Uitslagen Maart 2017 2017-03-20T20:37:29+00:00

Zuid-Kempische Pijl (GP Wilfried Peeters Mol)
zondag 19-03-2017

1 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL  158 km in 3h31’49” (gem. 44,756 km/h)
2 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM 00:06
3 DE BOCK Stijn CIB CIBEL – CEBON 00:06
4 COOLEN Yves HOME SOLUTION – ANMAPA – SOENENS CYCLING TE 00:06
5 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:06
6 WILLEMS Kenny STAGECO – SPECIAL PAINT CYCLING TEAM 00:06
7 STEVENS Timothy PSV PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINEN 00:06
8 LEEMANS Rob PSV PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE CONTINEN 00:06
9 MEEUS Jordi ACROG – BALEN BC 00:28
10 HENNESSY Jacob GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 00:28

15 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:28
41 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:49   
43 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE 00:49
54 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 00:49   
61 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE 00:49   
105 SEGAERT Loic EFC-L&R-VULSTEKE 01:14 
DNF VANDERMOSTEN Tom EFC-L&R-VULSTEKE

Handzame Challenge
vrijdag 17-03-2017

1 SIX Franklin AAS AGO – AQUA SERVICE les 150 km en 3h41’05” (moy. 40,709 km/h)
2 MÜLLER Reto BMC DEVELOPMENT TEAM 00:00
3 ARIMONT Charlie AAS AGO – AQUA SERVICE 00:00
4 PHILIPSEN Jasper BMC DEVELOPMENT TEAM 00:00
5 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 00:00    
6 VERWILST Aaron LOTTO SOUDAL 00:00
7 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL 00:00
8 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS – FCC 00:00
9 HIRSCHI Marc BMC DEVELOPMENT TEAM 00:00
10 APERS Ruben LOTTO SOUDAL 00:04

13 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:22    
24 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE 00:22
48 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE 01:06
53 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 01:11
DNF VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

Paris-Troyes
zondag 12-03-2017

1 YSSAAD Yannis FRA ADT  179,3 km in 4h12’21”
2 BOUDAT Thomas FRA DEN 4:12:21
3 VAN LERBERGHE Bert BEL SVB 4:12:21
4 JANS Roy BEL WVA 4:12:21
5 LEVEAU Jérémy FRA RLM 4:12:21
6 JULES Justin FRA WVA 4:12:21
7 TOUZE Damien FRA AUB 4:12:21
8 DE POORTER Maxime BEL EFC 4:12:21  
9 SKAARSETH Anders NOR TJI 4:12:21
10 VERMEULEN Emiel BEL RLM 4:12:21

23 WARLOP Jordi BEL EFC 4:12:21  
40 RELAES Jacob BEL EFC 4:12:21
61 WILLEMS Thimo BEL EFC 4:12:21  
66 VERSCHAEVE Viktor BEL EFC 4:12:21  
71 VANDERMOSTEN Tom BEL EFC 4:12:21  
120 DE HAES Jorden BEL EFC 4:17:26  
DNF BEULLENS Cédric BEL EFC  

Omloop van het Waasland (profs)
zondag 12-03-2017

1 WIPPERT Wouter CANNONDALE – DRAPAC  164,3 km in 3h41’01” (gem. 44,58 km/h)
2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS
3 MARKUS Barry PAUWELS SAUZEN – VASTGOEDSERVICE
4 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON
5 MANNAERTS Jelle TARTELETTO-ISOREX
6 COLMAN Alex IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM
7 VAN COPPERNOLLE Francesco VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO CYCLING TEAM
8 CANT Jelle ERA REAL ESTATE – CIRCUS
9 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE
10 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN BALOISE

19 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE
22 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE
63 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE
76 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE
104 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE
137 SEGAERT Loic EFC-L&R-VULSTEKE  
138 HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE  
139 LEYMAN Celestin EFC-L&R-VULSTEKE
DNF VANHOUCKE Herman EFC-L&R-Vulsteke

Memorial Stive Vermaut Ichtegem
zondag 05-03-2017

1 TOUQUET Joren WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN  130 km in 3h19’25” (gem. 39,114 km/h)
2 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 00:00
3 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES 00:00
4 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 00:00 
5 MAES Jo ATOM 6 – ALNO KEUKENS WAKKEN CT 00:00
6 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL 00:00
7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL 00:00
8 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM 00:00
9 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS – TRAWOBO CYCLING TE 00:00
10 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE 00:00  

12 BORRA Gilles EFC-L&R-VULSTEKE 00:00  
13 VERHULST Lothar EFC-L&R-VULSTEKE 00:00
16 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE 06:02  
DNF HOUTTEMAN Nico EFC-L&R-VULSTEKE

BRUSSEL- ZEPPEREN
zondag 05-03-2017

1 WELTEN Bram BMC DEVELOPMENT TEAM  150 km in 3h49’41” (gem. 39,184 km/h)
2 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 00:00
3 SIX Franklin AAS AGO – AQUA SERVICE 00:03
4 SPENGLER Mario BMC DEVELOPMENT TEAM 00:06
5 MEEUS Jordi ACROG – BALEN BC 01:28
6 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM 01:28
7 LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL 01:28
8 RUYTERS Brecht CIB CIBEL – CEBON 01:28
9 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 01:28
10 SIVAKOV Pavel BMC DEVELOPMENT TEAM 01:28

25 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE 04:20
DNF BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE    
DNF RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE    
DNF VERSCHAEVE Viktor EFC-L&R-VULSTEKE    
DNF WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE