Uitslagen juli 2018 2018-07-30T16:48:46+00:00

Ronde van Vlaams Brabant eindklassement

1 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT en 14h08’03”
2 PAASSCHENS Mathijs HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TE 00:35
3 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 01:26 
4 VERMEERSCH Florian ACROG-PAUWELS SAUZEN – BALEN BC 01:51
5 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO C 02:22
6 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM 02:23
7 BAESTAENS Vincent REGIONALE SELECTIE 03:01
8 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 03:07
9 MOENS Jens VAN EYCK SPORT 03:10
10 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 03:56

12 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 05:11 
15 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 07:47 
27 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 13:00 
60 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 18:50 

Ronde van Vlaams Brabant 5de rit 29-07-2018

1 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN les 154 km en 3h33’11” (moy. 43,34 km/h)
2 VAN TRICHT Stan VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK 00:00
3 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWO 00:00
4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL 00:00
5 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
6 VAN LAER Ward VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING 00:00
7 DEVOS Han STAGECO CYCLING TEAM 00:00
8 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL 00:00
9 VERMEERSCH Florian ACROG-PAUWELS SAUZEN – BALEN B 00:00
10 PAASSCHENS Mathijs HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN 00:00

53 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 01:59 
54 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 01:59 
83 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 04:37 
87 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 04:45 
DNF BLOUWE Louis

Ronde van Vlaams Brabant 4de rit 28-07-2018

1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWO les 154 km en 3h40’27” (moy. 41,91 km/h)
2 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING 00:00
4 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT 00:00
5 VANDEWALLE Matthias HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN 00:29
6 MOENS Jens VAN EYCK SPORT 00:29
7 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK 00:29
8 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL 00:29
9 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 00:29
10 BAESTAENS Vincent REGIONALE SELECTIE 00:29

15 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 00:29 
18 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:29 
29 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 08:26 
71 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 08:26 
75 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 08:26 

Ronde van Vlaams Brabant tijdrit 27-07-2018

1 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE les 8,8 km en 10’33” 0,195 (moy. 50,0474 km/h) 
2 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 10:34 0,313 00:01 
3 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL 10:35 0,477 00:02
4 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL 10:37 0,039 00:04
5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLIN 10:37 0,75 00:04
6 GOOLAERTS Stijn HUBO-AERTS ACTION BIKE CT 10:38 0,195 00:05
7 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 10:42 0,758 00:09 
8 DEWEERDT Nick HEIST CYCLING TEAM (HCT) 10:44 0,633 00:11
9 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIE 10:45 0,109 00:12
10 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 10:47 0,977 00:14 

51 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 11:20 0,25 00:47 
95 32 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 11:50 0,648 01:17 

Ronde van Vlaams Brabant 2de rit 27-07-2018

1 DEBUYCK Robbe HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN les 150 km en 3h23’05” (moy. 44,32 km/h)
2 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
3 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:33 
4 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL 00:36
5 BAESTAENS Vincent REGIONALE SELECTIE 01:01
6 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 01:01 
7 MOENS Jens VAN EYCK SPORT 01:01
8 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT 01:01
9 CLE Brent STAGECO CYCLING TEAM 01:01
10 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 01:01 

22 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 01:21 
DNF VANSTEELANDT Thomas

Ronde van Vlaams Brabant 1ste rit 27-07-2018

1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWO les 147 km en 3h19’31” (moy. 44,21 km/h)
2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT 00:00
3 BAESTAENS Vincent REGIONALE SELECTIE 00:00
4 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 00:00
5 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT 00:00
6 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
7 PAASSCHENS Mathijs HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN 00:00
8 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION – SOENENS CYCLIN 00:15
9 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING 00:15
10 VERHULST Pauwel BAGUET – M.I.B.A. – INDULEK – DERIT 00:19

14 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 00:19 
33 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 03:18 
53 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 04:17 
56 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 04:20 
61 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 04:55 

GP Brothers on Bikes (pro) 22-07-2018

1 BAUGNIES JEROME WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP les 153,6 km en 3H26’17”
2 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS – CRELAN EL.CP
3 MEURISSE XANDRO WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP 0´37″

7 VAN DEN BRANDE JULIEN EFC-L&R-VULSTEKE ELITE 0´53″   

11 RELAES JACOB EFC-L&R-VULSTEKE U23 0´53″  
16 LEYMAN CELESTIN EFC-L&R-VULSTEKE U23 0´53″  
18 BOUTS JORDY EFC-L&R-VULSTEKE U23 1´28″  
31 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE BEL19980726 U23 6´05″  

45 DE POORTER MAXIME EFC-L&R-VULSTEKE U23 7´35″   
DNF VAN DRIESSCHE KJELL

GP Perenchies (FRA) 22-07-2018

1 DEHAES Kenny WVA  163,2 km in 3h29’17” (moy. 46,788 km/h)
2 VERMEULEN Emiel RLM
3 FEILLU Romain AUB
4 KRIEGER Alexander LPC
5 HEIDERSCHEID Colin TDA
6 WÆRSTED Syver UXT
7 MENTEN Milan SVB
8 PICOUX Maximilien R76
9 VERHELST Louis TIS
10 DE DECKER Alfdan LSO
11 BEULLENS Cedric EFC   
….. 
35 WILLEMS Thimo EFC    
41 SEYE Guillaume EFC     
43 DESAL Cériel EFC   
77 LOY ANTOINE EFC à 0 25
90 VANSTEELANDT Thomas EFC à 1 33 
DNF BLOUWE LOUIS EFC

Giro Valle d’Aosta, proloog -11-07-2018

1 VINGEGAARD Jonas Denmark National Team DEN les 7,9 km en 16’36”78 (moy. 28,532 km/h)
2 DE BOD Stefan Dimension Data For Qhubeka RSA 16’43”34 06”56
3 * DONOVAN Mark Team Wiggins GBR 16’46”37 09”59
4 BELLIA Matteo IAM Excelsior ITA 16’56”74 19”96
5 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Polartec Kometa ESP 17’00”43 23”65
6 HONORÉ Mikkel Frølich Denmark National Team DEN 17’04”09 27”31
7 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 17’06”83 30”05
8 FEDELI Alessandro Trevigiani Phonix – Hemus 189 ITA 17’08”99 32”21
9 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN 17’10”22 33”44
10 PENA MOLANO Wilson Estiben Polartec Kometa COL 17’14”18 37”40
26 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL 17’33”93 57”15
52 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 18’04”95 01’28”17
65 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 18’20”40 01’43”62
68 BORRA Gilles EFC-L&R-Vulsteke BEL 18’22”28 01’45”50
74 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 18’26”78 01’50”00

Giro Valle d’Aosta, 1ste rit – 12-07-2018

1 INKELAAR Kevin Polartec Kometa NED les 158,8 km en 4h52’59” (moy. 32,521 km/h)
2 BELLIA Matteo IAM Excelsior ITA
3 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN 01’07”
4 * LEKNESSUND Andreas Norway National Team NOR 01’17”
5 ABDERRAHIM Zahiri Trevigiani Phonix – Hemus 189 MAR 01’31”
6 BALLESTEROS Miguel Angel Polartec Kometa ESP 01’37”
7 HUYS Laurens Lotto Soudal U23 BEL 01’38”
8 BOTTA Davide Team Colpack ITA 01’58”
9 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ ‘
10 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA ‘
15 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘
20 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 02’57”  
51 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘  17’35”
65 BORRA Gilles EFC-L&R-Vulsteke BEL 23’05”
75 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 24’06”

Giro Valle d’Aosta, 2de rit – 13-07-2018

1 * DONOVAN Mark Team Wiggins GBR les 148,6 km en 4h19’01” (moy. 34,422 km/h)
2 * MAZZUCCO Fabio Trevigiani Phonix – Hemus 189 ITA 38”
3 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ 42”
4 DE BOD Stefan Dimension Data For Qhubeka RSA ‘
5 BAIS Mattia Cycling Team Friuli ITA 01’17”
6 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 01’21”
7 * LEKNESSUND Andreas Norway National Team NOR 01’52”
8 GIURIATO Alberto Cycling Team Friuli ITA ‘
9 TEGGART Matthew Team Wiggins IRL 01’54”
10 ABDERRAHIM Zahiri Trevigiani Phonix – Hemus 189 MAR ‘

11 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘ 
18 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL 04h20’55” ‘  
29 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 03’17”  
42 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 05’32”  
87 BORRA Gilles EFC-L&R-Vulsteke BEL 20’58”

Giro Valle d’Aosta, 3de rit – 14-07-2018

1 FEDELI Alessandro Trevigiani Phonix – Hemus 189 ITA les 160,7 km en 4h56’54” (moy. 32,476 km/h)
2 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ 53”
3 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN 55”
4 INKELAAR Kevin Polartec Kometa NED ‘
5 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA ‘
6 RUBIO REYES Einer Augusto Team Vejus COL 58”
7 WELDU Hafetab Dimension Data For Qhubeka ETH 01’09”
8 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Polartec Kometa ESP 01’45” (p : 10”)
9 NEGRENTE Marco Team Colpack ITA 03’14”
10 BOTTA Davide Team Colpack ITA 03’27”

11 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘   
25 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 13’20”   
28 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘  
44 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘   
64 BORRA Gilles EFC-L&R-Vulsteke BEL ‘ 

Giro Valle d’Aosta, 4de rit – 15-07-2018

1 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ les 109,8 km en 3h23’28” (moy. 32,379 km/h)
2 FEDELI Alessandro Trevigiani Phonix – Hemus 189 ITA 01’31”
3 WELDU Hafetab Dimension Data For Qhubeka ETH 01’33”
4 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 01’53”
5 RUBIO REYES Einer Augusto Team Vejus COL ‘
6 BOTTA Davide Team Colpack ITA ‘
7 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA ‘
8 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL 01’56” 
9 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN ‘
10 COLONNA Yuri Petroli Firenze Hoppla` Masera ITA 02’26”

30 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 08’44”       
35 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 12’46”  
54 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 19’37”
DNF BORRA Gilles

Giro Valle d’Aosta, Eindklassement

1 PRONSKIY Vadim Astana City KAZ les 585,8 km en 17h53’40” (moy. 32,88 km/h)
2 INKELAAR Kevin Polartec Kometa NED 01’24”
3 GREGAARD WILSLY Jonas Denmark National Team DEN 01’44”
4 RUBIO REYES Einer Augusto Team Vejus COL 02’53”
5 WELDU Hafetab Dimension Data For Qhubeka Conti ETH 03’15”
6 FORTUNATO Lorenzo Petroli Firenze Hoppla` Maserati ITA 03’30”
7 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Polartec Kometa ESP 03’56”
8 MONACO Alessandro Petroli Firenze Hoppla` Maserati ITA 05’00”
9 BOTTA Davide Team Colpack ITA 05’30”
10 * VANSEVENANT Mauri EFC-L&R-Vulsteke BEL 

18 RELAES Jacob EFC-L&R-Vulsteke BEL 27’35” 
34 LEYMAN Celestin EFC-L&R-Vulsteke BEL 44’06” 
48 BOUTS Jordy EFC-L&R-Vulsteke BEL 01h03’32” 

GP Rik van Looy Herentals 7-07-2018

1 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL les 148 km en 3h10’49” (moy. 46,537 km/h)
2 BOELE NIELS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 00:04
3 SCHUERMANS Jelle HOME SOLUTION – SOENENS CYCLING TEAM 00:04
4 REYNAERTS Wim CIB CIBEL – CEBON 00:06
5 MERTENS Julian LOTTO SOUDAL 00:13
6 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 00:13
7 STEVENS Timothy CIB CIBEL – CEBON 00:13
8 DRUYTS Gerry PSV PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINEN 00:13
9 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM 00:13
10 MOENS Jens VAN EYCK SPORT 00:13

16 BLOUWE Louis EFC-L&R-VULSTEKE 00:13 
33 VANSTEELANDT Thomas EFC-L&R-VULSTEKE 00:59 
71 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE 00:59  
103 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE 01:17 
127 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE 01:39 
130 VAN DRIESSCHE Kjell EFC-L&R-VULSTEKE 02:0