Uitslagen Juli 2017 2017-08-01T08:58:23+00:00

GP Color Code
zondag 30 juli 2017

1 TAMINIAUX Lionel AAS les 159,6 km en 3h54’41” (moy. 40,804 km/h)
2 TEUGELS Lennert UNI 00:00
3 CASTRIQUE Jonas LTS 00:00
4 LAMBRECHT Bjorg LTS 00:00
5 SINOY Fabio UNI 00:40
6 MENTEN Milan LTS 00:52
7 VERHAEGEN Tom UNI 00:52
8 JACOBS Pieter HUB 00:56
9 DEBUY Anthony AAS 01:21
10 ELLIOTT William RAC 01:21

19 VANACKER Bjarn VUL 01:57 
22 DE HAES Jorden VUL 01:57 
24 LEYMAN Celestin VUL 01:57 
27 RELAES Jacob VUL 02:08 
40 DE POORTER Maxime VUL 11:03 
DNF WILLEMS Thimo
DNF HOUTTEMAN Nico
DNF CAVEY Vincent

 

Reningelst 27-07-2017:
1 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL 158 km in 3h35’46” (moy. 43,936 km/h)
2 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 00:26
3 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL 00:28
4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 00:34
5 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL 00:34
6 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:34
7 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC 00:34
8 PLUTO Martin WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN 00:34
9 VANDEWALLE Matthias TIS TARTELETTO – ISOREX 00:34
10 TORRES JORRO Sergio ASFRA RACING TEAM 00:37
……
15 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE 00:51
27 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE 04:22
30 VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE 04:44
33 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE 05:19
DNF na val WILLEMS Thimo

Ronde van Vlaams Brabant 26-30 juli 2017

Rit 2 : Ind. Tijdrit Leefdaal
1. Robbe Ghys ( Lotto -Soudal U23) 9km in  11’50”
2. Rune Herregodts ( Illi-Bikes) 11’58”
3. Jordi Meeus ( Acrog Balen BC) 12’04”
4. Ruben Van der Haeghen ( VL Technics Abutrik) 12’05”
5. Senne Leysen  ( Lotto -Soudal U23) 12’09”
6. Cedric Beullens ( EFC -L&R -Vulsteke) 12’15”
….
10. Sasha Weemaes( EFC -L&R -Vulsteke) 12’26”
14. Jordi Warlop( EFC -L&R -Vulsteke) 12’30”
33. Julien Van den Brande ( EFC -L&R -Vulsteke) 12’48”
35. Cedric Defreyne( EFC -L&R -Vulsteke) 12’50” 

rit 1 Hakendover
1. Thomas Gibbons ( Baguet -MIBA – Indulek -Derito) 147.6km in 3h18’49”
2. Brent Van Moer ( Lotto -Soudal)
3. Maarten Paasschens ( Home Solutions – Anmapa – Soenens) op 34″
4. Jens Moens ( Van Eyck Sport)
5. Steven Moons ( Baguet -MIBA – Indulek -Derito)
……
9. Cedric Beullens (EFC – L&R – Vulsteke) op 34″
22. Jordi Warlop (EFC – L&R – Vulsteke) op 1’41”
41. Cedric Defreyne (EFC – L&R – Vulsteke) op 1’41”
60.Sasha Weemaes  (EFC – L&R – Vulsteke) op 1’41”
87. Julien Van den Brande (EFC – L&R – Vulsteke) op 1’41”


GP PERENCHIES 23 juli 2017

1 JANS ROY BEL WVA les 163,2 km en 3h34’38” (moy. 45,37 km/h)
2 BAYLY CAMERON AUS IWS
3 WELTEN BRAM NED BMC
4 KRIEGER ALEXANDER GER LPC
5 BARBIER PIERRE FRA BMC
6 FREIBERG MICHAEL AUS IWS
7 NOMMELA AKSEL EST LPC
8 BEULLENS CEDRIC BEL EFC
9 MENUT DAVID FRA AUB
10 VERMEULEN EMIEL BEL RLM
……
40 VANACKER BJARNE BEL EFC 45″
74 DEFREYNE CEDRIC BEL EFC 1’36”
75 VERSCHAEVE VIKTOR BEL EFC 1’36”
115 LEYMAN CELESTIN BEL EFC 10′

Tour d’Auvergne 22-23 juli 2017

Classement général final 
1 SCHMIDT Fabien COTE D’ARMOR CYCLISME MARIE MORIN 1ERE in 8h11’38”
2 GUILLONNET Adrien ENTENTE S C O DIJON VC TOUCY 1ERE
3 GUERIN Alexis VELOCE CLUB ROUEN 76 1ERE
4 LAFAY Victor BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ERE à 1:09
5 PEREIRA Florent TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1ERE à 1:13
6 COSNEFROY Benoit CHAMBERY CYCLISME FORMATION 1ERE à 1:13
7 EVRARD Laurent VELO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS 1ERE à 1:13
8 FOURNET-FAYARD Sebastien TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1ERE à 1:13
9 PARET-PEINTRE Aurelien CHAMBERY CYCLISME FORMATION 1ERE à 1:13
10 FONFREDE Francois CREUSE OXYGENE 1ERE à 1:16
…….
31 RELAES Jacob EFC L&R VULSTEKE 1ERE à 28:30

Uitslag 2de rit :
1 SCHMIDT Fabien COTE D’ARMOR CYCLISME MARIE MORIN 1ERE 165 km in 4h21’49”
2 GUILLONNET Adrien ENTENTE S C O DIJON VC TOUCY 1ERE
3 GUERIN Alexis VELOCE CLUB ROUEN 76 1ERE
4 PLOUHINEC Samuel TEAM PELTRAX CS DAMARIES LES LYS 1ERE à 0:58
5 MALLE Nicolas SOJASUN ACNC 1ERE à 1:13
6 PEREIRA Florent TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1ERE à 1:13
7 PFRIMMER Arnaud CC ETUPES DOUBS PAYS DE MONTBELIARD 1ERE à 1:13
8 LAFAY Victor BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 1ERE à 1:13
9 RELAES Jacob EFC L&R VULSTEKE 1ERE à 1:13
10 COSNEFROY Benoit CHAMBERY CYCLISME FORMATION 1ERE à 1:13

Uitslag 1é rit :
1 LAFAY Victor BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME 160 km in 3h49’45”
2 SCHMIDT Fabien COTE D’ARMOR CYCLISME MARIE MORIN à 0:04
3 COSNEFROY Benoit CHAMBERY CYCLISME FORMATION à 0:04
4 SAUVAGE Paul CC ETUPES DOUBS PAYS DE MONTBELIARD à 0:04
5 DAVID Nicolas CREUSE OXYGENE à 0:04
6 PEREIRA Florent TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX à 0:04
7 TORRES Gerard OCEANE TOP 16 à 0:04
8 LEGROS Adrien COTE D’ARMOR CYCLISME MARIE MORIN à 0:04
9 CONSTANTIN Baptiste CREUSE OXYGENE à 0:04
10 FOURNET-FAYARD Sebastien TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX à 0:04
……
34 DE HAES Jorden EFC L&R VULSTEKE à 12:30
59 CAVEY Vincent EFC L&R VULSTEKE à 27:21
65 WARLOP Jordi EFC L&R VULSTEKE à 27:21
76 WILLEMS Thimo EFC L&R VULSTEKE à 27:21
109 DE POORTER Maxime EFC L&R VULSTEKE à 27:21
111 RELAES Jacob EFC L&R VULSTEKE à 27:21

 

Giro Valle D’Aosta 12-16 juli 2017

Eindklassement: 
1 SIVAKOV Pavel BMC Development Team RUS 592,8 km in 18h09’26” (moy. 32,862 km/h)
2 LAMBRECHT Bjørg Lotto Soudal U23 BEL 02’05”
3 STORER Michael Mitchelton Scott AUS 04’27”
4 EG Niklas Denmark National Team DEN 05’32”
5 CARBONI Giovanni Team Colpack – Velo Club SSD Arl ITA 05’54”
6 COVILI Luca Team Palazzago Amaru ITA 07’29”
7 CHERKASOV Nikolay Russia National Team RUS 08’02”
8 KNOX James Team Wiggins GBR 08’06”
9 VLASOV Aleksandr Russia National Team RUS 09’24”
10 COLOMBO Eros Team Palazzago Amaru ITA 11’10”

22 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke BEL 29’55”      
41 * VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke BEL 42’38”   
43 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 43’46”   
62 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke BEL 58’59”   
79 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 01h16’05”  

Giro Valle D’Aosta (5é rit)
zondag 16/07/2017

1 FEDELI Alessandro Team Colpack – Velo Club SSD ITA  103,7 km in 3h04’28” (moy. 33,73 km/h)
2 VANHOUCKE Harm Lotto Soudal U23 BEL 14”
3 DAVIES Scott Team Wiggins GBR 40”
4 WILSLY Jonas Gregaard Denmark National Team DEN 01’15”
5 FABBRO Matteo Cycling Team Friuli ITA 01’27”
6 CACCIOTTI Andrea Team Hoppla` Petroli Firenze ITA 02’22”
7 LAMBRECHT Bjørg Lotto Soudal U23 BEL 03’25”
8 * PRONSKIY Vadim Astana City KAZ 03’27”
9 CHERKASOV Nikolay Russia National Team RUS ‘
10 KNOX James Team Wiggins GBR ‘
……….
40 * VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke BEL 06’50”   
45 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke BEL 09’28”   
58 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 12’56”   
56 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke BEL 12’44    
83 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 17’54  

Giro Valle D’Aosta (3érit)
zaterdag 15/07/2017

1 SIVAKOV Pavel BMC Development Team RUS  170,1 km in 5h24’33” (moy. 31,447 km/h)
2 LAMBRECHT Bjørg Lotto Soudal U23 BEL 01’26”
3 EG Niklas Denmark National Team DEN 03’05”
4 KNOX James Team Wiggins GBR 03’14”
5 KOBERNYAK Evgeny Russia National Team RUS ‘
6 CHERKASOV Nikolay Russia National Team RUS 03’18”
7 STORER Michael Mitchelton Scott AUS ‘
8 COVILI Luca Team Palazzago Amaru ITA 03’41”
9 VLASOV Aleksandr Russia National Team RUS 04’59”
10 CARBONI Giovanni Team Colpack – Velo Club SSD ITA 05’53”
….
20 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke BEL 13’39”
27 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 18’35”
57 * VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke BEL 27’18”
68 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke BEL 29’22”
79 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 32’19”

Giro Valle D’Aosta (3érit)
vrijdag 14/07/2017

1 VANHOUCKE Harm Lotto Soudal U23 BEL 04h18’10”
2 ROSA Massimo Team Hoppla` Petroli Firenze ITA 03’00”
3 * MONACO Alessandro Team Hoppla` Petroli Firenze ITA  ”
4 CHERKASOV Nikolay Russia National Team RUS 03’14”
5 SIVAKOV Pavel BMC Development Team RUS ‘ ”
6 CARBONI Giovanni Team Colpack – Velo Club SSD ITA ” ”
7 STORER Michael Mitchelton Scott AUS 03’50”
8 ZACCANTI Filippo Team Colpack – Velo Club SSD ITA 03’53”
9 LAMBRECHT Bjørg Lotto Soudal U23 BEL ” ”
10 CRAS Steff BMC Development Team BEL ‘ ”

25 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke BEL 06’02”
37 * VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke BEL  07’40”
38 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL  ”
47 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘ ”
56 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 11’06”

 

Giro Valle D’Aosta (1ste rit)
donderdag 13/07/2017

1 CARBONI Giovanni Team Colpack – Velo Club SSD ITA les 172,6 km en 4h58’31” (moy. 34,692km/h)
2 LAMBRECHT Bjørg Lotto Soudal U23 BEL 12”
3 STORER Michael Mitchelton Scott AUS ‘
4 SIVAKOV Pavel BMC Development Team RUS 16”
5 BRKIC Benjamin Tirol Cycling Team AUT 37”
6 ZACCANTI Filippo Team Colpack – Velo Club SSD ITA 46”
7 INKELAAR Kevin Lotto Soudal U23 NED 54”
8 CRAS Steff BMC Development Team BEL 01’01”
9 EG Niklas Denmark National Team DEN 01’45”
10 * HIRSCHI Marc BMC Development Team SUI 01’55”


28 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke 05’57”

29  VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke 06’16”
44 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke 09’22”
62 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke 13’03”
93 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke 19’30”

Giro Valle D’Aosta (proloog)
woensdag 12/07/2017

1  FABBRO Matteo Cycling Team Friuli
2 SIVAKOV Pavel BMC Development Team RUS
3 LANGELLOTTI Victor UC Monaco MON

65 6VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-Vulsteke 01’39”92
69 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-Vulsteke 01’39”92
74 VANACKER Bjarne EFC-L&R-Vulsteke 01’54”61
101 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke 02’19”28
103 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke 02’22”06

 

GP Stad Sint Niklaas (topcompetitie)
zondag 07-07-2017

1 THIJSSEN Gerben LOTTO SOUDAL 3:59:23
2 HODEG CHAGUI Alvaro Jose HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CYCLING TE 0:00:00
3 MAES Alexander CIB CIBEL – CEBON 0:00:00
4 DE KLEIJN Arvid BDC BABY – DUMP CYCLINGTEAM 0:00:00
5 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM 0:00:00
6 DE GROOTE Arne BAGUET – M.I.B.A. – INDULEK – DERITO CYCLING TEA 0:00:00
7 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:00
8 PICOUX Maximilien PCW T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
9 STOCKMAN Abram TIS TARTELETTO – ISOREX 0:00:00
10 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:00

28 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:00
62 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:25
63 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:31
69 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 0:00:43
DNF BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE