Uitslagen augustus 2018 2018-08-20T21:28:13+00:00

Ronde van Oost Vlaanderen (eindklassement)

1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL en 15h48’48”
2 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:13
3 BASTIAENS Ayco UNITED C.T. 00:31
4 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:32
5 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:34 
6 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL 00:38
7 DEBUYCK Robbe HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TE 00:42
8 BOELE Niels WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:44
9 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:44 
10 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:44

31 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 02:56
47 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 02:58
87 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 02:58

Ronde van Oost Vlaanderen (5de rit Eeklo – 19/08/20118)

1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL les 135 km en 2h59’41” (moy. 45,08 km/h) (b : 10”)
2 NEVENS Tibo HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEA 00:00 (b : 6”)
3 KLEVJER Kristian MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT 00:00 (b : 4”)
4 VANDENBUSSCHE Jari PRORACE CYCLING TEAM 00:00
5 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
6 HARTLEY Theo ILLI-BIKES CYCLING TEAM 00:00
7 BOELE Niels WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:00
8 MCGILL Scott GOMA DAKWERKEN – VDB STEENHOUWERI 00:00
9 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:00
10 DE NEVE Joerik VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO CY 00:00

31 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
36 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
57 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
87 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 00:00

Ronde van Oost Vlaanderen (4de rit Haasdonk- 18/08/20118)

1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL les 142 km en 3h12’38” (moy. 44,23 km/h) (b : 10”)
2 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 00:00 (b : 6”)
3 KLEVJER Kristian MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT 00:00 (b : 4”)
4 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:00
5 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 00:00
6 FIVÉ Trystan HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEA 00:00
7 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
8 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:00
9 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL 00:00
10 VERTONGEN Jens NANO DEVELOPMENT TEAM 00:00

67 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
97 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
99 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
102 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
133 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
DNF BLOUWE Lois

Ronde van Oost Vlaanderen (3de rit Kruishoutem- 17/08/20118)

1 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE les 145 km en 3h15’38” (moy. 44,47 km/h) (b : 10”) 
2 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 00:00 (b : 6”)
3 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:00 (b : 4”)
4 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:00
5 DEBUYCK Robbe HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEA 00:00
6 BOELE Niels WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:00
7 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
8 ALONOS Pablo MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT 00:00
9 MOONS Steven UNITED C.T. 00:00
10 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:00

20 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 02:14 
27 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 02:14 
28 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 02:14 
99 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 02:14 
104 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 02:14 

Ronde van Oost Vlaanderen (2de rit Deinze- 16/08/20118)

1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL les 144 km en 3h09’04” (moy. 45,7 km/h) (b : 10”)
2 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL 00:00 (b : 6”)
3 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. 00:00 (b : 4”)
4 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 00:00
5 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:00
6 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL 00:00
7 VANDENBUSSCHE Jari PRORACE CYCLING TEAM 00:02
8 ALONOS Pablo MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT 00:02
9 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 00:02
10 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:02 

26 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 00:02
42 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 00:02
54 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:02
95 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 00:02
102 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:02
114 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:02

Ronde van Oost Vlaanderen (1ste rit Bavegem- 15/08/20118)

1 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL les 141 km en 3h12’16” (b : 10”)
2 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM 00:00 (b : 6”)
3 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEA 00:00 (b : 4”)
4 WOLFFENBUTTEL Nils WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:00
5 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 00:00
6 BASTIAENS Ayco UNITED C.T. 00:00
7 EKLOF Daniel TEAM RINGERIKS KRAFT U23 00:00
8 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 00:13
9 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:13
10 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 00:13

14 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:13  
15 DESAL Ceriel EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 
18 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 
53 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 
103 VANHOUCKE Herman EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 
104 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 00:13  
115 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 

BELGISCH KAMPIOENSCHAP EZC Stabroek 12-08-20118

1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM les 148,4 km en 3h19’58” (moy. 44,527 km/h)
2 GOEMAN Jonas TARTELETTO – ISOREX 00:06
3 VERSTREPEN Dries UNITED C.T. 00:06
4 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM 00:06
5 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEAM 00:06
6 EYSKENS Jeroen HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEAM 00:06
7 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER 00:06
8 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPO 00:06
9 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT 00:14
10 VAN DRIESSCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE 00:18    

11 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:32    

BELGISCH KAMPIOENSCHAP BELOFTEN Stabroek 12-08-20118

1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL les 176,8 km en 4h04’15” (moy. 43,431 km/h)
2 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING 00:00
3 VERHAEGEN Tom UNITED C.T. 00:00
4 DEBUYCK Robbe HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEAM 00:00
5 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
6 STOCKMAN Abram TARTELETTO – ISOREX 00:00
7 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
8 TAMINIAUX Lionel AGO – AQUA SERVICE 00:00
9 VAN DEN BOSSCHE Angelo NANO DEVELOPMENT TEAM 00:02
10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL 00:04

32 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE 00:34