Top 10 plaatsen 20192019-08-19T11:49:31+02:00

OVERWINNINGEN 2019: 11

  1. St Martens Lierde 12-05-2019: Louis Blouwe
  2. Wervik 09-06-2019: Vito Braet
  3. Drongen 20-06-2019: Jules Hesters
  4. Tour du Piemont Pyrenéen 1ste rit 05-07-2019: Celestin Leyman
  5. Tour du Piemont Pyrenéen 2de rit 06-07-2019: Mauri Vansevenant
  6. Tour du Piemont Pyrenéen eindklassement 05 – 07-07-2019: Mauri Vansevenant
  7. Europees Kampioenschap  piste U23 afvalling 09-07-2019: Jules Hesters
  8. Evergem (Crit.) 19-07-2019: Jules Hesters
  9. Giro Valle d’Aosta (It.) eindklassement 16 – 21-07-2019: Mauri Vansevenant
  10. Ronde van Vlaams Brabant 2de rit 25-07-2019: Cedric Beullens
  11. Ronde van Vlaams Brabant 4de rit  27-07-2019: Vito Braet

TWEEDE PLAATSEN:

  1. Oefenkoers Emelgem 23-02-2019: Cedric Beullens
  2. Brussel -Opwijk Road series U23 03-03-2019: Vito Braet
  3. Ursel 24-03-2019: Thomas Naudts
  4. Meer-Hoogstraten 31-03-2019: Jordy Bouts
  5. Ronde van Vlaanderen U23 Nations Cup 13-04-2019: Cedric Beullens
  6. La Gainsbarre (Fr.) 13-04-2019: Gilles Borra
  7. GP Aarjan De Schipper Goes (Ned.) Road series U23 11-05-2019: Cedric Beullens
  8. Roeselare De Ruiter 18-05-2019: Vito Braet
  9. Triptyque Ardennais 2de rit 25-05-2019: Jordy Bouts
  10. Tour de Mirabelle (UCI2.2) eindklassement 30-05 – 01-06-2019: Jordy Bouts
  11. GP Color Code Bassenge Road series U23 23-06-2019: Louis Blouwe
  12. Relegem Asse 30-06-2019: Lothar Verhulst
  13. Ploegenachtervolging EK Piste Gent 11-07-2019 : Fabio Van den Bossche
  14. Ottenburg 21-07-2019: Cedric Beullens
  15. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit 24-07-2019: Jordy Bouts
  16. Ronde van Vlaams Brabant 5de rit 28-07-2019: Jules Hesters
  17. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement 24 – 28-07-2019: Vito Braet

DERDE PLAATSEN:

  1. Templeuve  13-03-2019: Cériel Desal
  2. Montenaken Testtijdrit 23-03-2019: Cedric Beullens
  3. Zuidkempense Pijl GP W. Peeters 24-03-2019: Cedric Beullens
  4. GP Gilbert Bousquet (Fr.) 30-03-2019: Thomas Naudts
  5. PK Tijdrijden Antwerpen: 08-04-2019: Cedric Beullens
  6. La Gislard (Fr.) 14-04-2019: Gilles Borra
  7. PK Tijdrijden West-Vlaanderen 17-04-2019: Cériel Desal
  8. Ploegentijdrit Tour de Saone et Loire (Fr.) 19-04-2019: Jordy Bouts – Cedric Beullens – Vito Braet –  Gilles Borra- Jens Bouts – Antoine Loy
  9. PK West -Vlaanderen Pittem 05-05-2019: Cériel Desal
  10. Essor Breton 5de rit 08-05-2019: Jens Vanoverberghe
  11. GP Priessnitz Nations cup U23 2de rit 09-06-2019: Mauri Vansevenant
  12. Horebeke 10-06-2019: Louis Blouwe
  13. Sinaai 10-06-2019: Cedric Beullens
  14. Kruibeke 22-06-2019: Luca De Meester
  15. Bever 29-06-2019: Kasper Saver
  16. Ploegentijdrit Tour du Piemont Pyreneen 05-07-2019: Gilles Borra – Thomas Naudts – Aaron Van der Beken – Louis Blouwe – Mauri Vansevenant – Celestin Leyman
  17. International Beloftenweekend (Ned) Road series U23 Eindklassement 12 – 13-07-2019: Lothar Verhulst
  18. Rumbeke Zilverberg 16-07-2019: Vito Braet
  19. Giro Valle d’Aosta (It.) 1ste rit 17-07-2019: Mauri Vansevenant
  20. Merchtem 21-07-2019: Jules Hesters
  21. Beernem 14-08-2019: Vito Braet

VIERDE PLAATSEN:

  1. Omloop van het Waasland ( Elite ind.): Jules Hesters
  2. Essor Breton 4de rit 07-05-2019: Jens Vanoverberghe
  3. Triptyque Ardennais eindklassement 24 – 26-05-2019: Jordy Bouts
  4. GP De L’Orlon Nations cup U23 Eindklassement 01 – 02-06-2019: Mauri Vansevenant
  5. GP Color Code Bassenge Road series U23 23-06-2019: Lothar Verhulst
  6. Ronde van Namen 3de rit 09-08-2019: Aaron Van der Beken

VIJFDE PLAATSEN:

  1. Gent -Wevelgem Kattekoers Nations cup U23 31-03-2019: Cedric Beullens
  2. PK Tijdrijden West-Vlaanderen 17-04-2019: Vito Braet
  3. GP Affligem 28-05-2019: Thomas Vansteelandt
  4. BK Tijdrijden St.Lievens-Houtem 01-05-2019: Fabio Van den Bossche
  5. Pollare 25-05-2019: Kasper Saver
  6. Tour de Mirabelle (UCI2.2) 1ste rit  31-05-2019: Jordy Bouts
  7. GP De L’Orlon Nations cup U23 2de rit 02-06-2019: Mauri Vansevenant
  8. GP Priessnitz Nations cup U23 eindklassement  07 – 10-06-2019: Mauri Vansevenant
  9. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit 24-07-2019: Jules Hesters
  10. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement 24 – 28-07-2019: Jordy Bouts

ZESDE PLAATSEN:

  1. Omloop van het Waasland ( Elite ind.) 11-03-2019 : Fabio Van den Bossche
  2. Tour de La Manche (Fr.) 4de rit 18-05-2019: Jules Hesters
  3. Tour de Mirabelle (UCI2.2) 2de rit  31-05-2019: Jordy Bouts
  4. International Beloftenweekend (Ned) Road series U23 2de rit 13-07-2019: Lothar Verhulst
  5. Giro Valle d’Aosta (It.) 4de rit 20-07-2019: Mauri Vansevenant
  6. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit 24-07-2019: Jens Vanoverberghe
  7. Ronde van Vlaams Brabant Ind. tijdrit 26-07-2019: Vito Braet

ZEVENDE PLAATSEN:

  1. Youngster Coast Challenge U23 22-03-2019: Jens Vanoverberghe
  2. Triptyque des Monts et Chateau 3de rit 07-04-2019: Vito Braet
  3. La Gainsbarre (Fr.) 13-04-2019: Thomas Naudts
  4. Tour de Saone et Loire (Fr.) Eindklassement 19 – 21-04-2019: Jordy Bouts
  5. PK Oost -Vlaanderen Horebeke 05-05-2019: Thomas Naudts
  6. Tour de La Manche (Fr.) 3de rit 17-05-2019: Jules Hesters
  7. GP Criquelion UCI1.2  19-05-2019: Cedric Beullens
  8. Triptyque Ardennais 1ste rit 24-05-2019: Vito Braet
  9. Tour de Mirabelle (UCI2.2) 3de rit  01-06-2019: Jordy Bouts
  10. GP Priessnitz Nations cup U23 3de rit 10-06-2019: Mauri Vansevenant

ACHTSTE PLAATSEN:

  1. Triptyque des Monts et Chateau 1ste rit 05-04-2019: Cedric Beullens
  2. Triptyque des Monts et Chateau 3de rit 07-04-2019: Jens Vanoverberghe
  3. BK Tijdrijden St.Lievens-Houtem 01-05-2019: Gilles Borra
  4. Kersenronde Mierlo (Ned)Road series U23 30-05-2019: Gilles Borra
  5. Giro Valle d’Aosta (It.) 3de rit 19-07-2019: Mauri Vansevenant
  6. Hel Van Voerendaal Road Series U23 04-08-2019: Lothar Verhulst
  7. BK U23 Habay-La- Neuve 17-08-2019: Lothar Verhulst

NEGENDE PLAATSEN:

  1. Triptyque des Monts et Chateau 3de rit 07-04-2019: Cedric Beullens
  2. Tour de Saone et Loire (Fr.) 3de rit  21-04-2019: Cedric Beullens
  3. Essor Breton Eindklassement 05-08-05-2019: Fabio Van den Bossche
  4. Tour de La Manche (Fr.) 5de rit 18-05-2019: Jules Hesters
  5. International Beloftenweekend (Ned) Road series U23 Eindklassement 12 – 13-07-2019: Vito Braet
  6. Giro Valle d’Aosta (It.) 1ste rit 17-07-2019: Celestin Leyman

TIENDE PLAATSEN:

  1. GP A.Gadenne Dottenijs 17-03-2019: Vito Braet
  2. Triptyque des Monts et Chateau Eindklassement 05-07 – 04 – 2019: Cedric Beullens
  3. PK West -Vlaanderen Pittem 05-05-2019: Mauri Vansevenant
  4. PK Oost -Vlaanderen Horebeke 05-05-2019: Luca De Meester
  5. Ruddervoorde Koers (Profs) 22-05-2019: Cedric Beullens
  6. Triptyque Ardennais 2de rit 25-05-2019: Lothar Verhulst
  7. Triptyque Ardennais 3de rit 26-05-2019: Jordy Bouts
  8. Kersenronde Mierlo (Ned)Road series U23 30-05-2019: Jens Bouts
  9. Individuele tijdrit International Beloftenweekend (Ned) Road series U23 12-07-2019: Cedric Beullens
  10. Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit 24-07-2019: Jens Bouts
  11. Ronde van Vlaams Brabant Ind. tijdrit 26-07-2019: Jordy Bouts
  12. Ronde van Vlaams Brabant eindklassement 24 – 28-07-2019: Cedric Beullens

RESULTATEN PLOEGENKLASSEMENT 2019

Brussel -Opwijk , 03-03-2019: 8ste
Gent – Staden, 03-03-2019: 2de
GP A.Gadenne Dottenijs 17-03-2019: 6de
Handzame Challenge 22-03-2019:
Zuidkempense Pijl 24-03-2019: 1ste
Triptyque des Monts et Chateau: rit 1:  –  rit 2a tijdrit: 10de  –  rit 2b: 3de  –  rit 3: 1ste  –  eindklassement: 7de
GP Tombroek 13-04-2019: 8ste
La Gainsbarre 13-04-2019: 2de
La Gislard 14-04-2019: 3de
Tour de Saone et Loire: rit 1  TTT: 3de – rit 2: 15de – rit 3 : 12de – eindklassement: 11de
E3 Prijs Harelbeke: 5de
GP Affligem: 4de
Essor Breton: rit 1 : 5de  – rit 2: 5de – rit 3 : 5de –  rit 4: 3de – rit 5: 1ste – eindklassement: 1ste
Arjan De Schipper Goes: 2de
Tour de la Manche: rit 1 : 10de  – rit 2: 4de – rit 3 : 8ste –  rit 4: 4de – rit 5: 14de – eindklassement: 15de
Triptyque Ardennais: rit 1 : 10de  – rit 2: 1ste – rit 3 : 3de  – eindklassement: 2de
Pollare : 3de
Kersenronde : 4de
Tour de Mirabelle: rit 1 : de  – rit 2:  – rit 3 :   –  rit 4:   –  eindklassement: 1ste