. Internatie Reningelst, 27-07-2017: Bjarne Vanacker
  16. Ronde van Namen (1ste rit) , 02-08-2017: Jorden De Haes
  17. Baardegem, 31-08-2017: Jacob Relaes
  18. Trois Jours de Cherbourg (2de rit), 02-09-2017: Maxime De Poorter
  19. Bulskamp , 03-09-2017: Jacob Relaes
  20. Tielt ( Hoogserlei), 28-09-2017:  Jordi Warlop

DERDE PLAATSEN:

  1. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Gilles Borra
  2. Hakendover, 18-04-2017: Tom Vandermosten
  3. PK weg Antwerpen  30-04-2017:  Jacob Relaes
  4. ICL Pollare 13-05-2017: Bjarne Vanacker
  5. Oordegem, 25-05-2017: Guillaume Seye
  6. Paris-Roubaix Espoirs , 28-05-2017: Jordi Warlop
  7. Roeselare, 23-06-2017: Julien Van den Brande
  8. Nieuwpoort (crit.) 27-06-2017: Jacob Relaes
  9. Keiem 16-07-2017: Julien Van Den Brande
  10. Testtijdrit Igor Decraene Waregem 16-07-2017: Guillaume Seye
  11. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Jordi Warlop
  12. Ronde van Oost-Vlaanderen (3de rit), 18-08-2017: Maxime De Poorter
  13. Schoonaarde,185-08-2017: Guillaume Seye
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen (4de rit), 19-08-2017: Sasha Weemaes
  15. Tour du Piemont Pyrenéen (1ste rit), 25-08-2017: Jacob Relaes
  16. Trois Jours de Cherbourg (1ste rit), 01-09-2017: Maxime De Poorter
  17. Trois Jours de Cherbourg (3de rit), 03-09-2017: Jorden De Haes

VIERDE PLAATSEN:

  1. Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017: Maxime De Poorter
  2. Triptyque Mont Chateau (1ste rit) 31-03-2017: Cedric Beullens
  3. PK Tijdrijden Vlaams Brabant  6-04-2017: Jorden De Haes
  4. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Jordi Warlop
  5. Menen Classic, 16-04-2017: Thimo Willems
  6. ICL Pollare, 13-05-2017: Jacob Relaes
  7. Triptyque Ardennais (2de rit) 20-05-2017: Thimo Willems
  8. Ronde van Namen (3de rit) , 04-08-2017: Nico Houtteman
  9. Ronde van Oost Vlaanderen (5de rit) 20-08-2017: Jordi Warlop
  10. Tour du Piemont Pyrenéen (1ste rit), 25-08-2017: Bjarne Vanacker
  11. Tour du Piemont Pyrenéen (eindklassement), 25-27 – 08 – 2017: Bjarne Vanacker

VIJFDE PLAATSEN:

  1. Handzame Classic, 17-03-2017: Jordi Warlop
  2. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Sasha Weemaes
  3. PK Tijdrijden West-Vlaanderen, 13-04-2017: Vincent Cavey
  4. Tour de la Mirabelle (3de rit), 23-04:2017: Maxime De Poorter
  5. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 1ste rit) 19-05-2017: Jordi Warlop
  6. GP Des Hauts de France 25-05-2017: Verschaeve Viktor
  7. Hill 60 Zillebeke 02-08-2017: Sasha Weemaes
  8. Ronde van Namen Ploegentijdrit, 02-08-2017: EFC – L&R -Vulsteke
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Cedric Defreyne
  10. Trois Jours de Cherbourg (3de rit), 03-09-2017: Maxime De Poorter
  11. Piccolo Giro Di Lombardia , 01-10-2017: Jordi Warlop

ZESDE PLAATSEN:

  1. Testtijdrit Montenaken, 25-03-2017: Cedric Beullens
  2. Kampioenschap van Antwerpen  U23 Tijdrijden 06-04-2017: Cedric Beullens
  3. GP Affligem, 23-04-2017: Cedric Beullens
  4. Triptyque Ardennais Eindklassement 19 – 21-05-2017: Thimo Willems
  5. An Post Ras (1ste rit)22-05-2017: Sasha Weemaes
  6. GP Des Hauts de France 25-05-2017: Celestin Leyman
  7. Internatie Reningelst, 27-07-2017: Maxime De Poorter
  8. Ronde van Vlaams Brabant (ind.tijdrit), 27-07-2017: Cedric Beullens
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen (1ste rit), 16-08-2017: Cedric Beullens
  10. Mere ( Elite m.c.), 24-08-2017: Thimo Willems
  11. Heuvelland Classic Kemmel 09-09-2017: Viktor Verschaeve
  12. Tour de Moselle (1ste rit) 08-09-2017: Jacob Relaes

ZEVENDE PLAATSEN:

  1. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 3de rit) 21-05-2017: Jordi Warlop
  2. Triptyque Ardennais (1ste rit) 19-05-2017: Thimo Willems
  3. GP Stad St. Niklaas (Topc.), 07-07-2017: Jordi Warlop
  4. BK U23 Stabroek , 13-08-2017: Cedric Beullens
  5. Ronde van Oost-Vlaanderen (2de rit), 17-08-2017: Sasha Weemaes
  6. Tour de Moselle (4de rit), 10-09-2017: Sasha Weemaes

ACHTSTE PLAATSEN:

  1. Paris-Troyes (FRA), 12-03-2017: Maxime De Poorter
  2. Triptyque Mont Chateau (2de rit) 1-04-2017: Jordi Warlop
  3. Triptyque Mont Chateau (3de rit b) 2-04-2017: Jordi Warlop
  4. PK Tijdrijden Oost-Vlaanderen, 11-04-2017: Nico Houtteman
  5. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 3de rit) 21-05-2017: Cedric Beullens
  6. Triptyque Ardennais (3de rit) 21-05-2017: Thimo Willems
  7. Testtijdrit Igor Decraene Waregem 16-07-2017: Jordi Warlop
  8. GP De la Ville Perenchies 1.2, 23-07-2017: Cedric Beullens
  9. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement, 26 – 30-08-2017: Cedric Beullens
  10. Ronde van Namen (5de rit), 06-08-2017: Viktor Verschaeve
  11. Ronde van Oost Vlaanderen (eindklassement) 16 – 20-08-2017: Maxime De Poorter
  12. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg, 30-08-2017: Guillaume Seye
  13. Tour de Moselle (1ste rit) 08-09-2017: Maxime De Poorter
  14. Tour de Moselle (eindklassement), 8-10 – 09 – 2017: Bjarne Vanacker
  15. Zandbergclassic Harelbeke , 23-09-2017: Bjarne Vanacker

NEGENDE PLAATSEN:

  1. Brussel-Zepperen, 05-03-207: Jordi Warlop
  2. Omloop van het Waasland, 12-03-2017: Sasha Weemaes
  3. Menen Classic, 16-04-2017: Guillaume Seye
  4. A Travers les Hauts-de-France-Trophée Paris-Arras( 2de rit) 20-05-2017: Jordi Warlop
  5. Tour d’Auvergne (2é rit), 23-07-2017: Jacob Relaes
  6. Ronde van Vlaams Brabant (1ste rit) 26-07-2017: Cedric Beullens
  7. Ronde van Oost Vlaanderen (5de rit) 20-08-2017: Maxime De Poorter
  8. Trois Jours de Cherbourg (3de rit), 03-09-2017: Jordi Warlop
  9. Tour de Moselle (2de rit CLM) 09-09-2017: Bjarne Vanacker
  10. Tour de Moselle (3de rit) 09-09-2017: Maxime De Poorter
  11. Tour de Moselle (4de rit), 10-09-2017: Maxime De Poorter
  12. Tour de Moselle (eindklassement), 8-10 – 09 – 2017: Sasha Weemaes

TIENDE PLAATSEN:

  1. Gent-Staden, 26-02-2017: Jordi Warlop
  2. Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017: Cedric Defreyne
  3. Boucles de l’Artois (eindklassement), 02-04-2017: Viktor Verschaeve
  4. Triptique Mont Chateau (1ste rit) 31-03-2017: Maxime De Poorter
  5. GP Affligem, 23-04-2017: Sasha Weemaes
  6. Tour de la Mirabelle (3de rit), 23-04:2017: Thimo Willems
  7. PK weg West -Vlaanderen, 30-04-2017: Cedric Defreyne
  8. BK Tijdrijden, 01-05-2017: Bjarne Vanacker
  9. Omloop het Nieuwsblad (Topc.) , 01-07:2017: Jordi Warlop
  10. GP Stad St. Niklaas (Topc.), 07-07-2017: Sasha Weemaes
  11. Ronde van Vlaams Brabant (ind.tijdrit), 27-07-2017: Sasha Weemaes
  12. Omloop van de Grensstreek Wervik, 22-08-2017: Bjarne Vanacker
  13. Tour du Piemont Pyrenéen (3de rit), 27-08-2017: Bjarne Vanacker

 

RESULTATEN PLOEGENKLASSEMENT 2017

Brussel -Opwijk , 26-02-2017: 10é
Gent – Staden, 26-02-2017:
Memorial Stive Vermaut Ichtegem, 05-03-2017:
Brussel – Zepperen, 05-03-2017:
Handzame Challenge, 17-04-2017:
GP Peeters, 19-04-2017:
Triptyque des Monts et Chateau, 31-03   –  02-04-2017: rit 1:  – rit 2: – rit 3:– rit 4: 4é   – eindkl.:
Boucles l’Artois, 01 –  02-04-2017: rit 1:   – rit 2:   – rit 3: 5é – eindkl.: 5é
Stasegem  Driebergenprijs, 15-04-2017: 13é
Menen Classic, 16-04-2017:
GP Affligem, 23-04-2017:
Tour de la Mirabelle, 21 – 23-04-2017: rit 1:   – rit 2: 6é  – rit 3:  – eindkl.: 4é
Essor Breton, 05 – 08-05-2017: rit 1: rit 1: 13é  – rit 2: 9é – rit 3:  –  rit4: – rit 5: 10é – eindkl.: 11é
Ardense Pijl Topc., 8-05-2017:
Pollare 13-05-2017:
Bavegem, 14-05-2017:
GP Criquelion Topc., 14-05-2017: 11é
Triptyque Ardennais, 19-21-05-2017: rit 1: 8é  – rit 2: 5é  – rit 3: 7é – eindkl.: 5é
Trophée Paris -Arras, 19 – 21-05-2017: rit 1: 11é  – rit 2:   – rit 3: 4é – eindkl.: 5é
GP Des Hauts de France: 25-05-2017: ?
Paris -Roubaix U23, 28-05-2017:
Waver -Rijmenam Topc. ,04-06-2017: 19é
Geluwe, 20-06-2017:
Oetingen, 28-06-2017:
Omloop het Nieuwsblad (Topc.) 01-07-2017:
BK Ploegentijdrit Borlo, 2-07-2017:
GP Stad St. Niklaas , 09-07-2017:
Giro Ciclista Valle d’Aosta, 12 – 16-07-2017: proloog: 20é – rit 2: 10é  – rit 3: 8é  – rit 4: 11é – rit 5: 15é – eindkl.: 11é
GP De la Ville Perenchies 23-07-2017:
Tour d’Auvergne 22 – 23-07-2017: rit 1: 19é  – rit 2: /  – eindkl.: /

Internatie Reningelst , 27-07-2017:
Ronde van Vlaams Brabant, 26 – 30-07-2017: rit 1: 7é  – rit 2:   – rit 3: 6é –  rit 4: 10é –  rit 5: 14é  – eindkl.: 7é
GP Color Code, 30-07-2017:
Hill 60 Zillebeke, 02-08-2017:
Ronde van Namen, 02 – 06-08-2017: Ploegentijdrit: 5é  – rit 1: –  rit 2:  8é  –  rit 3: –  rit 4 : 12é  – rit 5: –   eindkl.:
Antwerpse Havenpijl (topc.), 06-08-2017: 13é
Eindstand Topcompetitie:
Ronde van Oost -Vlaanderen, 16 – 20-08-2017:  rit 1: –  rit 2:  – rit 3:  – rit 4: – rit 5: – eindkl. :
Omloop van de Grensstreek Wervik:
Tour du Piemont Pyreneen 25 – 27-08-2017:
Memorial Danny Jonckheere 30-08-2017: 
Trois Jours de Cherbourg 01 – 3-09-2017: rit 1: 11é –  rit 2:   – rit 3:   – eindkl.:
Wingene Koerse 06-09-2017:
Kemmel Heuvelland classic 9-9-2017:
Tour de Moselle 08 – 10-09-2017: rit 1:  –  rit 2:   – rit 3: 3é  – rit 4:   – eindkl.: 


 

Seizoen 2016:

OVERWINNINGEN 2016: 18

  1. Kampioenschap van Vlaams Brabant tijdrijden 5 april: DE HAES Jorden
  2. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden 5 april: SEYE Guilaume
  3. Tour Piemont Vosgien rit 1  2.12 (Fr.) 23 april: DE POORTER Maxime
  4. Tour Piemont Vosgien eindklassement  2.12 (Fr.) 23-24 april: DE POORTER Maxime
  5. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: DE VYLDER Lindsay
  6. Pittem (ind.) 8 mei: VANACKER Bjarne
  7. Westouter (ind.) 29 mei: DECLERCQ Benjamin
  8. Ronde van Vlaams Brabant (2.12) eindklassement 27 -31 juli: SEYE Guillaume
  9. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 2 (2.12) 18 augustus: DE VYLDER Lindsay
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: NOPPE Christophe
  11. Liedekerkse Pijl (1.12) 28 augustus: NOPPE Christophe
  12. Trois Jours de Cherbourg rit 3 (2.12) 3 september: NOPPE Christophe
  13. Bulskamp GP M. Pollentier (ind.) 4 september: DEFREYNE Cedric
  14. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 9 september: WARLOP Jordi
  15. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 10 september: ALLEGAERT Piet
  16. Tour de Moselle rit 4 (2.12) 11 september: NOPPE Christophe
  17. Oostduinkerke (ind.) 15 september: SEYE Guillaume
  18. Rekkem (ind.) 8 oktober: DE POORTER Maxime

WINST PLOEGENKLASSEMENT

  1. 28/02 Brussel -Opwijk
  2. 18/03 Handzame Challenge
  3. 01/04 Triptyque des Monts et Chateau rit 1
  4. 03/04 Triptyque des Monts et Chateau rit 4
  5. 01/05 Rund Um den Finanzplatz Frankfurt
  6. 05/05 Essor Breton rit 1
  7. 05/05 Essor Breton rit 4
  8. 15/05 GP Criquelion
  9. 27-31/07 eindklassement Ronde van Vlaams Brabant
  10. 17/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1
  11. 18/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 2
  12. 19/08 Ronde van Oost-Vlaanderen rit 3
  13. 27/08 Liedekerkse Pijl
  14. 09-11/09 Tour de Moselle
  15. 10/09 Kemmel

TWEEDE PLAATSEN 18

  1. Handzame Challenge (1.12) 18 maart : NOPPE Christophe
  2. Moorslede (ind.) 28 maart : DE POORTER MAXIME
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: VANDEWALLE Matthias
  4. Kampioenschap van Vlaams Brabant U23 Galmaarden 10 april: DE HAES Jorden
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: ALLEGAERT Piet
  6. Ardooie (ind.) 24 april: VANDEWALLE Matthias
  7. Zelzate (ind.) 24 april: SEYE Guillaume
  8. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: DECLERCQ Benjamin
  9. Essor Breton (Fr.) rit 1 (2.12) 5 mei: WARLOP Jordi
  10. Triptyque Ardennais rit 3 (2.12) 21 mei: ALLEGAERT Piet
  11. Wakken (ind.) 22 mei:DECLERCQ Benjamin
  12. Keiem (ind.) 17 juli: DEFREYNE Cedric
  13. Ronde van Namen  rit 5 (2.12) 7 augustus :DECLERCQ Benjamin
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) 17 augustus: NOPPE Christophe
  15. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Trois Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 3 september: NOPPE Christophe
  17. Wingene Koers (1.12) 7 september :DECLERCQ Benjamin
  18. Oostduinkerke (ind.)  15 september: WARLOP Jordi

DERDE PLAATSEN 26

  1. Brussel -Opwijk (1.12)  28 februari: ALLEGAERT Piet
  2. Torhout (ind.) 26 maart: COOLS Michael
  3. Tour Piemont Vosgien rit 1  2.12 (Fr.) 23 april: DECLERCQ Benjamin
  4. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: DE VYLDER Lindsay
  5. Tour Piemont Vosgien rit 2  2.12 (Fr.) 24 april: DECLERCQ Benjamin
  6. Tour Piemont Vosgien eindklassement  2.12 (Fr.) 23-24 april: DECLERCQ Benjamin
  7. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: NOPPE Christophe
  8. Essor Breton (Fr.) rit 1 (2.12) 5 mei: DE VYLDER Lindsay
  9. Boucles l’Austreberthe Barentin (Fr.) (1.12) 15 mei: COOLS Michael
  10. Tour de Pays Roannais (Fr.) rit 3 (2.12): 3 juli: COOLS Michael
  11. Wetteren Ter Ede (ind.) 14 juni : SEYE Guilaume
  12. Wachtebeke (ind.) 16 juni: SEYE Guilaume
  13. GP Color Code Bassenge: 10 juli: COOLS Michael
  14. Westkapelle (ind.) 19 juli: DEFREYNE Cedric
  15. Ronde van Vlaams Brabant rit 1 (2.12) 27 juli: SEYE Guillaume
  16. Ronde van Vlaams Brabant  rit 3 Ind. Tijdrit (2.12) 29 juli: SEYE Guillaume
  17. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 5 augustus: NOPPE Christophe
  18. Beernem (ind.) 10 augustus: DELMOTTE Dennis
  19. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 3 (2.12) 19 augustus: DE VYLDER Lindsay
  20. Ronde van Oost Vlaanderen rit 5 (2.12) 21 augustus: SEYE Guillaume
  21. Sint Jan Ieper (ind.) 26 augustus: DELMOTTE Dennis
  22. Tour de Moselle rit 2 Ind. Tijdrit (2.12) 10 september: SEYE Guillaume
  23. Oostduinkerke (ind.) 15 september: ALLEGAERT Piet
  24. Bachte Maria Leerne (Ind.)18 september: SEYE Guillaume
  25. Eernegem (Ind.) 24 september : DELMOTTE Dennis
  26. Harelbeke Zandbergclassic (1.12) 25 september : VANACKER Bjarne

VIERDE PLAATSEN

  1. Brussel -Opwijk (1.12) 28 februari: NOPPE Christophe
  2. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart: SEYE Guilaume
  3. GP Wilfried Peeters (1.12) 20 maart : ALLEGAERT Piet
  4. Triptyque des monts et Chateau rit 1 (2.2) 1 april: NOPPE Christophe
  5. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen U23 Gijzenzele 10 april: SEYE Guilaume
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: DEFREYNE Cedric
  7. Paris-Arras (Fr.) rit 3 (2.2) 22mei: NOPPE Christophe
  8. GP Igor Decraene ( testtijdrit) 17 juli: VANACKER Bjarne
  9. Testtijdrit Montenaken 15 augustus: SEYE Guillaume
  10. Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12) 23 augustus: DEFREYNE Cedric
  11. Kemmel (1.13) 9 september: COOLS Michael

VIJFDE PLAATSEN

  1. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: NOPPE Christophe
  2. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 4 (2.12) 24 april: NOPPE Christophe
  3. BK Tijdrijden Borlo 1mei: SEYE Guillaume
  4. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: DEFREYNE Cedric
  5. Tour de la Manche (Fr.) rit 3  (2.12) 27 mei:DE VYLDER Lindsay
  6. Tour de Pays Roannais (FR.) eindklassement: 3 juli: COOLS Michael
  7. GP Igor Decraene ( testtijdrit) 17 juli: SEYE Guillaume
  8. GP Geluwe (1.12) 21 juni: DECLERCQ Benjamin
  9. ICL Reningelst (1.12) 28 juli : DECLERCQ Benjamin
  10. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 2 (2.12) 18 augustus: DEFREYNE Cedric
  11. Omloop van de Grensstreek Wervik (1.12) 23 augustus: DELMOTTE Dennis
  12. Liedekerkse Pijl (1.12) 28 augustus: DEFREYNE Cedric
  13. Trois Jours de Cherbourg rit 4 (2.12) 4 september: NOPPE Christophe

ZESDE PLAATSEN

  1. Gent-Staden(1.12) 28 februari: WARLOP Jordi 
  2. Handzame Challenge (1.12) 18 maart: DEPOORTER MAXIME
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: VANDEWALLE Matthias
  4. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: DEFREYNE Cedric
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 1 (2.12) 22 april: ALLEGAERT Piet
  6. Menen Cassic (1.12) 30 april: DEFREYNE Cedric
  7. Essor Breton rit 4 (2.12) (Fr.) 7 mei: WARLOP Jordi
  8. Tour de la Manche (Fr.) rit 2  (2.12) 27 mei: VANACKER Bjarne
  9. Tour de la Manche (Fr.) rit 5 (2.12) 29 mei: COOLS Michael
  10. Course de la Paix rit 1 (nation Cup) 3 juni: DECLERCQ Benjamin
  11. Ronde van Vlaams Brabant rit 2 (2.12) 30 juli: DE HAES Jorden
  12. Ronde van Vlaams Brabant rit 4  (2.12) 30 juli: DEFREYNE Cedric
  13. Testtijdrit Montenaken 14 augustus: VANACKER Bjarne
  14. Tour de Moselle rit 1 (2.12) 9 september: DECLERCQ Benjamin

ZEVENDE PLAATSEN

  1. Paris -Troyes (UCI 1.2) 13 maart: NOPPE Christophe
  2. Tour du Canton de l’Estuaire (2.12) rit 2 27 maart: BEULLENS Cedric
  3. Tour du Canton de l’Estuaire (2.12) eindklassement 26-27 maart: BEULLENS Cedric
  4. Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden 5 april: DE VYLDER Lindsay
  5. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: VANACKER Bjarne
  6. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: WARLOP Jordi
  7. Stasegem Driebergenprijs (1.12) 16 april: DEFREYNE Cedric
  8. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: DEFREYNE Cedric
  9. Circuit du Saone et Loire (Fr.) eindklassement (2.12) 22-24 april: ALLEGAERT Piet
  10. Menen Cassic (1.12) 30 april: DE VYLDER Lindsay
  11. GP Criquelion (1.2 topc.) 15 mei: DECLERCQ Benjamin
  12. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit: DEFREYNE Cedric
  13. Ronde van Namen rit 4 (tijdrit) (2.12) 6 augustus: NOPPE Christophe
  14. Belgisch kampioenschap Stabroek 14 augustus: DECLERCQ Benjamin
  15. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) 17 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) eindklassement: SEYE Guillaume
  17. Tour Du Piemont Pyrenéen rit 2 (2.12) 27 augustus: RELAES Jacob
  18. Tour Du Piemont Pyrenéen eindklassement (2.12) 26-28 augustus: RELAES Jacob
  19. Tour de Moselle rit 3 (2.12) 10 september: SEYE Guillaume
  20. GP Jules Van Hevel Ichtegem (1.12) 5 oktober: VANACKER Bjarne

ACHTSTE PLAATSEN

  1. Brussel -Zepperen (1.12) 6 maart: NOPPE Christophe
  2. Triptyque des Monts et Chateau rit 1 (2.2) 1 april: WARLOP Jordi
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden 7 april: DECLERCQ Benjamin
  4. Tour Piemont Vosgien rit 2  2.12 (Fr.) 24 april: COOLS Michael
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 1 (2.12) 22 april: WARLOP Jordi
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) eindklassement (2.12) 22-24 april: NOPPE Christophe
  7. Essor Breton rit 5 (2.12) (Fr.) 8 mei: BEULLENS Cedric
  8. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement (2.12) 27-31 juli: DEFREYNE Cedric
  9. GP Perenchies (Fr.) ( UCI 1.2) 24 juli: NOPPE Christophe
  10. Ronde van Namen rit 1 (2.12) 3 augustus : ALLEGAERT Piet
  11. Tour Du Piemont Pyrenéen rit 1 (2.12) 26 augustus: RELAES Jacob
  12. Tour Du Piemont Pyrenéen eindklassement (2.12) 26-28 augustus: HOUTTEMAN Nico
  13. Trois Jours de Cherbourg rit 2, 03-09-2016: DEVYLDER Lindsay
  14. Wingene Koers (1.12) 7 september :DEFREYNE Cedric
  15. Kemmel (1.13) 9 september: HOUTTEMAN Nico
  16. GP Jules Van Hevel Ichtegem (1.12) 5 oktober: WARLOP Jordi

NEGENDE PLAATSEN

  1. Memorial Stive Vermaut Ichtegem (ind.) 6 maart : DE POORTER MAXIME
  2. Triptyque des monts et Chateau rit 3b (2.2) 3 april: WARLOP Jordi
  3. Kampioenschap van West-Vlaanderen U23 Rollegem 9 april: DECLERCQ Benjamin
  4. ZLM Tour ( Nation Cup U23) 16 april: BEULLENS Cedric
  5. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 23 april: WARLOP Jordi
  6. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 4 (2.12) 24 april: ALLEGAERT Piet
  7. Frankfurt Rund Um den Finanzplatz (D) (1.2U23) 1 mei: WARLOP Jordi
  8. Essor Breton rit 2 (2.12) (Fr.) 6 mei: DEFREYNE Cedric
  9. Boucles l’Austreberthe Barentin (Fr.) (1.12) 15 mei: VANACKER Bjarne
  10. Paris-Arras (Fr.) rit 3 (2.2) 22mei: WARLOP Jordi
  11. ICL Reningelst (1.12)28 juli: ALLEGAERT Piet
  12. Ronde van Namen rit 2 (2.12) 4 augustus: DECLERCQ Benjamin
  13. Belgisch kampioenschap Stabroek 14 augustus: NOPPE Christophe
  14. Ronde van Oost-Vlaanderen rit 1 (2.12) eindklassement: NOPPE Christophe
  15. Memorial Danny Jonckheere Oudenburg ( 1.12)31 augustus: DEFREYNE Cedric
  16. Trois Jours de Cherbourg rit 2 (2.12) 3 september: WARLOP Jordi

TIENDE PLAATSEN

  1. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 2 (2.12) 23 april: WARLOP Jordi
  2. Circuit du Saone et Loire (Fr.) rit 3 (2.12) 24 april: ALLEGAERT Piet
  3. BK Tijdrijden Borlo 1mei: BEULLENS Cedric
  4. GP Criquelion (1.2 topc.) 15 mei: WARLOP Jordi
  5. Tour de la Manche (Fr.) rit 1  (2.12) 26 mei: VANACKER Bjarne
  6. Ronde van Oost-Vlaanderen  rit 4 (2.12) 20 augustus: DEFREYNE Cedric