Uitslagen augustus 2017 2017-08-30T23:06:28+00:00

Memorial Danny Jonckheere 
30-08-2017
1 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE  160 km In 3h44’55” (moy. 42,682 km/h)
2 DEKKERS Hans MIXTE 1 ARROW-SHIFTING GEARS 00:07
3 DEBUY Anthony AAS AGO – AQUA SERVICE 00:07
4 KLEINJAN Arno RABOBANK-PLIEGERSPORT 00:07
5 SIX Franklin AAS AGO – AQUA SERVICE 00:07
6 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL 00:07
7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM 00:07
8 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 00:12
9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM 00:12
10 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:33
…..
12 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:42
17 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:56
35 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 03:06
DNF: CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

GP La Magne
27-08-2017

1 STAS BRECHT HSA 154 km in 3h33’58” (gem. 43,184 km/h)
2 COBBAERT ROBBY CIB 00:00
3 TEUGELS LENNERT UNI 00:02
4 MARCHAND GIANNI CIB 00:02
5 MORTIER JULIEN AAS 00:02
6 YLBER SEFA ASF 00:05
7 PAASSCHENS MATHIJS HSA 01:45
8 LEWIS ADAM UNI 01:45
9 DE SY GERTJAN PRO 01:45
10 KORNER MAX EMIL PCW 01:45

23 DE HAES JORDEN EFC 03:07 
35 DE POORTER MAXIME EFC 03:07
84 WARLOP JORDI EFC 09:47  
91 VERHULST LOTHAR EFC 09:53  
DNF VANDERMOSTEN TOM
DNF CAVEY VINCENT

 

Tour du Piemont Pyreneen 25-27/08/2017

Eindklassement :
1 CASTELLARNAU Florent (FRA/1) AVC les 411,6 km en 9h57’14” (moy. 41,35 km/h)
2 * BARCELO ARAGON Fernando (ESP) EUS à 26”
3 * MERTENS Julian (BEL) VLT à 51”
4 * VANACKER Bjarne (BEL) EFC à 54”
5 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio (ESP) EUS à 58”
6 * CASTRILLO ZAPATER Jaime (ESP) LIZ à 01’08”
7 BOUCHARD Geoffrey (FRA/1) CR4C à 01’09”
8 * PHILIBERT Aurélien (FRA/1) TOU à 01’45”
9 SAINT MARTIN Clement (FRA/1) T16 à 02’39”
10 SOLA ARJONA Manuel (ESP) CAJ à 02’45”
…….
12 * RELAES Jacob (BEL) EFC à 05’12”
17 * VERSCHAEVE Viktor (BEL) EFC à 07’42”
37 * HOUTTEMAN Nico (BEL) EFC à 21’12”

rit 3:
1 PAILLOT Yoann (FRA/1) T16 les 136,8 km en 3h01’59” (moy. 45,103 km/h)
2 SOUBES Yohan (FRA/1) AQU à 01”
3 * BARTHE Cyril (FRA) EUS ”
4 * TORRES Gerard (FRA/1) T16 à 03”
5 LIONNET Aurélien (FRA/1) CR4C ”
6 SOLA ARJONA Manuel (ESP) CAJ ”
7 EVRARD Laurent (BEL/1) VCV ”
8 * MERTENS Julian (BEL) VLT ”
9 PELEGRI FERRANDIS Oscar (ESP) CAJ ”
10 * VANACKER Bjarne (BEL) EFC ”
15 * HOUTTEMAN Nico (BEL) EFC à 07”
17 * VERSCHAEVE Viktor (BEL) EFC à 10”
29 * RELAES Jacob (BEL) EFC à 01’59”
Abandons :
* BORRA Gilles (BEL) EFC
* LEYMAN Celestin (BEL) EFC

Rit 2
1 * TORRES Gerard (FRA/1) T16 135,1 km in 3h31’55” (moy. 38,25 km/h)
2 * CASTRILLO ZAPATER Jaime (ESP) LIZ à 04”
3 CASTELLARNAU Florent (FRA/1) AVC à 46”
4 * PARRA CUERDA José (ESP) LIZ à 01’26”
5 * BARCELO ARAGON Fernando (ESP) EUS ”
6 * VAN POUCKE Aaron (BEL) VLT à 01’51”
7 GUILLONNET Adrien (FRA/1) SCO ”
8 * MERTENS Julian (BEL) VLT ”
9 BOUCHARD Geoffrey (FRA/1) CR4C ”
10 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio (ESP) EUS à 01’54”
11 * VANACKER Bjarne (BEL) EFC ”
…….
14 * VERSCHAEVE Viktor (BEL) EFC à 02’36”
26 * RELAES Jacob (BEL) EFC à 04’16”
30 * LEYMAN Celestin (BEL) EFC à 05’49”
45 * HOUTTEMAN Nico (BEL) EFC à 11’07”
100 * BORRA Gilles (BEL) EFC à 32’16”

Rit 1
1 GIRARD Thomas (FRA/1) CRO 139,7 km in 3h22’15” (moy. 41,443 km/h)
2 * BARTHE Cyril (FRA) EUS à 02”
3 * RELAES Jacob (BEL) EFC ”
4 * VANACKER Bjarne (BEL) EFC ”
5 CASTELLARNAU Florent (FRA/1) AVC ”
6 * MERTENS Julian (BEL) VLT ”
7 DESLANDES Vadim (FRA/1) T16 ”
8 * PHILIBERT Aurélien (FRA/1) TOU ”
9 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio (ESP) EUS ”
10 SAINT MARTIN Clement (FRA/1) T16 ”
……
25 * BORRA Gilles (BEL) EFC à 02’15”
32 * VERSCHAEVE Viktor (BEL) EFC à 06’01”
35 * LEYMAN Celestin (BEL) EFC à 06’05”
51 * HOUTTEMAN Nico (BEL) EFC à 11’03”

Oml. vd Grensstreek Wervik
22-08-2017
1 SEFA Ylber ASFRA RACING TEAM  160 km in 3h28’34” (moy. 46,028 km/h)
2 APERS Ruben LOTTO SOUDAL 00:30
3 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:30
4 RUYTERS Brecht CIB CIBEL – CEBON 00:30
5 COBBAERT Robby CIB CIBEL – CEBON 00:30
6 KOOIJMAN Jaap LOTTO NL JUMBO DE JONGE RENNER 00:30
7 VERSCHUERE Seppe CIB CIBEL – CEBON 00:30
8 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:30
9 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 00:30
10 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 00:30
11 MARCHAND Gianni CIB CIBEL – CEBON 00:30
12 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 00:30
13 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE 00:30

25 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:52
31 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:52
DNF GILLES  BORRA  EFC-L&R-VULSTEKE
DNF VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE


GP Des Marbriers
22/08/2017

1 DOMAGASLKI Karol ONE PRO CYCLING  160 km in 3h38’09”
2 FERASSE Thiebault ARMEE DE TERRE
3 RAIBAUD Jimmy ARMEE DE TERRE
4 GUERIN Alexis VC ROUEN 76
5 PENVEN Clément CC NOGENT SUR OISE
6 SLATER Alistair JLT CONDOR
7 MAINARD Jérôme ARMEE DE TERRE op 28 ”
8 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL U23 op 1’36”
9 GAUTHIER Guillaume SCO DIJON
10 PACOT Alexandre SCO DIJON
……
14 WARLOP Jordi EFC L&R – Vulsteke op 1’36” 
37 RELAES Jacob EFC L&R – Vulsteke op 5’30”
71 DE HAES Jorden EFC L&R – Vulsteke op 9’55”

 

RONDE VAN OOST-VLAANDEREN U23 (16-20/08/2017)
Classement général final :  

1 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL en 17h51’09”
2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL 17:51:17
3 WALSH Edward T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:51:27
4 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM 17:51:28
5 LEWIS Adam UNITED C.T. 17:51:28
6 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 17:51:30
7 PATTYN Jeroen VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 17:51:34
8 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 17:51:36
9 MONCASSIN Maxence AGO – AQUA SERVICE 17:51:40
10 VAHTRA Norman AGO – AQUA SERVICE 17:51:40

18 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 17:51:56
34 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 17:52:01
43 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 17:52:05

RONDE VAN OOST-VLAANDEREN U23 (16-20/08/2017)
5de rit Herzeel

1 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE les 155 km en 3h38’51” (gem. 42,49 km/h) (b : 10”)
2 MONCASSIN Maxence AGO – AQUA SERVICE 00:00 (b : 6”)
3 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL 00:00 (b : 4”)
4 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
5 VERSTREPEN Dries UNITED C.T. 00:00
6 ALONSO MONTES Pablo VZW JONG WIELERTALENT 00:00
7 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM 00:00
8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00
9 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
10 STAS Brecht HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CY 00:00

51 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
DNF VANHOUCE Herman  EFC-L&R-VULSTEKE

RONDE VAN OOST-VLAANDEREN U23 (16-20/08/2017)
4de rit Maarkedal
1 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL 158 km in 3h54’14” (moy. 40,47 km/h) (b : 10”)
2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:04 (b : 6”)
3 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:04 (b : 4”)
4 ARIMONT Charlie AGO – AQUA SERVICE 00:04
5 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:04
6 COOLEN Yves HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CY 00:04
7 MONCASSIN Maxence AGO – AQUA SERVICE 00:04
8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:04
9 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:04
10 AVOINE Kévin ESEG DOUAI 00:04
….
18 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:04
31 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:04
36 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:04
102 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 14:28:44
118 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 18:10
Niet gestart:
BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE

3de rit Haasdonk:
1 APERS Ruben LOTTO SOUDAL les 149 km en 3h28’01” (moy. 42,98 km/h) (b : 10”)
2 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 00:00 (b : 6”)
3 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 (b : 4”)
4 VAHTRA Norman AGO – AQUA SERVICE 00:00
5 DEBUY Anthony AGO – AQUA SERVICE 00:00
6 DE WINTER Gordon AGO – AQUA SERVICE 00:00
7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:00
8 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:00
9 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM 00:00
10 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CY 00:00
…..
20 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:21
33 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:21
52 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:21
54 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:21
115 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:21
135 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE 04:36

2de rit Maldegem
1 DE PESTEL SANDER LOTTO SOUDAL 148 km in 3h28’00” (moy. 42,69 km/h) (b : 10”)
2 VAN MOER BRENT LOTTO SOUDAL 00:03 (b : 6”)
3 MONCASSIN MAXENCE 00:09 (b : 4”)
4 BUNING JORN 00:09
5 VANRENTERGHEM BORIS PRORACE CYCLING TEAM 00:09
6 WALSCH EDWARD T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:09
7 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 00:19
9 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:19
10 ARIMONT Charlie AGO – AQUA SERVICE 00:19
….
30 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
35 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
78 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
82 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
83 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:19
103 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE 00:19

1ste Rit Vlierzele
1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 150 km in 3h22’11” (moy. 44,51 km/h) (b : 10”)
2 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:00 (b : 6”)
3 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 (b : 4”)
4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:00
5 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
6 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
7 VERSTREPEN Dries UNITED C.T. 00:00
8 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 00:00
9 ARIMONT Charlie AGO – AQUA SERVICE 00:00
10 ALONSO MONTES Pablo VZW JONG WIELERTALENT 00:00
….
33 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
68 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
120 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
128 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:18


BK U23 Stabroek

1 VAN DINGENEN Jordi PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTI 176,8 km in 3h57’06” (moy. 44,741 km/h)
2 SIX Franklin AGO – AQUA SERVICE 00:00
3 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:00
4 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS 00:00
5 MORTIER Julien AGO – AQUA SERVICE 00:00
6 STOCKMAN Abram TARTELETTO – ISOREX 00:00
7 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
8 CLÉ Brent STAGECO – SPECIAL PAINT CYCLING TEAM 00:01
9 REYNAERTS Wim CIBEL – CEBON 00:49
10 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL 00:49
…..
20 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:56
34 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE 03:34
42 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE 03:52
45 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 04:53
46 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 05:18
50 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 05:18
62 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 05:18

79 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 05:18
91 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE 05:18
102 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE 05:33
DNF BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE
DNF LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE
DNF VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE
DNF VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE
DNF WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

Tour de Namur, Algemeen klassement

1 William ELLIOTT CAN les 584,43 km en 13h49’53” (gem. 42,254 km/h)
2 Laurens SWEECK ERA 00:07
3 Lennert TEUGELS UNI 00:41
4 Bjorg LAMBRECHT LTS 01:00
5 Dieter BOUVRY VAS 01:15
6 Julien MORTIER AAS 01:33
7 Laurens HUYS LTS 01:52
8 Diether SWEECK ERA 01:58
9 Abram STOCKMAN ISO 02:07
10 Tuur DEPREZ VLT 02:07

14 Celestin LEYMAN EFC 03:01 
19 Bjarne VANACKER EFC 03:53 
21 Viktor VERSCHAEVE EFC 04:04 
39 Jacob RELAES EFC 09:06 
69 Thimo WILLEMS EFC 17:53

Tour de Namur; uitslag rit 5
zondag 6-08-2017

1 SWEECK Laurens BEL ERA les 157 km en 3h41’18” (gem. 42,567 km/h)
2 ADAMS Jens BEL VAS 00:00
3 LAMBRECHT Bjorg BEL LTS 00:00
4 ELLIOTT William CAN CAN 00:00
5 VANTHOURENHOUT Michael BEL MAR 00:00
6 TOOTH Niels BEL PRO 00:00
7 SINOY Fabio BEL UNI 00:04
8 VERSCHAEVE Viktor BEL EFC 00:08 
9 TEUGELS Lennert BEL UNI 00:08
10 MORTIER Julien BEL AAS 00:08

 15 RELAES Jacob BEL EFC 00:08 
27 LEYMAN Celestin BEL EFC 00:30 
38 VANACKER Bjarne BEL EFC 02:01 
76 WILLEMS Thimo BEL EFC 02:35
DNF HOUTTEMAN Nico

Tour de Namur, uitslag tijdrit
zaterdag 05-08-2018

1 SWEECK Laurens ERA les 13 km en 16’30” (gem. 47,273 Km/h)
2 ADAMS Jens VAS 00:11
3 LAMBRECHT Bjorg * LTS 00:24
4 VAN DER HAEGEN Ruben VLT 00:27
5 BOUVRY Dieter VAS 00:30
6 ELLIOTT William CAN 00:33
7 DE PESTEL Sander * LTS 00:34
8 GEE Derek * CAN 00:35
9 VAN POUCKE Aaron * VLT 00:36
10 MONIQUET Sylvain * AAS 00:40

24 VANACKER Bjarne * EFC 00:50   
57 HOUTTEMAN Nicolas * EFC 01:26
59 LEYMAN Celestin * EFC 01:27
79 WILLEMS Thimo EFC 01:49  
98 RELAES Jacob EFC 02:14
117 VERSCHAEVE Viktor * EFC 02:54

Tour de Namur, uitslag rit 3
vrijdag 04-08-2018

1 SWEECK Laurens ERA  151 km en 3h31’00”
2 VAN GOMPEL Mathias LTS 00:00
3 STOCKMAN Abram ISO 00:01
4 HOUTTEMAN Nicolas * EFC 00:21 
5 TAMINIAUX Lionel AAS 00:21
6 PICOUX Maximilien PCW 00:21
7 MORTIER Julien * AAS 00:21
8 SWEECK Diether ERA 00:21
9 LAMBRECHT Bjorg * LTS 00:21
10 MOENS Jens VAN 00:21

11 VANACKER Bjarne * EFC 00:21   
15 VERSCHAEVE Viktor * EFC 00:21 
24 LEYMAN Celestin * EFC 00:21   
36 WILLEMS Thimo EFC 02:20 
66 RELAES Jacob EFC 06:03

Tour de Namur, uitslag rit 2
donderdag 03-08-2017

1 TEUGELS Lennert UNI les 147,8 km en 3h42’47” (moy. 39,805 km/h)
2 MONIQUET Sylvain * AAS 00:00
3 ELLIOTT William CAN 00:00
4 VAN GOMPEL Mathias LTS 00:55
5 STOCKMAN Abram ISO 00:55
6 KORNER Max Emil PCW 00:55
7 BOROS Michael VAS 00:55
8 VANTHOURENHOUT Michael MAR 01:10
9 TAMINIAUX Lionel AAS 01:10
10 PICOUX Maximilien PCW 01:10

17 DE HAES Jorden * EFC 01:10   
21 VANACKER Bjarne * EFC 01:10 
38 LEYMAN Celestin * EFC 01:10    
41 HOUTTEMAN Nicolas * EFC 01:10    
51 VERSCHAEVE Viktor * EFC 01:10    
52 RELAES Jacob EFC 01:10    
112 WILLEMS Thimo EFC 11:38 

Tour de Namur, uitslag rit 1
woensdag 02-08-2017

1 ELLIOTT William CAN les 100,3 km en 2h18’04” (moy. 43,588 Km/h)
2 DE HAES Jorden * EFC 00:00   
3 MORTIER Julien * AAS 00:00
4 LAMBRECHT Bjorg * LTS 00:00
5 SWEECK Laurens ERA 00:15
6 BOUVRY Dieter VAS 00:15
7 DE ROOZE Niels ISO 00:15
8 DU PLOOY Rohan CHE 00:15
9 DE CLERCQ Angelo MAR 00:15
10 CASTRIQUE Jonas * LTS 00:15

14 WILLEMS Thimo EFC 00:15    
27 RELAES Jacob EFC 00:15   
44 VANACKER Bjarne * EFC 00:15  
62 VERSCHAEVE Viktor * EFC 00:15   
69 LEYMAN Celestin * EFC 00:15
97 HOUTTEMAN Nicolas * EFC 00:15

Tour de Namur, ploegentijdrit
woensdag 01-08-2018

1 PAUWELS SAUZEN VASTGOEDSERVICE les 15,330 Km en 19’05”
2 ERA CIRCUS CT 19:16
3 LOTTO SOUDAL 19:23
4 AGO AQUA SERVICE 19:24
5 EFC – L&R – VULSTEKE 19:30  
6 CANADA NATIONAL TEAM 19:30
7 UNITED CT 19:37
8 VL TECHNICS EXPERZA ABUTRIEK 19:37
9 LOTTO JUMBO DE JONGE RENNER 19:44
10 TARTELETTO – ISOREX 19:47

Zillebeke Hill 60
woensdag 01-08-2018

1 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE les 156 km en 3h40’40” (moy. 42,417 km/h)
2 SEFA Ylber ASFRA RACING TEAM 00:00
3 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 – ALNO KEUKENS WAKKEN CT 00:01
4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CYCLING TE 00:09
5 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 00:10
6 REYNAERTS Wim CIB CIBEL – CEBON 00:13
7 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 00:13
8 LELEU Antoine DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME 00:13
9 HUBAU Pierre DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME 00:13
10 CARESMEL Alexis ESEG DOUAI 00:13
….
23 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE 00:13
33 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 01:45
54 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 01:45