Uitslagen April 2017 2017-05-03T16:52:08+00:00

BK Tijdrijden Anzegem
01/05/2017

1 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL  28,8 km in 37’01,742 (gem. 46,67 km/h)
2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL 37:02,277 00:00,535
3 CRAS Steff BMC DEVELOPMENT TEAM 37:06,527 00:04,785
4 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL 37:15,164 00:13,422
5 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM 37:41,359 00:39,617
6 HERREGODTS Rune ILLI-BIKES CYCLING TEAM 37:55,074 00:53,332
7 PALM Martin AGO – AQUA SERVICE 38:08,484 01:06,742
8 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL 38:09,059 01:07,316
9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT 38:20,809 01:19,066
10 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 38:25,094 01:23,352

12 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 38:37,480 01:35,738
16 VANDERMOSTEN Tom EFC-L&R-VULSTEKE 38:53,074 01:51,332
17 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 38:59,758 01:58,016
22 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 39:29,328 02:27,586
24 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE 39:54,598 02:52,855
Tour de la Mirabelle 2.12
21-23/04/2017

Uitslag 1ste rit :
1- Barnabas PEAK (Centre Mondial du Cyclisme)
2- Odrian CHAMPOSSIN (AVC Aix-en-Provence)
3- Bjorg LAMBRECHT (Lotto-Soudal U23)
4- Julian MERTENS (VL Technics-Experza-Abutriek)
5- Samuel PLOUHINEC (Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys)
6- Dylan GUINET (UV Aube-Club Champagne Charlott’)
7- Harm VANHOUCKE (Lotto-Soudal U23)
8- Pierre IDJOUADIENE (CC Etupes)
9- Julien TRARIEUX (AVC Aix-en-Provence)
10- Florent CASTELLARNAU (AVC Aix-en-Provence)
11- Maxime DE POORTER (EFC – L&R – Vulsteke)
14- Thimo WILLEMS (EFC – L&R – Vulsteke)
15- Viktor VERSCHAEVE (EFC – L&R – Vulsteke)
17- Jorden DEHAES (EFC – L&R – Vulsteke)
19-  Jacob RELAES (EFC – L&R – Vulsteke)
75-  Nico HOUTTEMAN (EFC – L&R – Vulsteke)

Uitslag 2de rit :

1 VAN POUCKE Aaron * VLT  157,3 km in 3h49’03” (moy. 41,205 km/h)
2 IDJOUADIENE Pierre * ETU 00:00
3 GUILLONNET Adrien SCO 00:00
4 PLOUHINEC Samuel TEP 00:00
5 PENVEN Clément CCN 00:00
6 VEROUGSTRAETE Nicolas * VLT 00:00
7 BAROSSO Romain TEP 00:25
8 PATOUX Jérémy TEP 00:27
9 CHARDON Bruno NAN 00:27
10 ROBERT Maxime ETU 00:27
11 HOUTTEMAN Nico * EFC 00:31
…..
20 WILLEMS Thimo * EFC 01:38
23 RELAES Jacob * EFC 01:38
25 DE HAES Jorden * EFC 01:38
27 VERSCHAEVE Viktor * EFC 01:38
74 DE POORTER Maxime * EFC 09:30

Uitslag 3de rit :

1 SHAUCHENKA Siarhei BLR CMC 172,8 km in 4h07’45” (moy. 41,849 km/h)
2 IDJOUADIENE Pierre FRA ETU 00:00
3 OZGUR Batuhan TUR CMC 00:00
4 VAN DER HAEGHEN Ruben BEL VLT 00:00
5 DE POORTER Maxime BEL EFC 00:00
6 MERTENS Julian BEL VLT 00:00
7 BOUTS Jordy BEL PRO 00:00
8 CHARDON Bruno FRA NAN 00:00
9 GULLER Timo SUI HOR 00:00
10 WILLEMS Thimo BEL EFC 00:00
……
21 VERSCHAEVE Viktor BEL EFC 00:00
59 HOUTTEMAN Nico BEL EFC 00:00
68 DE HAES Jorden BEL EFC 00:00
82 RELAES Jacob BEL EFC 00:38


Eindklassement:
1 IDJOUADIENE Pierre FRA ETU 410,8 km in 9h48’19” (moy. 41,896 km/h)
2 PLOUHINEC Samuel FRA TEP 00:00
3 VAN POUCKE Aaron BEL VLT 00:06
4 GUILLONNET Adrien FRA SCO 00:06
5 VEROUGSTRAETE Nicolas BEL VLT 00:28
6 PENVEN Clément FRA CCN 00:28
7 CASTELLARNAU Florent FRA AVC 00:39
8 CHARDON Bruno FRA NAN 00:42
9 Romain FRA TEP 00:48
10 PATOUX Jérémy FRA TEP 00:55
…..
19 WILLEMS Thimo BEL EFC 01:44
20 VERSCHAEVE Viktor BEL EFC 01:44
22 DE HAES Jorden BEL EFC 01:44
25 HOUTTEMAN Nico BEL EFC 01:53
39 RELAES Jacob BEL EFC 02:28
66 DE POORTER Maxime BEL EFC 09:36


GP Affligem (1.12)

23/04/2017

1 DE ROOZE Niels TIS TARTELETTO – ISOREX les 157 km en 3h37’38” (moy. 43,284 km/h)
2 MANNAERTS Jelle TIS TARTELETTO – ISOREX 00:00
3 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM 00:00
4 BAUDE Arthur AAS AGO – AQUA SERVICE 00:00
5 PICOUX Maximilien PCW T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00
6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
7 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM 00:00
8 COBBAERT Robby CIB CIBEL – CEBON 00:00
9 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO CYCLING TE 00:0
0
10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
….
19 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
25 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
63 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
98 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
112 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:38

Menen Classic (1.12)
16/04/2017

1. GIBBONS Thomas Edward – BAGUET – M.I.B.A. – INDULEK – DERITO – 3H25´0S
2. RUIJGH Rob – TARTELETTO – ISOREX – 0H0´0S
3. PALM Martin – AGO – AQUA SERVICE – 0H0´2S
4. WILLEMS Thimo – EFC-L&R-VULSTEKE – 0H0´17S
5. MANNAERTS Jelle – TARTELETTO – ISOREX
6. MAES Alexander – CIBEL – CEBON
7. VERSCHUERE Seppe – CIBEL – CEBON
8. VAN DER HAEGHEN Ruben – VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T.
9. SEYE Guillaume – EFC-L&R-VULSTEKE
10. DRUYTS Gerry – PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE
….
12. WEEMAES Sasha – EFC-L&R-VULSTEKE
50. DEFREYNE Cédric – EFC-L&R-VULSTEKE 0H7´0S
98. CAVEY Vincent – EFC-L&R-VULSTEKE
DNF SEGAERT Loic – VANHOUCKE Herman


Driebergenprijs Stasegem(1.12)

15/04/2017

1 STEVENS Timothy PSV PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINEN  154 km in 3h39’41” (moy. 42,061 km/h)
2 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:01
3 MARCHAND Gianni CIB CIBEL – CEBON 00:01
4 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO CYCLING TE 00:01
5 RUIJGH Rob TIS TARTELETTO – ISOREX 00:04
6 APERS Ruben LOTTO SOUDAL 00:07
7 MAES Alexander CIB CIBEL – CEBON 00:28
8 MICHIELS Killian UNITED C.T. 00:28
9 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL 00:28
10 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC 00:28
……
30 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE 00:28
45 VANDERMOSTEN Tom EFC-L&R-VULSTEKE
62 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE
78 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE
106 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE
113 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 02:51
DNF na val: BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

Luik-Bastenaken Luik (1.2UCI)
15/04/2017

1 LAMBRECHTS BJORG LOT 177,9 Km in 4h26’00” (gem. 40,128 Km/h)
2 KNOX JAMES WIG 00:00
3 HAMILTON LUCAS MIT 00:00
4 BARTA WILLIAM AXE 00:00
5 SIX FRANKLIN AGO 00:34
6 POWLESS NEILSON AXE 00:34
7 MULLER PATRICK BMC 00:34
8 HONORE FROLICH MIKKEL LOT 00:34
9 MORTIER JULIEN AGO 00:34
10 PARET-PEINTRE AURELIEN CHA 00:34

31 DE HAES JORDEN EFC 02:52   
34 VANACKER BJARNE EFC 02:52    
42 VERSCHAEVE VIKTOR EFC 03:07    
46 RELAES JACOB EFC 03:07    
59 WARLOP JORDI EFC 06:44 
DNF Thimo Willems 

TRIPTYQUE DES MONTS ET CHATEAU 2.2
31/03 -2/04/2017

Uitslag 1ste rit :
1 AUER Daniel RSW 166,5 km in 3h55’44” (moy. 42,378 km/h)
2 LAWLESS Christopher AHB 00:00
3 VAN GOMPEL Mathias LOT 00:00
4 BEULLENS Cedric EFC 00:00 
5 PICOUX Maximilien PCW 00:00
….
10 DE POORTER Maxime EFC 00:00 
14 WARLOP Jordi EFC 00:00 
26 VANACKER Bjarne EFC 00:00 
38 RELAES Jacob EFC 00:00 
96 DEFREYNE Cedric EFC 00:58 
126 WEEMAES Sasha * EFC 10:58

Uitslag 2de rit :
1 PHILIPSEN Jasper * BMC 148,9 km in 3h28’44” (moy. 42,801 km/h)
2 MENTEN Milan LOT 00:00
3 VAN TRIJP Maarten MET 00:00
4 TAMINIAUX Lionel AAS 00:00
5 SIX Franklin AAS 00:00
…..
8 WARLOP Jordi EFC 00:00 
23 VANACKER Bjarne EFC 00:13 
26 DE POORTER Maxime EFC 00:13 
35 RELAES Jacob EFC 00:13 
36 BEULLENS Cedric EFC 00:13 
41 DEFREYNE Cedric EFC 00:13 
96 WEEMAES Sasha * EFC 00:58

Uitslag 3de rit A Ind. tijdrit
1 POWLESS Neilson AHB  10,3 km in 12’55” (moy. 47,845 km/h)
2 DUNBAR Edward AHB 00:00
3 WIRTGEN Tom LPC 00:01
4 BARTA William AHB 00:02
5 PHILIPSEN Jasper * BMC 00:03
……
18 BEULLENS Cedric EFC 00:28     
20 VANACKER Bjarne EFC 00:30     
38 WEEMAES Sasha * EFC 00:42     
52 WARLOP Jordi EFC 00:52     
53 DEFREYNE Cedric EFC 00:52     
78 DE POORTER Maxime EFC 01:20     
81 RELAES Jacob EFC 01:26   

Uitslag 3de rit B :
1 NOMMELA Aksel LPC 97,7 Km in 2h13’22” (moy. 43,954 Km/h)
2 ROHDE Leon DSU 00:00
3 LAWLESS Christopher AHB 00:00
4 PHILIPSEN Jasper * BMC 00:00
5 KRIEGER Alexander LPC 00:00
…….
8 WARLOP Jordi EFC 00:00     
27 DEFREYNE Cedric EFC 00:00     
28 RELAES Jacob EFC 00:00     
30 DE POORTER Maxime EFC 00:00    
36 WEEMAES Sasha * EFC 00:00    
47 BEULLENS Cedric EFC 00:00     
62 VANACKER Bjarne EFC 00:00     

Eindklassement TMC
1 PHILIPSEN Jasper * BMC 423,4 Km in 9h50’32” (moy. 43,019 Km/h)
2 DUNBAR Edward AHB 11
3 POWLESS Neilson AHB 13
4 DEWULF Stan LOT 15
5 SCOTSON Callum BMC 18
…….
19 BEULLENS Cedric EFC 54     
21 VANACKER Bjarne EFC 56     
29 WARLOP Jordi EFC 01:05     
52 DE POORTER Maxime EFC 01:46    
53 RELAES Jacob EFC 01:52     
58 DEFREYNE Cedric EFC 02:16     
85 WEEMAES Sasha * EFC 12:51

 

Boucles de l’Artois 1ste rit :
zaterdag 1 april 2017

1 VAN ESLANDER Florian DOU 84,2 km in 1h49’51” (av. 45,99 km/h)
2 WILLEMS Thimo EFC à 0
3 VINCENT Joris VIB à 0
4 DUGUENET Stéphane GCH à 0
5 EVENOT Killian A93 à 0
6 WARAS Corentin R76 à 0
7 MEERBEEK Christiaan WWV à 0
8 CARESMEL Alexis DOU à 0
9 VAN DER MEER Nick WWV à 0
10 PHILIBERT Aurélien TOU à 0

13 DE HAES Jorden EFC à 0  
14 VERSCHAEVE Viktor EFC à 0
25 VERHULST Lothar EFC à 0
43 LEYMAN Celestin EFC à 0
90 BORRA Gilles EFC à 9
108 SEGAERT Loic EFC à 2 13

Boucles de l’Artois 2de rit :
zaterdag 1 april 2017

1 VAN HAVERBEKE Julien NOG 82,2 km in 1h50’57” (avg. 44,452 km/h)
2 WILLEMS Thimo EFC à 0 
3 KISKONEN Siim TOU à 0
4 TERRASSON Pierre VIB à 0
5 PLOUHINEC Samuel PEL à 0
6 VAN ESLANDER Florian DOU à 0
7 BIONDI Andrea CHA à 0
8 BIDEAU Ludovic VSC à 0
9 DERIAUX Florian DLC à 0
10 BRADBURY Stephen MOR à 0

22 VERSCHAEVE Viktor EFC à 0   
26 VERHULST Lothar EFC à 0
33 LEYMAN Celestin EFC à 0
59 DE HAES Jorden EFC à 0   
64 BORRA Gilles EFC à 0
DNF Loic Segaert

 

Boucles de l’Artois 3de rit :
zondag 2 april 2017

1 DYBALL Benjamin BIS 150,2 km in 3h35’06” (avg. 41,897 km/h)
2 PLOUHINEC Samuel PEL à 5
3 HAVIK Piotr WWV à 27
4 EVRARD Laurent VIB à 27
5 WALSH Edward TRC à 27
6 DO REGO Fabio PEL à 1 37
7 CARESMEL Alexis DOU à 1 37
8 RACAULT Ronan GCH à 1 37
9 BIDEAU Ludovic VSC à 1 37
10 GUINET Dylan UVA à 1 37

11 DE HAES Jorden EFC à 1 37
17 VERSCHAEVE Viktor EFC à 1 37
35 WILLEMS Thimo EFC à 5 09
45 LEYMAN Celestin EFC à 5 09
59 VERHULST Lothar EFC à 5 9
DNF Gilles Borra

Boucles de l’Artois eindklassement :

1 DYBALL Benjamin BIS les 316,6 km en 7h15’54” (moy. 43,579 km/h)
2 PLOUHINEC Samuel PEL à 5
3 HAVIK Piotr WWV à 27
4 EVRARD Laurent VIB à 27
5 WALSH Edward TRC à 27
6 PHILIBERT Aurélien TOU à 1 37
7 GUINET Dylan UVA à 1 37
8 BIDEAU Ludovic VSC à 1 37
9 THOMINET Camille A93 à 1 37
10 VERSCHAEVE Viktor EFC à 1 37

13 DE HAES Jorden EFC à 1 37
29 WILLEMS Thimo EFC à 5 09     
36 VERHULST Lothar EFC à 5 09     
37 LEYMAN Celestin EFC à 5 09